DAJ CYNK

Najwięcej myPhone'ów sprzedała Biedronka

07.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3523

Ważne 0

0

W 2009 roku myPhone sprzedał 113 tys. telefonów komórkowych, osiągając przychód na poziomie 19,9 mln zł - napisała grupa TelForceOne, właściciel spółki, w komunikacie giełdowym.

W 2009 roku myPhone sprzedał 113 tys. telefonów komórkowych, osiągając przychód na poziomie 19,9 mln zł - napisała grupa TelForceOne, właściciel spółki, w komunikacie giełdowym.

W okresie od 3. kwietnia 2009 do 1. kwietnia 2010 roku w sieci Biedronka sprzedano telefony komórkowe myPhone warte w sumie 7,57 mln zł.

Źródło tekstu: TelForceOne

Komentarze
Zaloguj się
25. ~
0

2011-01-05 17:55:01

ja kupilem myphone-a za 150zł w biedronka w woj. wielko-polskim byl to ostatni model to 8810TV

Odpowiedz

0

2010-04-19 23:36:12

do biedronki zapewno nic nie wróciło bo myphone mają gwarancje door2door przez dwa lata. pozatym jeśli mają wliczone to w przychód to znaczy, że nie zwracano produktów zbyt często

Odpowiedz

0

2010-04-19 23:35:00

a podobno myphony mają SAR całkiem niski, często lepszy niż przewiduje norma- w niektórych modelach.

Odpowiedz

22. ~
-1

2010-04-08 21:51:06

a ile tego dziadostwa do biedronki wrocilo spowrotem, to juz nie podali. poloa z tego lamala sie w rekach. jedynie te modele EASY sie jakos tzrymaja:) @11 niedawno zostala otwarta w poznaniu 1500-na biedronka. @15 slabo trafiles, bo juz 2 razy byly te foniki w biedrze po 150 zeta. poszukaj teraz czy w jakiejs jeszcze nie lezy, to zobaczysz:)

Odpowiedz

21. ~.Rafiki
1

2010-04-08 12:25:33

Akurat wspolczynnik SAR musi miescic sie w jasno okreslonym zakresie. Tak wiec czy to Nokia, iPhone czy myPhone, to nie maja prawa zabic na miejscu falami ;)

Odpowiedz

20. ~wibra
1

2010-04-07 21:34:18

Samsung is the best.

Odpowiedz

19. ~
1

2010-04-07 21:20:13

*byty - buty

Odpowiedz

18. ~
3

2010-04-07 21:19:55

@17 - "Robiony w tej samej chińskiej fabryce rękami dzieci i sprzedawany na kilogramy" tak jak byty które nosisz, ubranie które masz na sobie, większość elektroniki w sprzętach które używasz, w tym wszystkie znane i "markowe" produkty, więc ochłoń trochę

Odpowiedz

17. ~@16
-3

2010-04-07 21:00:00

Robiony w tej samej chińskiej fabryce rękami dzieci i sprzedawany na kilogramy... Poza tym współczynnik SAR tego *** jest kilkakrotnie większy, niż podaje producent i często przekracza drastycznie normy.

Odpowiedz

16. ms93
1

2010-04-07 20:57:33

15: w Realu byl ostatnio ten sam model firmy Trak po 179zl, do tego ta nowsza wersja z odtwarzaczem MP3 ;)

Odpowiedz

15. toms
1

2010-04-07 20:39:24

Kupiłem Rodzicom i Teściom myPhone 1050 simply,w sumie 4 sztuki.Myślcie sobie co chcecie,ale powiem wam,że tak zadowolonych ludzi z tego typu urządzeń jeszcze nie widziałem.Mój Ojciec powiedział,że wreszcie widzi zegar i klawiaturę bez okularów.Jako ciekawostkę podam,że w pobliskim TESCO ten sam model wycenili na...350 zł,podczas gdy w Biedronce można było go kupić za 199zł!Pozostawiam to bez komentarza.

Odpowiedz

14. ~berdys
3

2010-04-07 20:29:43

ja bylem dzisiaj i tylko jakas Nokie maja - klapkowata :D I startery. I mieszanke studencka maja najlepsza :D

Odpowiedz

13. ~qlima1
1

2010-04-07 19:47:52

myPhone były i są w Biedronkach. Ci co ich nie widzieli, to może przez próg nie przestąpili do Biedronki (bogatym nie jest trendy robić tam zakupy!). Nokia zrobi telefon dual... Obudzą się jak z ekranami dotykowymi, 3D itd. Nokia robi je ale została daleko za Koreańczykami!

Odpowiedz

12. brzezinski
1

2010-04-07 19:34:39

Ja tam sobie myPhone''a chwalę. Może nie jest to szczyt technologii ale dwie karty SIM w myPhone to jeden telefon mniej w kieszeni.

Odpowiedz

11. ~
-1

2010-04-07 18:10:02

czyli 3 lub 4 na jedną "biedronę" miesięcznie /1360 Biedronek w 2009/. Fiu, fiu, co za wynik.

Odpowiedz