DAJ CYNK

NaviExpert ma już ponad 0,5 mln użytkowników

21.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2597

Ważne 0

0

Liczba użytkowników mobilnej nawigacji osobistej NaviExpert przekroczyła pół miliona. To dwa i pół raza więcej niż rok temu.

Liczba użytkowników mobilnej nawigacji osobistej NaviExpert przekroczyła pół miliona. To dwa i pół raza więcej niż rok temu.

W ciągu ostatniego roku dynamika wzrostu wyniosła 150%, z poziomu około 200 tys. zarejestrowanych użytkowników w lipcu 2009 roku do ponad 500 tys. na początku lipca 2010 roku.

Dzięki temu NaviExpert osiągnął w Polsce pozycję lidera na dynamicznie rozwijającym się rynku nawigacji GPS w telefonach komórkowych.

Aplikacja obsługuje ponad 220 modeli telefonów komórkowych znanych marek, jak Sony Ericsson, Nokia, HTC, Samsung, LG oraz BlackBerry. Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej: Orange, Era i Play oraz światowymi producentami telefonów komórkowych.

Źródło tekstu: NaviExpert

Komentarze
Zaloguj się
24. ~ert
0

2010-07-22 09:31:58

A w czym ma byc pisany, jesli ma byc dostepny na kilkuset telefonach? Osobiscie polecam zakup NE na Allegro, 2 razy taniej.

Odpowiedz

23. ~
0

2010-07-22 09:30:10

gdyby nie byl w javie to wiekszosc telefon by go nie obslugiwalo...nie tylko symbianowcy i windowsowcy korzystaja z tej nawigacji

Odpowiedz

22. Play4er
-1

2010-07-22 00:06:55

NE jest pisany w JAVA ie. I to jest już porażka.

Odpowiedz

21. tomunia
0

2010-07-21 23:19:56

polecam fajna sztuczke kupujesz dwa razy abonament na 4 dni przez smsa po 11pln i daja Ci znizke 40pln na zakup rocznego abo. ps nie gwarantuje ze to jeszcze działa, ale ja tak miałem

Odpowiedz

20. tomunia
1

2010-07-21 23:17:58

Jeszcze kilka postow i okaze sie ze zyjemy na jakims szarym koncu swiata gdzie nigdy nie ma zasiegu:) Nieumiejętność korzystania z mobilnego internetu niestety wyklucza uzywanie nawigacji online. W mojej opini NE jest super i pozera bardzo mało kasy

Odpowiedz

19. ~@17
0

2010-07-21 17:59:57

@18 No to musisz mieć nawigację offline, nie robię tak dużo kilometrów co Ty bo tylko 24 tys rocznie i tam gdzie jeżdżę spisuje się świetnie, szczególnie w Warszawie. Pzdr

Odpowiedz

18. ~
0

2010-07-21 17:42:17

@17-chyba malo jezdzisz autem,ja robie od dwoch do trzech tysiecy miesiecznie i uwierz mi ze jest sporo miejsc gdzie nie ma zasiegu,ponadto nawet jak jest zasieg gsm to sie zdarza ze gprs wisi bo operator cos robi,a odnosnie Play to jest akurat jeszcze lepiej bo posilkują sie zasiegiem Plusa

Odpowiedz

17. ~Raf
0

2010-07-21 17:30:34

@16 brak zasięgu to się już na takich pustkowiach zdarza, a tam raczej zakazów zawracania nie ma. No chyba że jesteś w PLAY ;)

Odpowiedz

16. ~
-1

2010-07-21 17:04:23

@15-nie zawsze da sie latwo wrocic do wyznaczonej trasy,masz zakazy zawracania,jednokierunkowe itp.jedziesz trasą szybkiego ruchu mijasz zjazd ktorym mieles jechac,trzeba sporo przejechac zeby moc wrocic-lepsza gorsza mapa ale na stale wgrana w urządzenie

Odpowiedz

15. ~Raf
0

2010-07-21 15:29:26

@14 to wracasz do wyznaczonej trasy i po kłopocie. Ale super jest to że każdy może sobie wybrać co mu pasuję, że jest wybór.

Odpowiedz

14. ~
-1

2010-07-21 14:23:33

tryb online ma zasadniczą wade-przy zjechaniu z trasy system przelicza nową trasę,gdy w tym momencie nie mamy zasiegu sieci jest pozamiatane-mialem wlasnie tak ostatnio jak jechalem,mozna uzyc ostatniej pozycji ale to nic nie daje bo system dalej mowi ze zjechales z trasy i chce przeliczyc nową trase-kicha totalna

Odpowiedz

13. ~roman
0

2010-07-21 14:04:10

@10 sam proces aktualizacji to droga przez mękę traktują cie jak złodzieja kod, kodem poganiany i tak w kółko zanim coś wgrasz. Paranoja. Powinno być tak . Podłączam takiego Clariona, bo na nim testowałem aktualizację, do kompa i się aktualizuje. Ale nieeeee!!!, kody przepisuj wklejaj itp mam to gdzieś .Płacę 3 zł i w 5 minut mam aktualną mapę:)

Odpowiedz

12. ~Tomasz
1

2010-07-21 13:57:17

@-10 sens jest taki że masz zawsze najnowsze mapy,radary,roboty drogowe i inne ostrzeżenia. Ja w Polsce korzystam z NE ponieważ na dzień dzisiejszy pół kraju jesy rozkopane. Mam też TOM TOM-a za 1400zł, w europie luksus nawet dróżki na kampingach, a w Polsce wielkie braki pomimo częstych aktualizacji.

Odpowiedz

11. ~Ado
0

2010-07-21 13:50:38

AutoMapa rules i jest całkowicie Off Line

Odpowiedz

10. ~ww
0

2010-07-21 13:39:46

jaki jest sens z korzystania z nawigacji, która działa wyłącznie w trybie online?

Odpowiedz