DAJ CYNK

Najpopularniejsze wiadomości w 2015 roku

27.01.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12

Ważne 3

3

2015 rok już za nami. Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić jakie wiadomości były w tym czasie najchętniej czytane, a które wywołały największą dyskusję w komentarzach.

2015 rok już za nami. Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić jakie wiadomości były w tym czasie najchętniej czytane, a które wywołały największą dyskusję w komentarzach.

Pośród najpopularniejszych wiadomości zdecydowanie królowały oferty operatorów. Pierwsze miejsce przypadło Virgin Mobile, a wiadomość dotyczyła wprowadzenia oferty ##BezLimitu, czyli nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz pakietu danych 2 GB za 29 zł.

Virgin Mobile: #BezLimitu za 29 zł

Drugie zajęła nieistniejąca już sieć Vectone Mobile. Na ofertę przyszło nam czekać ponad dwa lata, a jak już się pojawiła, to niestety nie zagrzała długo miejsca na naszym rynku.

[Aktualizacja II] Vectone Mobile po dwóch latach rozpoczął działalność w Polsce

Ostatnie miejsce na podium dla jednego z najpopularniejszych pakietów ubiegłego roku, czyli 10 GB za 10 zł w Play na kartę. Pakiet, który pierwotnie miał być dostępny przez niecałe trzy miesiące (od 20 sierpnia 2015 roku) został wyłączony dopiero w styczniu 2016 roku.

10 GB za 10 zł w Play na kartę

Miejsce czwarte i piąte przypadło kolejno wprowadzeniu nielimitowanego Internetu i darmowego roamingu w Formułach Play oraz informacji o nadchodzącym końcu opłat roamingowych.

Play: Nielimitowany Internet i darmowy roaming w nowych Formułach
Koniec opłat roamingowych w UE od 2017 roku

Dwie najchętniej komentowane wiadomości pokrywają się z tymi, które zaliczyły największą ilość odsłon. Bezapelacyjnie pierwsze miejsce przypadło dla startu działalności Vectone Mobile, a drugie miejsce dla pakietu 10 GB za 10 zł w Play na kartę.

Trzecie miejsce pod względem ilości komentarzy zajął raport przenośności numerów w I połowie 2015 roku, którego zdecydowanym liderem była sieć Play.

Pełny raport o przenośności numerów w 1H2015

Na miejscu czwartym i piątym znalazł się start oferty Fakt Mobile oraz styczniowe wyniki Speedtestu.

Wystartował Fakt Mobile
P4 najlepiej wypada w Speedtest.net

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się