DAJ CYNK

Nawigacja NaviExpert dostępna na iOS

17.12.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Użytkownicy sytemu iOS mogą już pobrać z AppStore nawigację NaviExpert.

Użytkownicy sytemu iOS mogą już pobrać z AppStore nawigację NaviExpert.

Z nawigacją użytkownik otrzymuje zawsze aktualne mapy, pobierane bezpośrednio z serwera, omija korki i remonty dzięki technologii Community Traffic online, informującej o natężeniu ruchu, a także otrzymuje dzięki funkcji CB ostrzeżenia m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych.

Z dodatkowych funkcji użytkownik dostaje porównywarkę cen paliw, która wskaże najtańsze stacje w najbliższe okolicy, oraz bazę użytecznych miejsc i wydarzeń, czyli ponad 400 tys. tzw. punktów POI.Aplikację NaviExpert, którą pobiera się bezpłatnie, można testować przez 7 dni za darmo. Po tym okresie należy wykupić dostęp premium:
- na 1 miesiąc kosztuje 4,49 Euro
- na 12 miesięcy kosztuje 24,99 Euro.
Jeżeli po okresie testowym użytkownik nie wykupi usługi, to może nadal za darmo przeglądać mapę z danymi o ruchu drogowym, ma także dostęp do ostrzeżeń CB, porównywarki cen paliw i bazy użytecznych miejsc.

NaviExpert udostępnił na urządzenia z systemem iOS także aplikacji Korkosfera, dzięki której kierowcy zyskują dostęp do bieżących danych traffic. Źródłem danych jest, tak samo jak w przypadku nawigacji, Community Traffic online - technologia generująca i przetwarzająca na bieżąco dane dotyczące prędkości poruszających się po Polsce samochodów, pochodzące łącznie z monitoringu kilkuset tysięcy pojazdów.
Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się