DAJ CYNK

Navigon: gdy chodzi o rabat, każdy powód jest dobry

29.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2224

Ważne 0

0

NaVigon z okazji niedzielnej zmiany czasu na zimowy, wprowadza 30 procentową obniżkę na aplikację MobileNavigator dla iPhone.

Navigon z okazji niedzielnej zmiany czasu na zimowy, wprowadza 30 procentową obniżkę na aplikację MobileNavigator dla iPhone.

Od 29. października do 4. listopada aplikacje Navigon będą o 30% tańsze. Wersja europejska będzie w tym czasie dostępna za równowartość 59,99 euro (zamiast 89,99), a regionalna za 59,99 euro (zamiast 69,99). Oprogramowanie MobileNavigator dla iPhone’a można kupić przez Apple App Store.

Dzięki sześciu ostatnim aktualizacjom, MobileNavigator dla iPhone’a oferuje szereg przydatnych funkcji, zapewniając efektywną i szczegółową pomoc w trafieniu do celu. Zaawansowane funkcje, jak MyRoutes, Reality View Pro oraz Clever Parking, inteligentnie prowadzą pod wskazany adres i pozwalają na bezstresowe i punktualne przybycie.

Połączenie z Facebook’iem i Twitter’em daje możliwość dzielenia się ze znajomymi swoim położeniem i planowanym czasem dotarcia do celu. Oprogramowanie jest kompatybilne z nowym systemem iOS 4, które wspiera wielozadaniowość, więc kierowca może używać nawigacji, a w tle mogą działać inne aplikacje.

Źródło tekstu: Navigon, wł

Komentarze
Zaloguj się