DAJ CYNK

Netia ma 600 tys. klientów Internetu

24.03.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3184

Ważne 0

0

Netia obsługuje już 600 tys. klientów szerokopasmowego dostępu do Internetu. Oznacza to, że od początku roku pozyskała 41 tys. nowych, a 100 tys. w ciągu ostatnich pięciu miesięcy.

Netia obsługuje już 600 tys. klientów szerokopasmowego dostępu do Internetu. Oznacza to, że od początku roku pozyskała 41 tys. nowych, a 100 tys. w ciągu ostatnich pięciu miesięcy.

Co prawda tempo wzrostu jest trochę mniejsze niż pod koniec ubiegłego roku (55 tys. w całym IV kwartale 2009), jednak tempa z pewnością mogą nam pozazdrościć wszyscy konkurenci - napisał na blogu Netii Karol Wieczorek z biura prasowego operatora.

Oficjalna prognoza Netii zakłada na koniec 2010 roku posiadanie 680 tys. klientów szerokopasmowego dostępu do Internetu (bez uwzglednienia przejęć małych operatorów sieci ETTH).

Źródło tekstu: blog.netia.pl

Komentarze
Zaloguj się
36. ~Gelu
0

2010-03-27 16:07:26

Sobota godzina 16:04 transfer na Kabatach jakieś 512 Kb/s zamiast 8 Mb/s. Jakiś dramat a nie internet.

Odpowiedz

35. ~Grisza
0

2010-03-24 23:36:22

hejka, ja tam jestem zadowolony z Netii, mam od końca 2009 ADSL 1M na łączu TP, nie było żadnych problemów :) Podobno mają rozbudowywać sieć - wiecie coś o tym?

Odpowiedz

34. ~Tom
0

2010-03-24 23:10:22

@32 Boze widzisz i nie grzmisz :]

Odpowiedz

33. ~Radyjo
0

2010-03-24 18:48:01

Manhattan...nie dosc ze nie masz pojecia o routerach jak wczesniej pisalem Ci slonce ze nie blokuje netia routerow....to w ostatniej wypowiedzi udowniles nam ze nie pracujesz w Netii:) KŁAMCO....Tam takich nie maja... Netia placi dzierzawe za kable firmie TP SA jest to okreslone fujaro w umowie ramowej na LLU o ile pamietam 22 PLN miesiecznie i tu Cie bracie mam:) I nie klam bo to nie ladnie a jak czegos nie wiesz to wal na blog Netii albo do google.

Odpowiedz

32. ~Manhattan
0

2010-03-24 17:48:21

bo na LLU netia nie musi placic TP dzierdzawy za kable :) dlatego ta oferta taka dobra

Odpowiedz

31. ~z
0

2010-03-24 17:37:12

Specjalnie zwolninili tempo skupiając się na LLU, która to oferta nie ma sobie równych po kablu TP. BSA jest tańsze choćby u Etlink czy Multimo, co więcej takie Multimo jest ealstyczne - można mieć symboliczny abonament, de facto utrzymanie numeru. Najnowsza oferta BSA jest gorsza od poprzedniej. Pewnie Netia ma większą marżę na LLU, jak róweniż nie ma sił przerobowych większej ilości klientów - po co obniżać jakość usług.

Odpowiedz

30. ~Manhattan
0

2010-03-24 17:29:49

@26 zmigrujesz dopiero gdy okablowanie LLU bedzie u ciebie a tak to zapomnij :)

Odpowiedz

29. ~paolo
0

2010-03-24 17:21:37

RE 26: potwierdzam: jak złożyłem wniosek o LLU 8Mb w Netii to TP odrzuciła to argumentując "brakiem warunków technicznych dla tego typu łącza", choć sami 3 dni później dzownili do mnie z ofertą netu w TP na 20Mb! to się wkur**** i złożyłem wniosek o przeniesienie do Netii na BSA+WLR i wtedy TP mogła juz sobie fiknośc - musieli mnie wypuścić. Za jakiś czas zmigruję się do LLU a obecny net w Netii 6Mb na BSA działa mi świetnie.

Odpowiedz

28. ~Manhattan
0

2010-03-24 17:20:58

bo oferta neti na łaczach tp jest maxymalna predkosc 2M. masz łacza BSA a nie LLU. mozesz sobie zamawiac.... i tak nie dostesz...bo nie masz kabli LLU

Odpowiedz

27. ~j
-1

2010-03-24 16:47:26

zamówiłem 8M w netii , a ta zaproponowała mi 2M za 59PLN z lojalką na 2 lata .Rozmowa z konsultantem nic nie dała.Natomiast tpsa na tym samym łączu oferuje 6M .Kicha i chyba z winy netii ?

Odpowiedz

26. ~
1

2010-03-24 15:54:45

Nieprawda, TP odrzuca takie zamówienia np. z powodu braku możliwości technicznych. Pracuje w Netii i kilkakrotnie mnie to niestety spotkało.

Odpowiedz

25. buzol
-1

2010-03-24 15:53:44

@20 Na blogu już się skarżyłem, to pan mi kazał czekać i obarczał winą tp, więc już sobie dałem spokój. Ale tak naprawdę to nie szukam winnych chce mieć po prostu działającą usługę, którą zamówiłem na początku grudnia. I czekam na 8Mb LLU. Jedyne pocieszenie to ten wyższy transfer, o którym tu piszecie. A i niech żyje mobilny internet. ;)

Odpowiedz

24. ~Manhattan
0

2010-03-24 15:50:48

@22. to prawda ze sa wspoldzielone. ale juz np tp nie moze odrzucic zamowinia z powodow braku warunkow czy innych czynnikow ktore blokowaly netie. 100% kalble neti to miec (CU)

Odpowiedz