DAJ CYNK

Nagrody w Play za Fantę lub Sprite

02.05.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 14912

Ważne 0

0

Od 4. maja Play i Coca-Cola startują z nową promocją - dowiaduje się TELEPOLIS.PL. Za wysłanie kodu spod nakrętki napojów Fanta lub Sprite można otrzymać jedną z dwóch nagród gwarantowanych - doładowanie konta w Play lub pre-paidowy zestaw startowy.

Od 4. maja Play i Coca-Cola startują z nową promocją - dowiaduje się TELEPOLIS.PL. Za wysłanie kodu spod nakrętki napojów Fanta lub Sprite można otrzymać jedną z dwóch nagród gwarantowanych - doładowanie konta w Play lub pre-paidowy zestaw startowy.

Promocją objęte są specjalnie oznaczone, półlitrowe butelki napojów Sprite i Fanta (cytrynowa i pomarańczowa). Po zarejestrowaniu kodu spod nakrętki (poprzez wysłanie SMS-a lub wpisanie kodu na specjalnej stronie internetowej) można otrzymać jedną z dwóch gwarantowanych nagród:

Doładowanie konta w Play o wartości 2 zł, które można wykorzystać na połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci (bez transmisji danych, usług premium, roamingu i połączeń międzynarodowych). Bonus jest ważny 30 dni i nie przedłuża ważności konta. W ciągu miesiąca jeden numer może być w ten sposób premiowany maksymalnie 8-krotnie.

Starter Play Fresh z usługą darmowych rozmów i SMS-ów w Play przez 10 dni i 1 zł na koncie głównym. Po okazaniu kodu można go odebrać w wybranych punktach sprzedaży operatora. Środki na starterze są ważne przez 20 dni (rozmowy można odbierać przez 110 dni). Jedna osoba podczas trwania akcji może otrzymać maksymalnie 9 starterów.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
147. ~
0

2011-10-12 21:08:58

no ileż można czekać...

Odpowiedz

146. wlo
0

2011-05-23 09:16:48

Ha! Ja myślełem, ze to na coli miały być... A to na sprite! Niestety nie pijam za często, więc nieaktualna jest moja oferta ;-) Chociaż widzę ktoś pił w domu sprite i jedną nakrętkę mam ;-)

Odpowiedz

145. ~
0

2011-05-22 00:31:53

we wrocku też są

Odpowiedz

144. ~savarez
0

2011-05-15 12:36:47

Wczoraj w Olsztynie też zakupiłem :)

Odpowiedz

143. ~rad74
1

2011-05-14 20:22:45

W Bydgoszczy już są :-) właśnie kupiłem zaraz skorzystam z promocji....

Odpowiedz

142. mikage1
0

2011-05-12 20:25:28

dzisiaj pierwsze widziałem - na nierozpakowanej palecie ;)

Odpowiedz

141. ~FUNDMAN
1

2011-05-12 18:51:21

KOLEJNA ŚCIEMA , promocja niby trwa od 4 maja a...butelek z tą etykietą nigdzie nie ma... oszuści znowu na dzieciach zarabiają miliony.

Odpowiedz

140. mikage1
1

2011-05-11 14:59:08

w Poznaniu też nie widziałem butelek oznakowanych promocją - która niby trwa już tydzień...

Odpowiedz

139. MiRekin
0

2011-05-11 12:54:44

no jakich rzeczy ja się dowiaduję, chyba muszę z coli się na fantę przerzucić, cytrynowa jest mega!

Odpowiedz

138. Sonic
0

2011-05-10 07:54:30

w 3mieście też nie widać promocyjnych. @137: najlepiej niech dadzą połączeniaesy i całą resztę za free a za telefony niech jeszcze dopłacają za to że łaskawie je weźmiesz... promocje w Play są banalnie proste. wystarczy zajżeć do regulaminu. a nie pi$%&*ić od rzeczy.

Odpowiedz

136. Tomsoon
0

2011-05-09 16:57:23

u mnie tez same stare biale korki :(

Odpowiedz

135. ~rad74
1

2011-05-07 17:11:44

a gdzie są dostępne te promocyjne napoje :-) bo jak na razie nigdzie ich nie ma :-( (przynajmniej w Bydgoszczy)

Odpowiedz

134. ~
0

2011-05-06 14:05:00

132. A jakie są stawki za wysyłanie smsów w PF do Play?

Odpowiedz

133. ~dreaph
1

2011-05-05 16:15:53

Jak za 1 sms, mozesz za darmo doladowac na stronie cocacoli

Odpowiedz

132. ~maciek
-1

2011-05-05 12:08:03

a ile kosztuje wyslanie tego smsa spod nakretki???

Odpowiedz