DAJ CYNK

Netbook albo Xbox w promocji od Netii

09.03.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3182

Ważne 0

0

Netia w najnowszej promocji, która wystartuje 10. marca, będzie oferowała Xboxa 360 lub netbooka Samsung N145 za 1 zł przy zakupie paczki usług - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Netia w najnowszej promocji, która wystartuje 10. marca, będzie oferowała Xboxa 360 lub netbooka Samsung N145 za 1 zł przy zakupie paczki usług - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Samsunga N145 będzie można dostać za zakup łącza internetowego w pakiecie z mobinym internetem, a Xboxa 360 - Internetu w pakiecie z abonamentem telefonicznym z nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne.

Więcej szczegółów już wkrótce.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~pablos
0

2011-09-15 13:19:50

6 jesli twoim zdaniem xbox to sprzet słabej jakowci to ja niemam pytan,czyba masz cos z głowa nie tak.Wspołczuje moje wyrazy kondolencji :D

Odpowiedz

9. ~polak:)
0

2011-06-06 14:48:59

Wreszcie jakaś dobra oferta na naszym polskim rynku.

Odpowiedz

8. wojtek115
0

2011-03-16 14:48:40

nawet ciekawe promocja. Tylko mnie zastanawia, kiedy Netia zaproponuje coś w pakiecie z TV? Np. coś takiego jak oferuje swoim klientom konkurencyjna TP (szybki internet z telewizją w miarę korzystnych cenach). Tego ciągle, mi tu brakuje.

Odpowiedz

7. ~mat1024
0

2011-03-10 12:21:10

jest juz ta promocja?

Odpowiedz

6. ~
1

2011-03-09 15:28:59

Jak dobrze, że nie wierzę w korzyści z takich ofert. Dzięki temu nie ładuję się w umowy na duże abonamenty w zamian za zdrożone i marnej jakości urządzenia.

Odpowiedz

5. ~
0

2011-03-09 15:21:26

Tyle, że ten ich mobilny net to jest strasznie słaba oferta. Sam Play jest korzystniejszy. Ano właśnie, ten Samsung to pewnie ma wbudowany modem 3G? Ciekawe, czy pracujący w częstotliwości plejowskiego "4G" :-).

Odpowiedz

4. ~kkkkkl
-1

2011-03-09 15:11:02

Ludzie przecież to jest ściema. 3 Dni temu wprowadzona oferta bez Vat II z routerem za 1zł i teraz było by coś kolejnego???

Odpowiedz

3. ~galtom
1

2011-03-09 15:02:43

ceny abonamentow zostaja na obecnym poziomie? Jesli tak... to wreszcie prawdziwie subsydiowana oferta czegos od Polskiego operatora! Ciekawe kiedy sie tak uda kupic telefon .... zeby z abonamentem bylo taniej niz w slepie + karta pre paid?

Odpowiedz

2. ~wede
-1

2011-03-09 14:55:44

Farmazon

Odpowiedz

1

2011-03-09 14:44:33

jak do tego ma sie "gwarancja ceny"? Czy mozna zaktualizowac biezaca umowe(aneks) o mobilny internet i otrzymac netbooka?

Odpowiedz