DAJ CYNK

Nadchodzi megapoprawka dla WP7

30.11.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2625

Ważne 0

0

Microsoft przygotowuje dużą aktualizację systemu Windows Phone 7, która ma wprowadzić kilka szczególnie oczekiwanych funkcji - podaje Chris Walsh, twórca programu CheveronWP7.

Microsoft przygotowuje dużą aktualizację systemu Windows Phone 7, która ma wprowadzić kilka szczególnie oczekiwanych funkcji - podaje Chris Walsh, twórca programu CheveronWP7.

Microsoftowi zajęło 3 miesiące, to co Apple zrobił w ciągu 3 lat - napisał na swoim blogu programista.

Spośród modyfikacji można wymienić wprowadzenie funkcji kopiuj/wklej, możliwość dodawania własnych dzwonków, czy obsługę wielozadaniowości.

Poprawka najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne na początku stycznia.

Źródło tekstu: Electronista

Komentarze
Zaloguj się
13. derekpl
0

2010-12-04 00:49:34

@2 przypomina mi sie sytuacja z Vista i 7, genetalnie od strony technicznej "to samo" ale za ta poprawke juz trzeba zaplacic ciekawe kiedy marketing wpadnie ze takie samo stanowisko mozna by przeszczepic na rynek mobilny

Odpowiedz

10. m2marek
0

2010-11-30 22:29:16

żadne terminy, żadne poprawki w krótkim czasie - to zwykły rynek. MS myślał, że wykorzysta i wydoi klientów jak zrobił "Wielki Sadownik". Na szczęście użytkownicy okazali się bardziej roztropni i MS ratuje się odblokowując funkcje sztucznie wyłączone przeznaczone do wersji WP7.

Odpowiedz

9. Szalony
1

2010-11-30 22:24:12

Mnie zastanawia jedno - jaki cel ma blokowanie modemu w wm7 ? Przeciez smartfony z hspa7,2mb/s jako modem to podstawa dla wielu.

Odpowiedz

8. i-ceum
1

2010-11-30 22:17:05

A może powinien napisać "Microsoft stara się po dziesięciu latach dogonić to co Apple zrobił w ciągu trzech"?

Odpowiedz

7. ~foks
1

2010-11-30 22:01:26

a ja mam takie skromne pytanie: budzik bedzie w koncu poprawnie dzialal? caly ten "system" to jedna wielka kpina. tyle lat czekania i wypuszczaja na rynek taka niedorobke.

Odpowiedz

0

2010-11-30 21:14:03

Potencjal programistyczny to Microsoft ma jak nikt inny. Wiec to ze zamiast 3 lat zajelo im to 3 miesiace to tylko potwierdza ich mozliwosci. Oby nie spoczeli na laurach i zaczeli dalej ulepszac WP7

Odpowiedz

5. ~...
0

2010-11-30 21:12:00

Nia ma to jak sprzedawać telefony za 2000zł z wybrakowanym softem.

Odpowiedz

4. ~
0

2010-11-30 20:40:42

proste że chodziło o terminy - wielozadaniowośc MUSI byc w jądrze - jej ot tak się nie doda bez przepisania na nowo

Odpowiedz

3. ~
0

2010-11-30 20:32:32

a jak to jest z polskim? już jest?

Odpowiedz

2. ~
-1

2010-11-30 19:36:32

@1 nie sądzę, aby chodziło o domyslność, a o terminy... Jak w każdej firmie, marketing ma najwiecej do powiedzenia. Był deadline to wypuścili działający, stabilny system, ale bez pewnych funckjonalności, których implementacja opóźniłaby premierę. Tyle.

Odpowiedz

1. derekpl
0

2010-11-30 19:08:52

He he, a pamietam jak zwolennicy MS kruszyli kopie o to jak to leciwy WM byl do przodu w stosunku do IPhone OS, bo mial copy/past i wielozadaniowosc a tu prosze w sztandarowym produkcie, nastepcy domyslnie tego nie dali :)

Odpowiedz