DAJ CYNK

Netia: Dzień Szalonych Cen

20.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4117

Ważne 0

0

Tylko dzisiaj (20. kwietnia 2010), na stronie Netii odbywa się akcja pt. Dzień Szalonych Cen. W ramach akcji można zamówić dostęp do internetu i usługi telefoniczne na specjalnych warunkach.

Tylko dzisiaj (20. kwietnia 2010), na stronie Netii odbywa się akcja pt. Dzień Szalonych Cen. W ramach akcji można zamówić dostęp do internetu i usługi telefoniczne na specjalnych warunkach.

Przez pierwsze 6 miesięcy (umowa na 24 miesiące) cena Internetu tylko 1 zł/miesiąc, a w kolejnych miesiącach obowiązywać będą ceny z aktualnej promocji czyli 49 zł i 59 zł (w zależności od technologii odpowiednio: 1 lub 4 Mb/s oraz 2 lub 8 Mb/s).

W przypadku wyboru pakietu Internet i telefon, ten ostatni jest dodatkowo przez 4 miesiące gratis. Do tego można dodatkowo otrzymać router Wi-Fi za 1 zł. Zamówienie w ramach tej akcji można złożyć wyłącznie poprzez formularz na stronie www.netia.pl/dzienszalonychcen.

Źródło tekstu: blog.netia.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
30. ~LUKA
0

2010-05-16 11:25:08

JEST WIELU O WIELE LEPSZYCH OPERATORÓW, NIE TYLKO CO DO INTERNETU, ALE RÓWNIEŻ TEL STACJONARNYCH!! DZIĘKI TAKIM FIRMĄ JAK NETIA LUDZIE REZYGNUJĄ Z TELEFONII STACJONARNEJ!

Odpowiedz

29. ~david
0

2010-04-28 22:07:34

a podali jakieś uzasadnienie dlaczego nie? Jak coś to zawsze pozostaje jeszcze tpsa bo jest teraz podobne promo za złocisza przez pewien czas na 6, 10 i 20mb/s. Zawsze to jakaś alternatywa

Odpowiedz

28. ~pir
0

2010-04-27 09:41:07

To jedna wielka ściema marketingowa. Napisałem zgłoszenie, konsultant miał się skontaktować w ciagu 12 godzin i nic. Po tygodniu zadzwoniłem na infolinię i usłyszałem "niestety nie mogę zaproponować Panu tej oferty". Jedna wielka ściema!!!

Odpowiedz

27. ~max
0

2010-04-21 15:40:29

widać doczekaliśmy się odpowiedzi Netii na nowa ofertę TP ( z szybszymi opcjami neo za 1zł) robi się ciekawie na rynku, nie powiem :) czekam tylko jeszcze żeby Netia wprowadziła jakąś TV, bo tu TP ma przewagę na nią i ich oferta wydaje się trochę konkurencyjniejsza

Odpowiedz

26. ~coli
0

2010-04-20 23:31:17

Ocknal chodzi z ta gwarancja ceny???

Odpowiedz

25. ~krystian1022
0

2010-04-20 19:10:38

#21 ja właśnie dzwoniłem, miałem 2mb za 64 zł i skorzystałem z tej gwarancji ceny i teraz będę miał 44,50 za mc. Ale oczywiście, na początku nie ma takiej możliwości, ale jak powiedziałem, że chcę gadać z kierownikiem i ich do UKE zaskarżę to "wyjątkowo" się dało...

Odpowiedz

24. ~
0

2010-04-20 15:52:00

@13 tak naprawde wszystko zalezy od tego jakie ma sie oczekiwania, a ceny niemal takie sama jak w neostradzie, tylko teraz operatorzy przescigaja sie w ofertach, ale to akurat dobrze- jest w czym wybierac. Tpsa preznie sie rozwija, chyba zaczelo sie od tej promo. Na 6mb (69 zl) a teraz juz zupelnie zeszli z cen. A czy Netie tez mozna przetestowac przed podpisaniem umowy?

Odpowiedz

23. pawel0010
0

2010-04-20 12:20:00

jak kiedys sprawdzali mi technicy z TP jaka moge miec predkość, to powiedzieli, ze max 512 ale w netii na poczatek wzialem sobie 1M a pozniej po zapewnieniach konsultanta netii zwiekszylem na 2M i smiga bez problemu, zadzwonie, jeszcze dzisiaj do nich i popytam:)

Odpowiedz

22. ~
0

2010-04-20 12:08:08

OCZYWIŚCIE, ŻE MOŻESZ Z TEJ PROPOZYCJI SKORZYSTĆ, RADZIŁBYM JEDNAK SPRAWDZIĆ NAJPIERW MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE, BO MOŻE MASZ DOSTĘPNOŚĆ LLU I ZA TĄ SAMĄ CENĘ MOŻESZ MIEĆ 4X SZYBSZEGO NETA... :)

Odpowiedz

21. pawel0010
0

2010-04-20 11:58:45

ja mam internet 2MB (za 64 zl w promocji) + tel (lepszy telefon do wygadania - 42,70) w Netii na linii TP, i umowy juz przeszly na czas nieokreslony, czy moge skorzystać z tej promocji "Dzień Szalonych Cen" na sam internet 2MB przez 6 mies za 1zl a pozniej 59?

Odpowiedz

20. ~qwerty
0

2010-04-20 10:54:10

ja tam nie słyszałem o abonamencie za 20 zł, ale za 28-30 problemu ze znalezieniem nie ma (cały czas na kablu TP).

Odpowiedz

19. ~Matti
0

2010-04-20 10:43:13

Abo za 20zł? Gdzie? W TPSA plan przyjazny jest za 48zł. Jest pan za 18zł ale dla ubogich z zaświadczeniem z MOPSu...

Odpowiedz

18. Lord_Bury
0

2010-04-20 10:38:27

@9 no niestety trzeba płacić za utrzymanie łącza, ale można to obejść troszeczkę i wziąć abonament za 20 zł (z godziną do wygadania co miesiąc) ;] przynajmniej u mnie na włościach tata tak zrobił swego czasu ;)

Odpowiedz

17. ~kleks
0

2010-04-20 10:24:36

bait.pl 2MB symetryczne, stałe publiczne IP bez dopłat, od 30pln/mies.

Odpowiedz

16. Galnospoke
0

2010-04-20 10:22:19

Dla sportu zadzwonilem: jak zwykle nikt nic nie wie oprocz tego, ze jest. Nawet dysktowalem im podpunkty, konsternacja.

Odpowiedz