DAJ CYNK

Netia: Darmowe Wi-Fi w placówkach eurobanku

18.09.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3332

Ważne 0

6

Netia, w ramach kolejnej umowy z eurobankiem, uruchomiła w 100 placówkach banku darmowe Wi-Fi z nielimitowanym dostępem do Internetu.

Netia, w ramach kolejnej umowy z eurobankiem, uruchomiła w 100 placówkach banku darmowe Wi-Fi z nielimitowanym dostępem do Internetu.

Osoby odwiedzające jedną ze 100 wybranych placówek eurobanku, mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu. W ramach nowej umowy zawartej z tym bankiem, Netia dostarcza Wi-Fi w jego 100 wybranych oddziałach, mieszczących się na terenie całej Polski. W planach jest rozszerzenie projektu o kolejne punkty.

Wi-Fi Netii to usługa zapewniająca bezprzewodową sieć lokalną, która nie wymaga użycia dodatkowych komputerów i serwerów po stronie klienta. Dostęp do panelu administracyjnego możliwy jest z dowolnego miejsca na świecie, a poprzez centralny system zarządzania możliwa jest zmiana konfiguracji punktów dostępowych i zasięgu sieci, zarówno przy prostych, jak i złożonych infrastrukturach.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
12. ~@11
0

2014-09-19 00:57:28

Wymogi prawne. Darmowy internet musi mieć ograniczenia by nie zaburzać konkurencji. Po drugie jak to mówią nie ma darmowych lunchy wiec pewnie po zalogowaniu przerzuci cię na odpowiednia stronę startowa. Ale to dobrze ze takich. Hot spotów jest coraz wiecej

Odpowiedz

11. ~sekretarz
0

2014-09-19 00:04:22

Jeżeli cos jest z ograniczenjami typu: timelimit, port 80 to nie jest to dla mnie darmowy wlan, a wyrób siecio-podobny.

Odpowiedz

10. ~G
0

2014-09-18 20:07:39

Raz na 30 min rozłącza.

Odpowiedz

9. Wiksa11
0

2014-09-18 19:54:05

"Działa to od początku lipca, prędkość ok 2M, co jakiś czs chyba 30 minut."nie rozumiem. Działa co 30 minut?

Odpowiedz

8. ~G
0

2014-09-18 19:26:10

Działa to od początku lipca, prędkość ok 2M, co jakiś czs chyba 30 minut. wystarczy do pobrania i pokazania jak działa mobilna aplikacja banku klientowi który nie ma pakietów i chce tego uzywac potem na domowym wifi.

Odpowiedz

7. ~mkkot
0

2014-09-18 18:53:03

Też mi się wydaje, że bezsens, po co to komu? Na dodatek publiczne wifi zwykle nie działają lub działają źle.

Odpowiedz

6. Wiksa11
0

2014-09-18 18:24:26

Super! Lecę z lapkiem do banku i ściągam filmy! Ktoś się orientuje jaka będzie prędkość tego neta?

Odpowiedz

5. ~dav
0

2014-09-18 14:47:13

teraz kiedy prawie każdy ma pakiet internetu mobilnego 3G lub LTE to takie wifi mogą sobie...

Odpowiedz

4. WandaM
0

2014-09-18 14:33:03

@3 w wiadomości przecież napisano, że jest to kolejna umowa, więc mogłeś/aś o czymś takim wcześniej czytać i to wcale nie wyklucza tego, że powyższa wiadomośc jest nowa.

Odpowiedz

3. ~KDT
0

2014-09-18 14:18:22

To news sprzed kilku miesięcy :) __ Nie pamiętam, gdzie o tym czytałem, ale nie zdziwiłbym się, gdym jednak nie tutaj o tym czytał...

Odpowiedz

2. ~pabloki
-1

2014-09-18 13:42:39

czyli gimby będą oblegały placówki eurobanku by skorzystać.

Odpowiedz

1. ~
0

2014-09-18 13:15:21

"Eurobak" to jakaś unijna standardowa jednostka objętości paliwa? O znaczenie słowa "uruchomiała" wolę nawet nie pytać.Coraz więcej hotspotów wokół, a ja i tak wolę korzystać z własnego LTE/3G.

Odpowiedz