DAJ CYNK

Netia: Umowa na 9 miesięcy w sam raz dla ucznia lub studenta

29.06.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5001

Ważne 0

0

Uczniowie wreszcie zaczynają wakacje a Netia rusza ze sprzedażą oferty, stworzonej z myślą o osobach, które nie chcą lub nie mogą związać się z operatorem na okres 2 lat, czyli przede wszystkim studentów.

Uczniowie wreszcie zaczynają wakacje a Netia rusza ze sprzedażą oferty, stworzonej z myślą o osobach, które nie chcą lub nie mogą związać się z operatorem na okres 2 lat, czyli przede wszystkim studentów.

Z myślą o nich stworzona została oferta promocyjna w umowami lojalnościowymi na okres 9 miesięcy. Dostępne są warianty: do 1 Mb/s, do 4 Mb/s oraz Max 20 Mb/s w cenach (przy wyborze e-faktury) odpowiednio: 39,90 zł, 49,90 zł i 59,90 zł miesięcznie.

Krótszy okres zobowiązania niesie kilka ograniczeń. W ofercie nie ma żadnych darmowych miesięcy i nie można skorzystać z większości usług dodatkowych oprócz aktywowanych domyślnie Bezpiecznego Internetu oraz Wirtualnego Dysku.

Nie ma zatem możliwości ani dzierżawy Netia Playera, ani zakupu żadnej z usług TV czy Mobilnego Internetu. W tej promocji nie ma również za darmo urządzenia dostępowego. Możliwa jest jednak dzierżawa Netia Spota w cenie 4,99 zł/miesiąc lub zakup starszej generacji urządzenia w cenie obniżonej do 39 zł.

Wyżej opisana promocja dostępna jest tylko dla nowych klientów i wyłącznie na sieci własnej Netii (ETTH oraz sieć miedziana w technologii ADSL/ADSL2+). W Dialogu analogiczna oferta powinna być dostępna za kilka tygodni.

Nieta nie pobiera dodatkowych opłat za utrzymanie łącza, więc prezentowane ceny dostępu do internetu są cenami końcowymi.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
23. ~
0

2012-07-01 12:29:40

Nie pakujcie sie w Netię, chyba, że bawi was wieczne użeranie się z kłamiącym BOK...

Odpowiedz

22. ~
0

2012-07-01 07:05:17

@klakier, tylko jaki masz limit w tmobile? W netii nie masz limitu co nie znaczy, ze ta oferta mi pasuje. W upc po zlozeniu wypowiedzenia dostalem umowe na 12mcy i 25Mb ze srednia oplata 35zl/mc

Odpowiedz

21. ~
0

2012-07-01 02:03:34

@19, wosq, przecież mowa jest o internecie a nie telewizji.

Odpowiedz

20. ~
0

2012-06-30 22:27:56

Hehehe... tak to tylko w YouTube.

Odpowiedz

19. ~wosq
0

2012-06-30 21:53:00

Umowa bezterminowa jest jeszcze lepsza niż jakakolwiek terminowa. Wystarczy dać wybór. Poza tym czekam aż Netia, taki genialny i innowacyjny operator da w ofercie telewizję à la carte. Czyli, to ja sam decyduję o pakiecie TV jaki dla siebie stworzę. Wybieram interesujące mnie kanały i tylko za nie płacę.

Odpowiedz

18. ~klakier
0

2012-06-30 17:49:55

Czy oni sądzą, że student to jakiś wybrakowany Klient o niższych wymaganiach? Sorry, ale już wolę "pomęczyć" się z umową o 3mce dłużej np w T-Mobile za 19,90PLN i mieć transfer do 46mb/s czyli po prostu hspa+ To jest dosłowne minimum w tych czasach.

Odpowiedz

17. ~
0

2012-06-30 17:21:45

Ciekawe czy Netia panuje jeszcze na tymi umowami, co chwile nowa oferta, konsultanci będą zakręceni jak nigdy dotąd. Prawda jest niestety taka, kable Netii to bierz Netię, kable TP to TP (tzn Orange), bo w Netii na TP to można i gratisowa podróż dookoła świta otrzymać, konsultanci powiedzą klientowi wszystko co chce, aby tylko umowę podpisał.

Odpowiedz

16. ~abc
0

2012-06-30 15:42:02

zadzwonilem.. no i coz :D nie ma u mnie kabli i musial bym sobie brac tp abonamnt albo 24zl utrzymania lini tkzw zawieszenie telefonu.. to niec sie wypchaja dziady ;D i jak stwierdzila na infolini ze nie moze mi nic sprzedac to powiedziala "nie mozemy nic tu zrobic innego " i sie pinta rozlaczyla

Odpowiedz

15. ~Piotrek
0

2012-06-30 14:00:38

Aero 2 połowa niższa prędkość ale za daermo i bez umowy :P

Odpowiedz

14. ~em
0

2012-06-30 11:32:53

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Ja z BOKiem musiałem się kontaktować średnio raz w tygodniu. To net nie działa, to z routerem coś nie tak, to pingi słabe. Są tragiczni. Nigdy więcej Netii. Obsługa niemiła. Z rozwiązywaniem umowy też problem. Oddanie routera osobiście graniczy z cudem - we Wrocławiu, więc trzeba wysyłać pocztą. Dlaczego? "Bo przyszedł Pan o 15:30 a osoba odpowiedzialna już poszła a ja nie mogę tego przyjać", albo w przypadku gdy poszła żona "musi być mąż żeby oddać ten router" (sic!). Alternatywą oczywiście jest wysłanie pocztą, gdzie "mąż" już nie jest potrzebny. W przeszlości miałem też internet w innym mieszkaniu i tam zarejestrowany był mój MAC. Wyprowadziłem się i od tego czasu nie mogłem podpiąć mojego komputera do nowego łącza, bo najpierw musiałem "wyrejestrować" w starej umowie, czego nie mogłem zrobić, bo nie byłem właścicielem. Firma pełna absurdów i jeszcze dużo się muszą nauczyć.

Odpowiedz

13. ~
0

2012-06-30 10:47:12

A co w niej nie halo? Mam od 2 lat i miałem zgrzyt od listopada 2010 do marca 2011 - net zwolnił i tp dopiero w marcu rozbudowała centrale. Od tamtego czasu śmiga rewelacyjnie. 56zł płace za 20mbit.

Odpowiedz

12. ~dobrze wam radzę
0

2012-06-30 09:51:02

Omijajcie Netię szerokim łukiem, chyba, że nie szkoda wam nerwów.

Odpowiedz

11. ~
0

2012-06-30 09:41:35

Już widzę jak uczniowe walą drzwiami i oknami, żeby płacić 40 zł za 1 mbit, hehehe...

Odpowiedz

10. ~belfer
0

2012-06-30 07:32:44

ucznie i studenty niech sie wezma za nauke a nie w internecie siedza!

Odpowiedz

9. maniek
0

2012-06-29 23:10:01

Żeby nie robić reklamy powiem, że są jeszcze operatorzy BSA gdzie umowy na start są bezterminowe:)

Odpowiedz