DAJ CYNK

Najnowszy iPad w ofercie T-Mobile

28.11.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Od 28. listopada do świątecznej oferty tabletów i laptopów w T-Mobile dołącza jedno z flagowych urządzeń marki Apple - iPad Retina WiFi + Cellular w wersji z 16 lub 64 GB pamięci. Nowy tablet dostępny będzie w ofertach blueconnect już od złotówki.

Od 28. listopada do świątecznej oferty tabletów i laptopów w T-Mobile dołącza jedno z flagowych urządzeń marki Apple - iPad Retina WiFi + Cellular w wersji z 16 lub 64 GB pamięci. Nowy tablet dostępny będzie w ofertach blueconnect już od złotówki. Więcej szczegółów dotyczących ceny można znaleźć na stronie t-mobile.pl.

Dodatkowo, T Mobile na Święta obniża ceny laptopa Samsung 535U3C z modemem USB i najnowszym systemem operacyjnym Windows 8. Ten ważący zaledwie 1,5kg komputer mobilny, który wyposażono w procesor AMD A6-4455M i twardy dysk 500GB, będzie dostępny od złotówki przy zakupie dostępu do Internetu mobilnego w świątecznej ofercie T Mobile.

Świąteczna promocja to również prezenty dla klientów, którzy otrzymają bezpłatnie od T Mobile usługę blueconnect noc przy zakupie Internetu mobilnego z laptopem, netbookiem oraz tabletem. Dodawana w prezencie usługa pozwala na nieograniczone i bezpłatne surfowanie po sieci od północy do 9 rano.Usługa blueconnect noc będzie oferowana ze wszystkimi umowami i aneksami zawieranymi przez klientów z urządzeniami w taryfach data i blueconnect.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się