DAJ CYNK

Nawigacja Orange w wersji 4.1

16.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Od 15. września Nawigacja Orange jest dostępna w nowej wersji: 4.1, która między innymi umożliwia kierowcom szacowanie zużycia paliwa, a niezmotoryzowanym planowanie przejazdów komunikacją miejską lub profesjonalną nawigację pieszą.

Od 15. września Nawigacja Orange jest dostępna w nowej wersji: 4.1, która między innymi umożliwia kierowcom szacowanie zużycia paliwa, a niezmotoryzowanym planowanie przejazdów komunikacją miejską lub profesjonalną nawigację pieszą.

Nowa funkcja ECO uwzględniając warunki na drogach pomaga oszacować ilość spalanego paliwa na wyznaczonej trasie. W kolejnych wersjach systemu funkcja ECO będzie rozwijana i umożliwi wytyczenie trasy najbardziej ekonomicznego przejazdu.

Dużym udogodnieniem dla użytkowników jest wprowadzenie dodatkowej lokalizacji działającej w sieci komórkowej. Ułatwia to wcześniejsze przygotowanie i wprowadzenie trasy na przykład podczas pobytu w pomieszczeniach czy postoju na parkingach podziemnych, gdzie nie ma łączności z satelitami nawigacyjnymi GPS.

Nowa wersja aplikacji została wzbogacona także o nawigację pieszą oraz funkcję planowania i śledzenia przejazdów środkami komunikacji publicznej. Trasę podróży można prześledzić na mapie i zapoznać się z jej szczegółowym planem. Aplikacja informuje o numerach linii autobusowych i tramwajowych, kolejkach podmiejskich, z których można skorzystać a także liczbie przystanków i przesiadek czy cenach biletów.

Funkcja nawigacji środkami komunikacji miejskiej jest już dostępna w Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie. Dane do planowania podróży pochodzą z serwisu jakdojade.pl, który będzie sukcesywnie obejmował kolejne miasta.

Nawigacja Orange jest dostępna dla klientów indywidualnych i firm korzystających z ofert abonamentowych Orange. Do wyboru jest kilka wariantów użytkowania usługi, cena obejmuje koszty transmisji pakietowej:

Nawigacja Orange

pakiet na 7 dni

pakiet na 1 miesiąc

pakiet na 12 miesięcy

pakiet na 24 miesiące

opłata
(z VAT)

9,99 zł

24,99 zł

149,45 zł

243,99 zł

SMS na numer 6284 o treści:

NF7

NFABO

NF12

NF24


Użytkownicy, którzy po raz pierwszy aktywują usługę w opcji abonamentowej, przez pierwszy miesiąc mogą testować ją za darmo.

Źródło tekstu: Grupa TP

Komentarze
Zaloguj się