DAJ CYNK

MWC2018: Plany T-Mobile w Polsce

28.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5794

Ważne 4

4

Na specjalnym spotkaniu prezes T-Mobile Andreas Maierhofer poinformował o planach operatora w Polsce.



Na specjalnym spotkaniu prezes T-Mobile Andreas Maierhofer poinformował o planach operatora w Polsce.

T-Mobile Polska stawia przed sobą dwa główne cele, które mają być zrealizowane w 2018 roku. Pierwszym z nich jest poprawa wyników finansowych. Deutsche Telekom chce poprawy zysków firmy oraz wskaźnika EBITDA.

Drugim celem jest oferta konwergentna. Będzie to dostęp do Internetu światłowodowego z telewizją. Nie padła przy tym informacja, czy będzie to wykorzystanie istniejącej lub platformy czy zupełnie nowy "twór", ale podkreślenie posiadanego doświadczenia Deutsche Telekom na rynku usług telewizyjnych może sugerować, że będzie to coś zupełnie nowego. Dlatego też T-Mobile chce szybko zakończyć negocjacje z Orange w sprawie sieci światłowodowej.

Zobacz: T-Mobile negocjuje dostęp do światłowodów Orange

Jeśli chodzi o ubiegły rok, to za duży sukces T-Mobile uważa wprowadzenie oferty nielimitowanego Internetu, która cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. Jest w niej już aktywnych 100 tys. kart SIM.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
51. ~wieo
0

2018-03-01 19:49:16

Po co wam sie interesić ile chcą mieć zysku przecież cen nie podniosą...Dla nas liczy sie to zeby miec dobre uslugi, dobry zasieg i szybki net

Odpowiedz

0

2018-02-28 23:39:28

Dyskusja jakby tu ludzie w radach nadzorczych bronili swojego. :-) Nie rozumiem tej napinki. Kowalski ma mieć dobry zasięg, przyzwoity net i dobrą cenę. Całe zaplecze tego biznesu i kto tym biznesem kręci, co mnie to obchodzi. ;)

Odpowiedz

49. ~ja grab wisła jak mnie słyszysz
0

2018-02-28 21:58:17

@46 Zasadnicza. Jak liczysz wyimaginowane -1 zł do arpu, to dość spora. A jak jeszcze dołożysz do tego fakt, że nawet nie znasz podstaw tego, o czym się wypowiadasz, to cała reszta jest o kant kuli potłuc ;)@47 :) Pass. Najważniejsze żeby portfel rósł. eot.

Odpowiedz

48. ~ja
0

2018-02-28 20:28:42

Widzę że kasowanie postów się ma dobrze

Odpowiedz

47. ~
0

2018-02-28 20:27:47

@45 Na temat giełdy akurat wiem więcej niż byś chciał wiedzieć, bo na niej inwestuje. I opinie anali mnie nie interesują, bo zawsze są puste i nagonką na zakup akcji. Anale jak bankierzy zarabiają na nagonce na akcje. Im mnie się o pewnych akcjach mówi, tym lepiej w to inwestować. Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć.....

Odpowiedz

46. ~
0

2018-02-28 20:23:28

@45 Dobry jesteś :D Lubie takich po prostu. Bo jest takie przysłowie - nie kłóć się z głupim bo najpierw zniży cie do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem. Chłopie co za różnica czy 2mln czy 3mln?! Wg twoich obliczeń wychodzi ze 800 tys martwych jest abo ale nadal 2mln prepaid. Więc jakbyś nie bił piany to racja jest po mojej stronie. Nie pierwszy raz Play zakrzywia dane i podaje je w taki sposób aby wyszło to zawsze w wynikach dobrze. Czy to w ilości SIM, czy to że przychodach czy to w zasięgu, czy nawet - korzystanie z roamingu.

Odpowiedz

45. ~ja grab wisła jak mnie słyszysz
0

2018-02-28 18:41:16

@44 Tak, tak, oczywiście. Powiedziała osoba, która została złapana na tym, że nie ma pojęcia o czym pisze i że nie umie czytać sprawozdań finansowych. O giełdzie też raczej nie masz większego pojęcia, dobrze będzie jeśli bedziesz znał opinie anali (bo, że trzeba wiedzieć o zależnościach i ich wpływie na ich "opinie" to już trochę wyższa szkoła jazdy), bo żeby sobie samemu wyrobić zdanie, to trzeba już trochę więcej wiedzy/zaangażowania. Daj już spokój chłopie.

Odpowiedz

44. ~
0

2018-02-28 18:19:42

@41 Papka jest podane przez Play aby ładnie w tabelkach wyglądało. Nieważne jakie źródło podasz, jak źródłem jest Play i takie informacje podkoloryzowane podał do oficjalnej wiadomości. Podobnie jak ich akcje sztucznie napędzane na giełdzie. P4 to mistrz marketingu i na szczęście nie każdy jak ty to łyka.

Odpowiedz

43. iphoneski
0

2018-02-28 17:35:37

Tylko dlaczego piszecie o play przy wpisie o t-mobile? Ogólnie to przy każdym wpisie o jakiejś sieci są dyskusje o play. Tak wam żal wszystko ściska, że wasze proroctwa upadłości w ciągu tygodnia jakoś się nie sprawdzają czy chodzi o coś innego?

Odpowiedz

42. ~ja grab wisła jak mnie słyszysz
0

2018-02-28 17:33:02

@40 Jest jeszcze jedna możliwość. Trochę brutalna, ale: być może zwyczajnie nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Z tego co piszesz, wnioskuję że chyba najbardziej prawdopodobna.

Odpowiedz

41. ~ja grab wisła jak mnie słyszysz
0

2018-02-28 17:30:30

@37 Ok. Więc czytam chłopie, tylko nie papkę przetawioną przez redaktora, tylko źródłowy "Annual report" i jest tam napisane: Reported subscribers (total) 15219,7; Contract: 9430,4; Prepaid: 5789,3. A potem czytam: Active subscribers (total) 12394,1; Contract: 8628,4; Prepaid: 3765,80. I nie chce wyjść inaczej, niż 800 tys na abonamentach. Dlatego pozwolisz, że ten ogólnikowy koszt 1 zł wsadzę tam, gdzie jego miejsce, czyli między bajki.A co do nieaktywnych numerów nie masz racji. Hint: RWK.

Odpowiedz

40. ~
0

2018-02-28 17:28:58

@39 Czyli 800tys kart na abo to co wtedy? Nawet jeśli leżą w szufladzie to abo jest abo więc trzeba płacić a z tego tytułu jest przychód. Chyba, że1) Klienci nie płacą i 800tys to windykacja2) Play w swoim koloryzowaniu się po prostu pomylił

Odpowiedz

39. msnet
0

2018-02-28 17:24:29

@37 - niekoniecznie prepaid. Przy wynikach Playa daliśmy tabelki przeniesione z raportu finansowego. Wynika z nich, że Play na koniec 2017 roku miał 9,43 mln kart SIM kontraktowych, z czego kart aktywnych było 8,63 mln.

Odpowiedz

38. ~ja grab wisła jak mnie słyszysz
0

2018-02-28 17:20:36

@36 Małych żuczków i jak to ładnie ktoś napisał "stada pingwinów" faktycznie nie interesuje.

Odpowiedz