DAJ CYNK

myPhone 3370 w ofercie tuBiedronki

20.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3866

Ważne 0

0

Od 24. maja dostępny będzie nowy zestaw tuBiedronka z telefonem myPhone 3370 w promocyjnej cenie 149 zł. Telefon obsługuje w tym samym czasie dwie karty SIM.

Od 24. maja dostępny będzie nowy zestaw tuBiedronka z telefonem myPhone 3370 w promocyjnej cenie 149 zł. Telefon obsługuje w tym samym czasie dwie karty SIM.

MyPhone 3370 ma 1,8-calowy ekran o rozdzielczości 128 x 160 pikseli, który wyświetla 65 tys. kolorów. Bateria telefonu pozwala na do 14 godzin rozmowy lub do 9 dni czuwania. Nie zbrakło gniazdka kart microSD, jest radio, odtwarzacz audio-wideo czy nawet latarka.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: tuBiedronka, wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~Excray
0

2010-06-02 17:38:34

Kupiłem. Na wstępie dwa problemy: 1. Telefon sam odbiera połączenie po 1 sek. Ponoć można wyłączyć ale mi się nie udało 2. Po kilku godzinach miałem problem z wykonaniem połączenia. Błąd połączenia. Musiałem wyłączyć wyjąć kartę zamienić na inną na chwilę i spowrotem włożyć starą kartę i dopiero pomogło. Z racji że telefon dla starszej osoby zrezygnowałem z niego na rzecz najprawdopodobniej 1050 tego producenta. Jeszcze do sprawdzenia. A na marginesie pozdrowienia dla biedronki. Sklep bez żadnych oporów przyjął telefon i zwrócił mi pieniądze. Wielki szacun.

Odpowiedz

24. ~mimfor
0

2010-05-30 23:09:25

właśnie. jeśli myślicie, że te wskaźniki są zakłamane to przecież ta samo mogła zakłamać je nokia czy inni sławni producenci. moim zdaniem jesli piszą, że tak jest to właśnie tak jest. nawet w testach komputerświata podają te same wartości. nie ma obaw.

Odpowiedz

23. ~mimfor
0

2010-05-30 23:06:42

norma to 2W/kg więc czego się czepiacie?

Odpowiedz

22. ~majski
0

2010-05-21 08:18:11

@Inter: mam takie samo zdanie jak Ty. Nie jest to idealny telefon, o ktorym ludzie marzą, ale jest to naprawdę dobra oferta jak ktoś ma podstawowe wymagania...

Odpowiedz

21. ~e
0

2010-05-20 21:44:47

1*** Mam juz prawie 2 lata Motke V8, ktora ma Jave... i wyobraz sobie, ze ani razu z tego nie korzystalem ;] Za to zdaza mi sie nawet kilka razy dziennie zmieniac karte w tym telu ;)

Odpowiedz

20. ~Inter
0

2010-05-20 20:57:53

Za tę cenę jak ktoś ma tylko podstawowe wymagania wobec telefonu, to może i warto. Do tego dwie karty- nie najgorsza oferta.

Odpowiedz

19. ~majski
0

2010-05-20 20:27:56

@ 188.33.179.230 - spróbuj wyciągnąć kopię SAR-u od Nokii, Samsunga czy innego producenta, nigdzie tego nie widzę w necie

Odpowiedz

18. ~orange
0

2010-05-20 19:55:35

jest już w Mławie, ale cena wynosi 339 złotych. Ale to chyba bez zestawu z tubiedronką.

Odpowiedz

17. ~fea
0

2010-05-20 17:25:02

Nokia chyba już nigdy nie nauczy się robić dual-simów :( z niewiedzy i niechęci jednych korzystają inni.

Odpowiedz

16. Telesfor
0

2010-05-20 16:04:36

#2: do simplusa też może być. Ale nie wiem do czego bo to bardzo nieciekawa oferta :)

Odpowiedz

15. piokuk
0

2010-05-20 10:30:10

Czy wg Was oni sobie ten współczynnik 0,682 wymyślili? Taki 6651 ma współczynnik 1,4 W/kg. Przecież również mogli "oszukać" i go obniżyć?

Odpowiedz

14. ~
0

2010-05-20 10:26:43

czyli co to jest jak mikrofalowka przylozona do glowy?:D

Odpowiedz

13. ~sar
0

2010-05-20 10:19:12

0,682 W/kg

Odpowiedz

12. ~dark3lf
0

2010-05-20 10:03:09

a kiedy nokia z dual-sim?

Odpowiedz

11. piokuk
0

2010-05-20 10:00:38

Moim zdaniem bzdury wypisujesz Kejmulu.

Odpowiedz