DAJ CYNK

NaviExpert 6.1 - trasa ECO, nowy głos i wyszukiwarka

15.12.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2347

Ważne 0

0

NaviExpert wprowadził nową wersję swojej nawigacji - 6.1. Jak chwali się producent, dd teraz użytkownicy aplikacji, dzięki opcji wytyczenia najbardziej ekonomicznej trasy przejazdu (trasa ECO), będą mogli zredukować nawet o 10% swoje miesięczne wydatki na paliwo.

NaviExpert wprowadził nową wersję swojej nawigacji - 6.1. Jak chwali się producent, dd teraz użytkownicy aplikacji, dzięki opcji wytyczenia najbardziej ekonomicznej trasy przejazdu (trasa ECO), będą mogli zredukować nawet o 10% swoje miesięczne wydatki na paliwo.

Dodatkowo, w nowej wersji NaviExpert, zmodyfikowana została wyszukiwarka kontekstowa i dodany został nowy, humorystyczny głos lektorki o imieniu Dżoana.

Użytkownicy NaviExpert 6.1 w momencie wyszukiwania kontekstowego punktów POI uzyskają podpowiedzi wyrazów z polskimi literami, co przyśpieszy odnajdywanie interesujących ich punktów użyteczności publicznej.

NaviPlan Europa obejmuje Polskę i 36 państw europejskich. Producent obniżył cenę 2-letniego abonamentu do 169 zł, a miesięcznego - do 29 zł.



Źródło tekstu: NaviExpert

Komentarze
Zaloguj się
12. ~sm
0

2010-12-20 22:09:07

Jak nie dziala w Heyah za 9zl skoro juz taki uzywam chyba 4ty miesiac.

Odpowiedz

11. vonski
0

2010-12-15 22:05:12

Zwariowałbym z takim głosem w nawigacji, szybciej niż z Czesiem ;)

Odpowiedz

10. ~Janek
0

2010-12-15 17:16:35

Ale złodzieje... tak podnieść ceny... Już minimum 4 dni za 11zł... a gdzie 24h albo 48h? Szkoda że w Heyah nie działa ten abonament Navi za 9zł/miesiąc... :/

Odpowiedz

0

2010-12-15 16:23:44

Obie panie zarówno Urszula jak i Elżbieta czują się dobrze i nadal służą swoimi głosami. Nie wiem dlaczego skoro "dżoana" mówi "sekend zjazd" to nie może mówić "skręć w left/rajt"? Nie wiem czy dobrze usłyszałem czy przy rondzie mówi coś takiego "na rondzie tym okrągłym"? Nie wiem czy warto dodatkowo płacić aby usłyszeć ile "mertu" zostało do celu.

Odpowiedz

8. Marens
0

2010-12-15 15:22:06

Stara lektorka jest nadal dostępna, czy została zastąpiona "Dżoaną"?

Odpowiedz

7. ~R
0

2010-12-15 15:18:38

4 dni za 10.89 najtańszy teraz.

Odpowiedz

2010-12-15 15:18:20

Szkoda, że Dżoana kosztuje dodatkowo 4,88 zł...

Odpowiedz

5. ~milo
0

2010-12-15 15:06:28

to już nie ma opcji na 24 godziny? na ile jest najkrócej? (ta opcja miesięczna za 29 zł to już wole z Orange z transmisją internetową za 24,99)

Odpowiedz

4. Rafix
0

2010-12-15 15:03:52

Jakiś czas temu oglądałem na 5th Gear na Disco. Koleś testował wg. nawigacji trasę ekonomiczną i najszybszą. Na ekonomicznej spalił chyba ze 3l paliwa mniej, ale też jechał ponad 1,5h dłuzej (w jedną stronę). Decyzja należy do każdego z nas, ale 3 godzin w ciągu dnia nie dokupię...

Odpowiedz

3. Rafix
0

2010-12-15 14:59:50

Jakiś czas temu oglądałem na 5th Gear na Disco. Koleś testował wg. nawigacji trasę ekonomiczną i najszybszą. Na ekonomicznej spalił chyba ze 3l paliwa więcej, ale też jechał ponad 1,5h dłuzej (w jedną stronę). Decyzja należy do każdego z nas, ale 3 godzin w ciągu dnia nie dokupię...

Odpowiedz

2. PIay
1

2010-12-15 14:30:14

korzystałem kiedys okazjonalnie z takiej nawigacji,nawet moją miejscowość znalazło

Odpowiedz

1. ~R
0

2010-12-15 14:18:47

Jakie obniżył cenę, podwyższył wcześniej 2 letni abonament kosztował 149zł, nie każdy potrzebuje w zestawie Europę. Producent wycofał również cenione u klientów abonamenty 24h. Teraz żeby przetestować zamiast 2 zł trzeba wydać 10,89zł. A poza tym program jest ok.

Odpowiedz