DAJ CYNK

myPhone z Androidem i dwiema kartami SIM

11.05.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6468

Ważne 0

0

W czerwcu w ofercie myPhone pojawią się dwa telefony z Androidem - w tym, co ciekawe, jeden w wersji na 2 karty SIM. Urządzenia - zgodnie z polityką firmy - mają być tańsze od konkurencji.

W czerwcu w ofercie myPhone pojawią się dwa telefony z Androidem - w tym, co ciekawe, jeden w wersji na 2 karty SIM. Urządzenia - zgodnie z polityką firmy - mają być tańsze od konkurencji.

Oba telefony mają być wyposażone w procesory Qualcomm o prędkości około 600 MHz. Mają też mieć zainstalowane dodatkowe aplikacje stworzone przez myPhone.

W zeszłym roku myPhone sprzedał ogółem 113 tys. telefonów. Firma szacuje swój udział na rynku sprzedaży pozaoperatorskiej na około 10%. W tym roku firma wstępnie planuje wzrost sprzedaży na poziomie 30-40%, jednak jeżeli dystrybucję rozpocznie kolejny operator (po czeskim T-Mobile i jednej ze słoweńskich sieci), wzrost może być większy.

myPhone chwali się, że w zeszłym roku tylko 2,82% sprzedanych telefonów zostało reklamowanych, a średni czas usunięcia usterki w systemie door-2-door trwał 6 dni.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
36. ~mimfor
0

2010-05-30 23:24:22

wifi bedzie mial- to już standard w takich telefonach. poza tym cena jakiej ja się spodziewam to około 700 zł. na oko.

Odpowiedz

35. ~mimfor
0

2010-05-30 23:22:38

czepiacie się nie potrzebnie. wszyscy produkują w chinach lub gdzieś obok i nikt tego chłamem nie nazywa. trochę pokory

Odpowiedz

34. ~Kejmul
1

2010-05-24 00:37:45

@31 albo faktyczny koszt za jaki kupują na kilogramy swój chłam od jego faktycznego producenta jest tak niski, że opłaca im się wymienić ten złom na nowy bardziej, niż naprawiać.

Odpowiedz

33. ~marek
-1

2010-05-14 21:27:47

moja nokia e51 już 3 razy lądowała w serwisie i za każdym razem trwa to ok 2tygodnie. widze, że nawet myPhone w tej kwestii okazuje się lepszy. jeśli ten androidowy telefon będzie w rozsądnej cenie to może dam mu szanse, warunki: wifi i ekran pojemnościowy.

Odpowiedz

32. ~
0

2010-05-12 22:24:17

Oho! widzę, że ludzie z myphone pięknie zminusowali niewygodne komentarze, heheheh.

Odpowiedz

31. ~silgin
0

2010-05-11 23:10:52

Jak daja gwarancje na 2 lata w systemie door2door to widac sa pewni swego

Odpowiedz

30. ~
-1

2010-05-11 22:32:28

Pamietajmy, że polski w tych fonach jest jedynie brand i ewentualnie w pewnej części soft. Reszta to po prostu produkt chiński. Ciekawe czy jakość myPhone jest chociaz nieco wyższa od innej chińszczyzny znanej z Allegro?

Odpowiedz

29. ~
1

2010-05-11 22:27:08

@27 - w opisie dwóch nowych SonyEricssonów Elm i Hazel (Green heart) jest mowa o filtrowaniu dźwięku, ale nie wiem jak to działa w praktyce. Sama nie mam dobrych doświadczeń pod tym względem z moją Nokią E51, stary Samsung D600 bodaj mojej cioci brzmi wyraźniej ;)

Odpowiedz

28. ~Kejmul
-1

2010-05-11 19:41:37

@27 - Motorola z CrystalTalk - od taniej W156 przez średnią półkę (VE66) po Milestone. @ 12, 13 - pięknie powiedziane. Oglądałem rozłożony na części pierwsze model 6670 i nie ma tam żadnych, choćby podstawowych osłon przed promieniowaniem, o które bardzo dbają renomowani producenci.

Odpowiedz

27. Telesfor
1

2010-05-11 18:52:43

L700 oczywiście od Samsunga. Tak dodałem gdyby ktoś nie wiedział. Ale zgadzam się w jednym, producenci często zaniedbują tą podstawową cechę, jaką jest przyzwoita jakość rozmów. Nie wiem jak się można przed kupnem marnie słyszalnej słuchawki ustrzec. Może ktoś ma jakąś koncepcję?

Odpowiedz

26. Telesfor
1

2010-05-11 18:49:55

piokuk: to jeszcze zależy która nokia. Dwoje znajomych miało np. prostą 2760 i klęli na czym świat stoi na marną, a w zasadzie brak słyszalności. Więc nokia nokii nierówna. Tak pewnie jest i u innych producentów. Bo ja korzystałem np. z L700 i co jak co ale jakość rozmów była bardzo dobra.

Odpowiedz

25. ~
0

2010-05-11 18:49:42

Oh, sorry, znalazłem jeden za 270usd :D Ktoś tyle zapłaci za wynalazek? Bo ja nie, za taką cenę herosy na allegrze śmigają.

Odpowiedz

24. ~
0

2010-05-11 18:48:18

No jakoś ich nie widzę, wszystkie to gsm.

Odpowiedz

23. ms93
1

2010-05-11 18:41:30

22: http://www.eemobi.cn/product/search.aspx?keywords=3g - tu masz wiele takich. Jest nawet iPhone na Androidzie za 260$ ;)

Odpowiedz