DAJ CYNK

Nawigacja NaviExpert w promocji

01.10.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10

Ważne 0

0

NaviExpert do 8 października oferuje w promocyjnej cenie dwuletni abonament na nawigację z mapami dla Polski i Europy.

NaviExpert do 8 października oferuje w promocyjnej cenie dwuletni abonament na nawigację z mapami dla Polski i Europy.

Licencja na NaviPlan Polska i Europa umożliwia podróżowanie po Polsce i 31 innych krajach europejskich, a dostępna jest w promocyjnej cenie 149 zł (o 50 zł niższej od ceny regularnej).

NaviExpert jest nawigacją online, co znaczy, że do jej działania jest potrzebne połączenie z Internetem. Koszty korzystania z niej są jednak niewielkie. Więcej uwagi trzeba jednak poświęcić ustawieniom przy wyjeździe poza granice Polski. Aby dodatkowo zminimalizować ilość zużywanych przez NaviExpert danych warto po przekroczeniu granicy wyłączyć auto auto wysyłanie punktów użytkownika na serwer, automatyczną aktualizację oraz udział społeczności Community Traffic online.
Przy układaniu tras warto korzystać z dostępnych punktów WiFi. Podczas nawigowania poza granicami kraju program nie pobiera dodatkowych danych. Trasa wraz z potrzebnym otoczeniem pobierana jest w całości podczas jej układania.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert mogą ją pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego testu.

Źródło tekstu: NaviExpert, wł

Komentarze
Zaloguj się