DAJ CYNK

Następca Samsunga Galaxy Spica?

12.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7097

Ważne 0

0

Samsung I5801 to najprawdopodobniej następca popularnego Samsunga I5700 Galaxy Spica. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Google Android 2.1, ma odświeżony design i inny ekran.

Samsung I5801 to najprawdopodobniej następca popularnego Samsunga I5700 Galaxy Spica. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Google Android 2.1, ma odświeżony design i inny ekran.

Rozdzielczość ekranu Samsunga I5800/I5801 wciąż pozostaje zagadką. Na filmie, który trafił do sieci rozdzielczość nowego ekranu wydaje się być niższa niż 320 x 480 pikseli w I5700. Możliwe, że ekran będzie miał rozdzielczość WQVGA - 240 x 400 pikseli. Ekran ma przy okazji lepsze kolory niż te w Galaxy Spica - możliwe, że został wykonany w technologii AMOLED.

Metalowa ramka wokół ekranu i zmieniony profil urządzenia wyglądają ciekawie. Dotychczasowy natłok przycisków na przednim panelu zastąpiły dwa dotykowe przyciski - menu i powrotu. Zabrakło chociażby czerwonej i zielonej słuchawki.

W telefonie znalazł się moduł WiFi, Bluetooth (możliwe, że 3.0), mamy aparat 3 Mpix, nagrywanie filmów QVGA, GPS, gniazdo JACK 3,5 mm i gniazdo microSDHC. Po starcie systemu dostępnych jest około 300 MB pamięci wewnętrznej - więcej niż w poprzedniku.

Samsung nie przestawił jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat nowego telefonu.



Źródło tekstu: unwiredview

Komentarze
Zaloguj się
20. ~DASDAS
0

2010-06-23 08:59:00

Aktualizacja do 2.1 dla Spicy jest już DAWNO!

Odpowiedz

19. ~T
0

2010-05-14 20:59:27

Właśnie-chodzi o navi.

Odpowiedz

18. Hose
0

2010-05-13 11:22:37

Bogie - wszystko zależy jaki masz uchwyt.

Odpowiedz

17. ~Bogie
0

2010-05-13 09:36:38

Zasilanie u góry ma jedną wadę - problem w wykorzystaniu tel jako nawigacji

Odpowiedz

16. Rafix
0

2010-05-13 08:41:03

Lepiej na górze niż po bokach... Góra w ogóle by mi nie przeszkadzała. Nie lubię za to dotykowych przycisków. Wciska się toto kiedy chce :)

Odpowiedz

15. Hose
0

2010-05-13 07:55:28

T - nie wiem dlaczego Tobie te gniazdo nie pasuje, moim zdaniem jest chyba w najlepszym miejscu.

Odpowiedz

14. code
0

2010-05-13 07:52:58

to juz jest nudne, by kazdy telefon wygladal jak iphone..

Odpowiedz

13. ~
0

2010-05-12 23:56:08

będzie 240x480

Odpowiedz

12. ~pablo
0

2010-05-12 23:11:10

o co chodzi mi tam gniazdo usb na gornej krawendzi nie przeszkadza to bardzo dobre rozwiazanie

Odpowiedz

11. ~pablo
0

2010-05-12 23:10:19

buhahaha jak ja widze to jest kolejny samsung ktory jest nastepca galaxy spica.Proponuje portalom telefoniczym skocznyc te tcze gadanie bo nastepcy nie bedzie.To tak jak by czekac na nastepce avili kazdy telefon jest inny.Mam spice i jestem zadowolony

Odpowiedz

10. ~
0

2010-05-12 22:51:18

Czyli powtarza się historia z przypadku i7500 i i5700, czyli użytownicy Galaxy do dziś nie doczekali się aktualizacji do nowszej wersji, w przypadku Spice będzie to samo, Samsung zajmie się nowym dzieckiem, a o starym zapomni, zostawi swoich użytkowników i da ich na pastwę "profesjonalistów" z różnych forum. /Kwistas

Odpowiedz

9. ~T
0

2010-05-12 19:56:08

I znowu "genialne" rozwiązanie w postaci gniazda USB na gornej krawędzi!!!

Odpowiedz

8. ~
0

2010-05-12 18:59:50

Pewnie ekran poprawią w kolejnej wersji, aby wypuszczając następcę następcy więcej zarobić ;-)

Odpowiedz

7. ~
0

2010-05-12 18:32:05

Bardzo mozliwe ze to kolejny telefon Samsunga z Androidem na pokładzie ale nie nastepca i5700 tylko calkiem nowy model. rcicho

Odpowiedz

6. LuiN
0

2010-05-12 18:24:24

3, rcicho - według mnie o wszystkim zadecyduje cena. Jeśli w promocjach będzie taka sama jak Samsunga Spica lub nieco niższa, operatorzy bez trudu znajdą chętnych. Zastanawia mnie tylko gdzie się podziały Xperie mini - najbardziej intrygujące telefony z Androidem. Producent wyczarował niesamowicie ergonomiczny interfejs specjalnie dla ich maleńkich ekranów - mimo gabarytów wszystko działa miodnie.

Odpowiedz