DAJ CYNK

Netia: 5. edycja Kongresu "Biznes to Rozmowy"

13.09.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7

Ważne 1

0

3 października odbędzie się kolejna, piąta edycja Kongresu "Biznes to Rozmowy" organizowanego przez Netię. Powiększa się lista ekspertów, którzy wystąpią na tym wydarzeniu.

3 października odbędzie się kolejna, piąta edycja Kongresu "Biznes to Rozmowy" organizowanego przez Netię. Do grona doświadczonych ekspertów, którzy wystąpią na tym wydarzeniu dołączają kolejni specjaliści.

Na Kongresie prezentowane są nowości ze świata internetu, nowych technologii i biznesu. Dzięki wymianie pomysłów oraz partnerstwu, firmy takiej jak np. Google, znalazły własną drogę do sukcesu. Jak przenieść te wzorce na rynek polski? Jak stworzyć nową jakość w biznesie? Odpowiedzi na te pytania przyniesie sesja pod tytułem "1+1=3. Jak zamienić partnerstwo w realny biznes?". Poprowadzi ją Julian Kozankiewicz, dyrektor operacyjny spółki COMP Centrum Innowacji. Kozankiewicz jest jednym z założycieli spółki akcyjnej MEDIACAP, a także współtwórcą kilku startupów. Od lat wspiera szereg inicjatyw opartych na idei partnerstwa oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, takich jak TEDx, fundacja The King's Foundation oraz stowarzyszenie i plebiscyt Mediatory.

John J. Scherer i Amy Barnes podejmą temat "The Impossible Possibility: Jak skutecznie budować relacje biznesowe w pędzącym świecie?". Współczesne czasy stwarzają ogromne możliwości błyskawicznej komunikacji. Jednak w związku z tym powierzchowne kontakty coraz częściej wypierają istotne relacje międzyludzkie. John i Amy zaprezentują podczas Kongresu metodę pogłębiania relacji i ocieplania stosunków międzyludzkich oraz komunikacji w biznesie.

Przedstawiciele organizatora Kongresu poprowadzą sesję o inteligentnym wideomonitoringu i analizie zachowań klientów. Obraz rejestrowany przez kamery może mieć więcej zastosowań niż tylko ochrona obiektów. Jak go wykorzystać w połączeniu z informacjami z innych systemów, takich jak sieci informatyczne, bazy danych, sieci WI-FI, aby zarządzać sklepem w nowatorski sposób? Na to pytanie odpowiedzą Beata Sawicka, Mariusz Krzanowski oraz Paweł Rychcik z Netii.

Nowi paneliści dołączają do szerokiej listy ekspertów tegorocznego kongresu. Wśród nich znajduje się trend hunter numer 1 na świecie - Jeremy Gutsche, twórca serwisu TrendHunter.com. Oprócz niego w Warszawie wystąpi także Natalia Hatalska, blogerka i ekspert od komunikacji, która opowie o tegorocznych i przyszłych trendach w świecie biznesu i komunikacji. Piotr Czarnecki, prezes Raiffeisen Polbank poprowadzi sesję poświęconą "Brand Video, czyli jak firmy rozmawiają z Generation C". Natomiast Marcin Sowiński, szef Departamentu Hostingu Microsoft zajmie się tematem dynamiki zarządzania relacjami z klientami.

Bogusław Chrabota, redaktor naczelny dziennika Rzeczpospolita razem z Markiem Rudzińskim, dyrektorem finansowym Sage poprowadzą sesję "Polska Elektroniczna. Od outsidera do lidera."

To nie koniec prelegentów tegorocznej edycji Kongresu "Biznes to Rozmowy". W najbliższym czasie Netia potwierdzi kolejne nazwiska.

Źródło tekstu: Netia

Tagi: netia
Komentarze
Zaloguj się