DAJ CYNK

Netia: Hipnotyzująca promocja 2

06.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6669

Ważne 0

0

Netia rozpoczęła drugą edycję Hipnotyzującej promocji. Tym razem dostęp do Internetu i telefon stacjonarny kosztują 2 zł miesięcznie przez pierwszych 6 miesięcy trwania umowy.

Netia rozpoczęła drugą edycję "Hipnotyzującej promocji". Tym razem dostęp do Internetu i telefon stacjonarny kosztują 2 zł miesięcznie przez pierwszych 6 miesięcy trwania umowy.

Promocyjny abonament w wysokości 1 zł za usługę miesięcznie obowiązuje maksymalnie 6 miesięcy przy zakupie pakietu Internet + telefon lub do 3 miesięcy w przypadku zakupu samej usługi internetowej.

W zależności o dostępnej technologii, Netia oferuje m.in. łącza: 1 lub 4 Mb/s za 49,90 zł/mies., 6 lub 8 Mb/s za 59,90 zł miesięcznie oraz 10 lub 20 Mb/s za 69,90 zł/mies.

Dzięki promocyjnym miesiącom za 1 zł efektywna cena łącza o prędkości do 4 Mb/s w pakiecie z telefonem wynosi miesięcznie 37,68 zł. Z kolei w przypadku zakupu samej usługi internetowej jej efektywna cena w umowie na 24 miesiące wynosi 43,79 zł.

Po zakończeniu okresu lojalnościowego, umowa przechodzi na czas nieokreślony, a opłaty abonamentowe pozostają bez zmian.

W ubiegłym roku hipnotyzująca oferta i reklamy, w których Tomasz Kot znakomicie wcielił się w rolę hipnotyzera sprawiły, że plan pozyskania nowych klientów zrealizowaliśmy w aż 275 proc. Pod koniec ubiegłego roku co druga osoba, która w Polsce decydowała się na założenie Internetu lub zmieniała operatora wybrała właśnie Netię. Ponieważ spoty te były tak skuteczne i tak dobrze odbierane przez widzów, zdecydowaliśmy się na ich ponowną emisję. Liczymy na powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu i jesteśmy do tego dobrze przygotowani - powiedział Michał Dolny, dyrektor marketingu Netii.



Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
38. ~miron
0

2010-10-10 23:01:40

dla jednych dobre warunki dla innych nie, ja chciałem przedłużyć umowę, ale dla starych klientów nie mają dobrej oferty, więc poczekam do świąt i chyba netia baj baj...

Odpowiedz

37. pawel_m
0

2010-09-08 08:12:48

re 33: niestety tak się nie da - zadzwoniłem, że chcę skorzystać z gwarancji ceny i jedyne co mi zaproponowano to obniżenie opłaty za net z 89zł do 52zł. Dobre i to. Telefon zostaje tak jak był choć w każdej chwili moge sobie podnieść taryfę (płace 45zł więc abo za 35,90zł nie wchodzi w grę). Ogólnie dobre i takie rozwiązanie bo i tak mam taniej niż miałem :) Niestety porażające jest to, że rozmawiałem z 3 równymi konsultantami na infolinii netii i każdy przedstawił mi inną ofertę a jak się powoływałem na rozmowę z poprzednikiem to twierdzono, że tamta pani/pani się pomylił/ła! powoli zaczyna się robić jak na infolinii tepsy :(

Odpowiedz

36. ~max
0

2010-09-08 07:46:58

@13 - Wracając do umów 3-letnich. Po cholerę wprowadza martwy zapis do umowy, robiąc z klienta idiotę. Wtedy miałem wybór albo 2 lata albo 3 więc wybór był podyktowany właśnie ceną i ową gwarancją (2-krotna zmiana przy umowie na 36 miesięcy). A skoro zlikwidowano umowy 3 letnie to dlaczego nie mogę wziąć nowej umowy na rok, tylko robi mi się łaskę i pozwala podpisać nową umowę na tragicznych warunkach na kolejne 2 lata. Dlatego albo szanujemy każdego klienta albo tylko nowych. Technicznie wszystko jest OK, bo wiadomo że tak naprawdę korzystam z TP ale dla zasady następna umową będzie u konkurencji.

Odpowiedz

35. Stefek
0

2010-09-07 15:08:18

ciekawe czy się lepiej przygotują niż w tamtym roku bo wtedy to naprawdę był śmiech na sali,ludzie czekali na aktywacje usług 2 razy dłużej niż powinni bo Netia nie nadążała:)

Odpowiedz

34. ~zzz
0

2010-09-07 15:03:49

@23 - jak masz LLU to się nawet nie zastanawiaj i bierz. Ja niestety mam tylko BSA i ta nowa oferata dla BSA nie jest rewelacyjna. W LLU od razu brałbym 8Mbps.

Odpowiedz

33. ~
0

2010-09-07 11:24:25

@31 biorąc telefon za 35,90 masz przez 3 miesiące internet za 1zł, a za tel płacisz pełną stawkę. Reasumując przez 3 miesiące za 60 min (naliczane minutowo) i 6M płacisz 36,90 a od 4 miesiąca 95,80zł. Pozdrawiam

Odpowiedz

32. ~pinky
0

2010-09-07 09:23:25

ta firma schodzi na psy skoro nawet zesloroczne reklamy pokazuje. nie daje nowych uslug typu IPTV czyli telewizjii

Odpowiedz

31. pawel_m
0

2010-09-07 08:27:08

czy ktoś wie gdzie znaleść regulamin tej promocji do BSA+WLR? chodzi mi dokładnie o 6MB oraz o info czy korzystając z Gwarancji ceny i obniżając kosz abo za net ale jednocześnie podpisując nowa umowę na tel (wtedy mam 3 m-ce za 1zł a nie 1 m-cy) musze wziąść abo tel za 49,9zł lub wyższy czy moge tylko ten za 35,90zł? pls o info jeśli ktoś zorientowany gdyż infolinia netii znów coś mi kręci :( raz mówią tak, raz inaczej i zaraz z tego się wycofują :(

Odpowiedz

30. ~
0

2010-09-06 23:56:58

powinno być odpowiednio, oczywiście 8 Mb i 10 Mb, gdyby to były MB to byśmy już Jaopnie prześcignęli ;)

Odpowiedz

29. ~zzz
0

2010-09-06 23:55:30

No trzeba przyznać że NETIA daje czadu. Bardzo dobre promo. Biją TP na głowę swoją ofertą. Teraz się zastanawiam czy przypadkiem nie kwalifikuje się do gwarancji ceny, bo u mnie efektywna cena za 8MB (w rzeczywistości mam min. 10MB) wychodzi 60zł/miech..? A w tej jest 17zł taniej więc gra warta świeczki. Ktoś już korzystał z tego i się orientuje czy ta gwarancja ceny zadziała?

Odpowiedz

28. zoltan666
0

2010-09-06 21:52:27

No tak, ale jak sam nie sprawdze to sie nie przekonam. Moja miejscowac jest na liscie gdzie maja LLU, ta stronka do sprawdzanie tez pokazuje ze moge miec neta przez LLU, wiec pozostaje chyba zaryzykowac. Nie bedzie mozliwosci to trzeba bedzie zrezygnowac i potulnie wrocic do tp.

Odpowiedz

27. Maniek99
0

2010-09-06 20:32:59

@pawel_m możesz sobie zredukować cenę netu na 59.9zł.

Odpowiedz