DAJ CYNK

Netia też chce być bliżej klientów, dosłownie

23.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2691

Ważne 2

2

24 marca Netia otworzy cztery nowe pop-up store w Warszawie - w Galerii Bemowo, Galerii Renova (Targówek), Tesco Gocław oraz Tesco Kabaty.24 marca Netia otworzy cztery nowe pop-up store w Warszawie - w Galerii Bemowo, Galerii Renova (Targówek), Tesco Gocław oraz Tesco Kabaty.

Badania konsumenckie, na które powołuje się Netia pokazują, że dla klientów salon operatora to wciąż kluczowy kanał, poprzez który chcą oni poznawać i kupować usługi telekomunikacyjne i telewizyjne. Wychodząc im naprzeciw, Netia zamierza intensywnie rewitalizować i powiększać swoją sieć kilkudziesięciu punktów/salonów. Nowo powstałe punkty w Warszawie umożliwią potencjalnym klientom przede wszystkim podpisać umowę, na przykład na pakiet Internet z TV w cenie 49,90 zł miesięcznie, który Netia obecnie reklamuje, między innymi w telewizji. Konsultanci będą dostępni w godzinach pracy galerii, również w najbliższą niedzielę (handlową).

Wybór lokalizacji nowych punktów Netii nie jest przypadkowy.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Do tej pory nasz salon znajdował się na Służewcu, przy ul. Taśmowej 7A. Odpowiadając na oczekiwania naszych obecnych i potencjalnych klientów, którzy oczekują takich punktów kontaktu w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, postanowiliśmy otworzyć tzw. wyspy w galeriach handlowych - powiedział Karol Wieczorek, PR Manager Netii. Wybraliśmy obiekty w dzielnicach, w których występuje największe zagęszczenie naszych super szybkich łączy. Statystycznie w Warszawie łącza Netii, pozwalające na dostarczanie nielimitowanego Internetu 300 Mb/s, docierają do co trzeciego mieszkania w stolicy.Zobacz: Nowa oferta Netii
Zobacz: Netia: Roaming w Unii Europejskiej za grosze
Zobacz: Wyniki Netii po 2017 roku
Zobacz: Styczniowe wyniki Speedtestu
Zobacz: Cyfrowy Polsat rozpoczął przejmowanie Netii

Źródło tekstu: Netia

Tagi: Netia
Komentarze
Zaloguj się
2. ~Buli
0

2018-03-23 20:36:27

A usługi oparte na ISDN też tam będzie można kupić?

Odpowiedz

1. ~Spike
0

2018-03-23 16:47:45

Tam mają o co walczyć bo jest to jeden z niewielu bastionów UPC gdzie internet tej firmy chodzi w miarę stabilnie w grach online.Zresztą Orange także najlepiej się tam prezentuje ze swoimi światłowodami.

Odpowiedz