DAJ CYNK

Najtańsza Nokia za mniej niż 20 euro

11.04.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4171

Ważne 0

0

Nokia zapowiedziała najnowszy i najtańszy telefon ze swojego portfolio, model 103. Przeznaczony na rynki rozwijające się, kosztować będzie 16 euro.

Nokia zapowiedziała najnowszy i najtańszy telefon ze swojego portfolio, model 103. Przeznaczony na rynki rozwijające się, kosztować będzie 16 euro.

Telefon posiadać będzie czarno-biały ekran o przekątnej 1,36 cali i rozdzielczości 96 x 69 pikseli. Nie znajdziemy w nim aparatu fotograficznego, będzie za to radio FM w standardzie stereo oraz wbudowana latarka.

Ogniwo o pojemności 800 mAh ma pozwolić na do 27 dni czuwania lub do 11 godzin rozmów. Wymiary telefonu to 107,2 x 45,1 x 15,3 mm, a masa to 76,57 gramów.

Telefon trafi na rynek w II kwartale, a jego cena wyniesie 16 euro netto.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł

Komentarze
Zaloguj się
35. Dideq
0

2012-04-15 10:03:57

A nie można by takiego telefonu zrobić ale z modułem radiowym 3G żeby korzystał z nowego pasma i jego pojemności? No i dzwonki polifoniczne zastąpić starym brzęczykiem a''la Nokia 3310. :) Przynajmniej było go słychać wszędzie.

Odpowiedz

34. Maniiiek
0

2012-04-12 15:50:59

@33 jest cała masa. Samsungi z nowej serii E na przykład. Co do ogniw fotowoltaicznych to Samsung E1107.

Odpowiedz

33. ~Słoneczny
0

2012-04-11 21:10:39

Ten telefon jest ok, ale przy okazji takich modeli powinni iść w kierunku ogniw fotowoltaicznych. Wołałbym żeby taki model kosztował dwa razy drożej, ale żeby naprawdę przyłożyli się do jakości. Dziś brakuje solidnego telefonu, po prostu telefonu.

Odpowiedz

32. ~r
0

2012-04-11 17:32:12

jak się zleżą na półkach kilka lat to cena spadnie do 1O euro. Wtedy może się ktoś skusi.

Odpowiedz

31. ~a
0

2012-04-11 14:09:46

GSM9oo ma u nas spokojne 10-15 lat istnienia, skończy się okrojonym GSM dla HSPA+ - jak obecnie w PLAY, ale nie widzę możliwości wcześniejszego wyłączenia tego systemu

Odpowiedz

30. ~
0

2012-04-11 13:50:54

@29 A w mixelectronics w grudniu, Samsung E1080 był za... 49,- złotych. Kupiłem, jako telefon zapasowy albo tylko do rozmów wystarczy, bateria długo trzyma, klawiatura całkiem wygodna. Dobra alternatywa dla kogoś, kto ma zapasowy numer albo chce mieć jakiś telefon w razie awarii.

Odpowiedz

29. ~ksj
0

2012-04-11 13:35:13

25. samsung e1080 byl wlasnie w saturnie za 55 zl wiec nokia za 16 e nie poraza tanioscia choc oczywiscie drogo tez nie jest. znajdzie nabywcow w biednych krajach czyli u nas. znam przypadki osob nieodosobnione ze stac je ledwo nawet na te najtansze telefony. zielona wyspa tonie...

Odpowiedz

28. ~
0

2012-04-11 13:28:56

LG mial taki model, albo byl to klon ich KU250.

Odpowiedz

27. ~mkkot
0

2012-04-11 13:27:17

Istnieje monochromatyczny telefon z 3G? Podobaja mi sie takie wyswietlacze, ale potrzebuje 3G.

Odpowiedz

25. ~wojciech
0

2012-04-11 12:54:15

wywaliliby latarkę i radio, wrzucili umst zeby nie bylo problemow z zasiegiem i super sprawa... od dawna mam e1080 i sobie chwale wlasnie jako zapas (bo jednak taki nexus o ile jest fajny, tak mialbym problem na nim polegac jednak...)

Odpowiedz

24. ~kosma
0

2012-04-11 12:41:51

słabo, brak scyzoryka.

Odpowiedz

23. ~
0

2012-04-11 12:29:13

Bez LTE, WP, Tegry, słabo. Trzeba w końcu gdzieś się pozbyć resztek magazynowych a najlepsze są do tego kraje rozwijające się. I jest to tańsze niż utylizacja.

Odpowiedz