DAJ CYNK

Najlepszy mobilny klient email

10.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5362

Ważne 0

0

Pocketnow przygotował zestawienie natywnych aplikacji do obsługi poczty email stosowanych w popularnych smartfonach. W szrankach stanęły iPhone OS, Windows Mobile 6.5, Android 2.1 i WebOS.

Pocketnow przygotował zestawienie natywnych aplikacji do obsługi poczty email stosowanych w popularnych smartfonach. W szrankach stanęły iPhone OS, Windows Mobile 6.5, Android 2.1 i WebOS.

Do testów witryna wykorzystała iPhone'a 3GS, HTC HD2, Google Nexus One i Palm Pre. Każdy z telefonów pokazał swoje dobre i złe strony. Pocketnow subiektywnie najlepiej ocenił iPhone'a 3GS, głównie ze względu na szybkość obsługi poczty.

Tuż za nim postawiono HTC HD2 ze względu na perfekcyjną synchronizację z MS Exchange. Kolejne pozycje to Google Nexus One z Androidem i Pamlm Pre z WebOS, ten ostatni okazał się odczuwalnie wolniejszy od swoich konkurentów.



Źródło tekstu: pocketnow

Komentarze
Zaloguj się
12. ~rappy
0

2010-05-11 09:28:26

Dzisiaj wsiadlem do tramwaju i widzę, że dostałem smsa o tresci "wyslalam ci maila" i jednoczesnie dostalem maila. HTC Hero

Odpowiedz

11. ~wojtaszek
0

2010-05-10 22:07:49

maile zamiast smsów ... dla mnie totalne nieporozumienie, kolejny śmietnik

Odpowiedz

10. Mordrag
0

2010-05-10 22:00:36

@6 od czego jest IMAP i Push Email ? Właśnie od tego co napisałeś.

Odpowiedz

0

2010-05-10 20:56:03

BlackBerry OS 6 zapowiada sie obiecujaco :) Zobaczymy jak bedzie w praktyce

Odpowiedz

8. LuiN
0

2010-05-10 20:08:13

2, brzezinski - zdaje się, że skupili się na "dotykowcach", a pod ich względem RIM jeszcze nie pokazał pełni swoich możliwości. Bardzo ciekaw jestem jak będzie działał BlackBerry OS 6 w praktyce.

Odpowiedz

7. ~
0

2010-05-10 19:41:38

@4 obsługę może i tak ale nie klienta

Odpowiedz

6. ~
1

2010-05-10 19:37:26

Jak dla mnie najlepsza poczta to klient Gmail w Androidzie. Wyslesz do mnie email to za kilkanascie sekund telefon juz mi daje znac. Synchronizacja kontaktow telefonu oraz zapisane wydarzenia w kalendarzu to ogromne plusy. Od wielu miesiecy zaden spam nie doszedl - wszystkie lądują w specjalnym folderze na smieci. Zadnego wirusa czy trojana. Super to działa. rcicho

Odpowiedz

5. ~
0

2010-05-10 19:07:11

Tylko Blackberry, no i moze jeszcze Blackberry

Odpowiedz

4. ~WiateR
0

2010-05-10 18:50:30

Tytuł jest mylący. Wszyscy wiedzą, że Blackberry posiada najlepszą obsługę mailową.

Odpowiedz

3. ~moo
0

2010-05-10 18:50:10

A czemu nie wzięli blackberry?

Odpowiedz

2. brzezinski
0

2010-05-10 18:49:55

Blackberry i tylko Blackberry. Dlatego Pocketnow nie wzial ich do testu bo iPhone by przegral

Odpowiedz

2

2010-05-10 18:48:46

Poczta w komorce staje sie coraz bardziej powszechna. Gdyby tylko wiecej ludzi z niej korzystalo wystarczylyby tylko pakiety na dane i zamiast smsow wysylalibysmy czesto e-maila.

Odpowiedz