DAJ CYNK

Netia odświeżyła ofertę mobilnego dostępu do Internetu

02.08.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3492

Ważne 0

0

2. sierpnia Netia wprowadziła zmiany z usłudze mobilnego dostępu do Internetu. Dostępne są nie tylko nowe taryfy, z wyższymi limitami transferu danych, ale również możliwość zamówienia usługi bez Internetu stacjonarnego, jedynie z telefonem.

2. sierpnia Netia wprowadziła zmiany z usłudze mobilnego dostępu do Internetu. Dostępne są nie tylko nowe taryfy, z wyższymi limitami transferu danych, ale również możliwość zamówienia usługi bez Internetu stacjonarnego, jedynie z telefonem.

Mobilny Internet był dotychczas dostępny w Netii jako usługa dodatkowa przy zakupie stacjonarnego dostępu do Internetu. Teraz mogą z niego skorzystać również klienci, którzy decydują się jedynie na telefon stacjonarny lub pakiet: stacjonarny Internet+telefon. W ramach oferty Netia wprowadza także nowe taryfy dla mobilnego dostępu do Internetu:

pakiet 2GB za 29 zł brutto (lub 24 zł netto w ofercie dla firm)
pakiet 4GB za 39 zł brutto (lub 32 zł netto w ofercie dla firm), dostępny przy zakupie pakietu One Office w specjalnej cenie 29 zł netto.

Na 24-miesięczną umowę na Mobilny Internet nie trzeba jednak decydować się od razu. Klienci mogą teraz bezpłatnie testować usługę przez okres 30 dni od aktywacji, z limitem 1 GB. Do 30 dni od aktywacji z usługi można zrezygnować i odesłać urządzenie lub przejść na jedną z nowych taryf i kupić modem w cenie od 1 zł.

Usługa Mobilny Internet oferowana jest na bazie sieci 3G firmy P4. Maksymalna prędkość transmisji danych to 1 Mb/s.

Źródło tekstu: Netia, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~tylko UPC!
0

2010-08-10 10:13:27

hejka: realna przepustowość na 8 na LLU to około 2 Mb/s - bo siec szkieletowa nie uniesie więcej. ;)

Odpowiedz

17. ~hejka
0

2010-08-04 03:56:18

Pytanie do posiadaczy łącz 8 mbit na LLU: jakie macie prędkości? Przepustowość ograniczona jest do 8 mbit czy do możliwości łącza czyli wykupuje 8 mb/s ale moge miec np 10 mb/s czy 14 mb/s.

Odpowiedz

16. ~oszukali?
0

2010-08-03 10:16:35

Jezeli to idzie na Playu, to znaczy ze tam gdzie Play korzysta z Plusa w ogole nie ma internetu mobilnego Netii? Niezla mobilnosc!

Odpowiedz

15. Rafix
0

2010-08-03 09:53:20

No w końcu coś zrobili z tym swoim mobilnym syfem :)

Odpowiedz

14. ~
-1

2010-08-02 21:57:24

z netia miałem do czynienia od środka.masakra miejscami..mam kumpla ma w netii 512/128.wykonałem 3 fony aby sprawdzili jaka predkosc moze miec max:1 odp 2mbs,2 odp 1mbs,3 odp taka jaka jest :)oni nie są wiarygodni a to kosztuje i to sporo.mirekb

Odpowiedz

13. ~?
0

2010-08-02 20:16:53

Drodzy koledzy trzeba słuchać co ludzie do Was mówią. Nie wszyscy konsultanci są jak wiecie "równo douczeni" (A w Neti w większości). A co do Neti jak się pojawią propozycje zastosujcie mój manewr: NIE JESTEM ZAINTERESOWANY! Ale czym pan nie jest zainteresowany? jescze pan nie wie co ja chce panu zaproponować a już pan nie jest zainteresowany? DO WIDZENIA.

Odpowiedz

12. ~Mysz
0

2010-08-02 16:17:44

Niewykorzystany limit z danego miesiąca przechodzi na 1 kolejny Okres Rozliczeniowy. Są plusy tej oferty;)

Odpowiedz

11. ~havelock
0

2010-08-02 15:39:24

@1 masz racje brać net z zasięgiem Play, to jest porażka i nie życzę nikomu nerwów związanych z wiecznym traceniem zasięgu.

Odpowiedz

10. PLAY
0

2010-08-02 15:05:00

Nic ciekawego, tyle że przychodzić będzie nam jedna faktura, rachunek jak mamy telefon w Netii nic poza tym. Opcje identyczne tak jak w P4.

Odpowiedz

9. ~TM
0

2010-08-02 13:40:52

A na blogasku niewygodnie opinie nie pojawiaja sie w ogole ;) Netia wiele obiecuje,a niewiele robi. Mieli ruszyc temat Netia Online, ale jak widac wszyscy na urlopach i zeby zamknac usta malkonetom takim jak ja zmienili layout panelu. Reszta pozostala bez zmian. Przylaczam sie do opinii o mule i wodorostach ;>

Odpowiedz

2010-08-02 13:40:22

A jak jest z prędkością? Netia też ogranicza prędkość, czy daje możliwość korzystania za maksymalnej przy zasięgu 3G?

Odpowiedz

7. Claudec
0

2010-08-02 13:02:27

@4: No przykro to słyszeć, ja mam mieszane uczucia do netii. Jestem w sumie zadowolony z ich usług, ale muszę potwierdzić twoje słowa, że na infonetii czasem wprowadzają w błąd! Chciałem zrezygnować z telefonu i zostawić sam internet, bo miałem umowę na 3 lata. Jeden konsultant powiedział że mogę zrezygnować, 2 innych kategorycznie zaprzeczyło. Parę miesięcy później zadzwoniłem do netii, bo kolega w tym samym czasie podpisał umowę na internet i zrezygnował z telefonu. Okazało się że jednak można mieć sam internet :| Nie wiem już komu wierzyć, nagram ich rozmowę, bo w końcu się okaże że mnie w błąd wprowadzono i pewnie będę musiał płacić karę. Jeśli chodzi o internet mobilny to jestem umiarkowanie zadowolony. Korzystam z Play online w telefonie, gdzie osiągam prędkości do 600kbps

Odpowiedz

6. ~plej
0

2010-08-02 12:40:05

W P4 (Łódź), nie lepiej, nadal w godzinach szczytu transfer spada do 110kbit, a ping sięga 260ms. Poziom sygnału ok -75dBm, czyli przyzwoity. W nocy lepiej chodzi, ale nie każdy może w nocy siedzieć na necie.

Odpowiedz

5. ~sanczo
0

2010-08-02 12:29:32

Wlasnie jestem po telefonach- 7 (siedmiu) do Netii. Okazalo sie ze Pani konsultantka nie WPROWADZILA mojego zamowienia i od 31 lipca odcieli mi internet. Jak poprosilem ich aby podlaczyli mi go to uslyszalem iz jest to mozliwe dopiero od...1 WRZESNIA 0_o Jak zadzwonilem do TP powiedziano mi iz 2-3 dni to max na podlaczenie. Podsumowujac: w Netii pracuja osoby ....... (nie bede klal) i niedouczone- kazda mowi co innego. Sama firma to DNO i 5 metrow mulu. Wpier zapewniaja iz 20mb pojdzie na 100000% a potem okazuje sie ze 1mb to max. Firma zenada i na "Zachodzie" nie utzymalaby sie na rynku.

Odpowiedz