DAJ CYNK

myPhone i Hammer też będą na Electronics Show. Rzut smartfonem do celu to jedna z szykowanych atrakcji

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6353

W dniach 10-12 maja bieżącego roku w Nadarzynie pod Warszawą odbędą się targi Electronics Show 2019. To największe tego wydarzenie w naszym kraju, podczas którego można zobaczyć stoiska polskich i światowych marek. Wśród nich znajdziemy firmę mPTech, właściciela marek myPhone, Hammer oraz techBite.

- Cieszymy się, że w Polsce doczekaliśmy się ciekawych i dużych targów elektroniki jakimi są właśnie Electronics Show w Nadarzynie. Ciekawa forma i rozmach wydarzenia sprawiły, że zaprezentujemy na imprezie doskonale znane w kraju urządzenia marek myPhone, Hammer oraz techBite i możliwe, że impreza wpisze się na stałe do naszego kalendarza wystaw, podobnie jak MWC w Barcelonie.

- powiedziała Mirka Bartmańska, Dyrektor marketingu w mPTech

Na stoisku marek myPhone i Hammer zobaczymy urządzenia, które miały premiery w ostatnim czasie. Z oferty myPhone'a będą to między innymi smartfony Prime 3, Prime 3 Lite oraz FUN 8. Ten pierwszy to 6,2-calowy model z takimi podzespołami, jak 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci masowej, aparat Sony 13 Mpix, akumulator 3000 mAh oraz czytnik linii papilarnych. Producent chwali się, że jest to obecnie najtańszy smartfon z takim ekranem i NFC na rynku. Spośród Hammerów będą Blade 2 PRO (aktualny flagowiec marki), Hammer Energy dostępny w dwóch wielkościach wyświetlaczy, a także modele z rodziny Active 2. Na krajowych targach nie zabraknie również Hammera Patriot – klasyka zaprojektowanego w Polsce. Ponadto zobaczymy tablety i laptopy marki techBite, w tym multimedialne urządzenie Flix Tv Box z Android TV.

Zobacz: Hammer Active 2 LTE - recenzja wzmocnionego taniego smartfonu. Kilka mocnych zalet w oceanie braków
Zobacz: Test przystawki techbite Flix TV Box - czy poradzi sobie z mocną konkurencją?Test przystawki techbite Flix TV Box - czy poradzi sobie z mocną konkurencją?

Konkurs

Jedną z atrakcji targów i obecności marki Hammer będzie konkurs rzutu pancerniakiem do celu. Każdy kto odwiedzi Electronics Show 2019 będzie miał możliwość spróbowania swoich sił w rzucie smartfonem. Organizator konkursu gwarantuje emocje, zaciętą rywalizację oraz nagrody. A to wszystko na stoisku F8 w hali F.

Zobacz: Sony zaprasza na targi Electronics Show. Będzie Xperia 1 oraz konkursy z nagrodami
Zobacz: Nocna promocja w Play: Hammer Energy za 549 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPTech

Przewiń w dół do następnego wpisu