DAJ CYNK

Muppety promują Środy z Orange

29.12.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3664

Ważne 0

0

2. stycznia rozpocznie się kampania reklamowa akcji Środy z Orange, w której otrzymać można 2 bilety kinowe w cenie 1.

2. stycznia rozpocznie się kampania reklamowa akcji Środy z Orange, w której otrzymać można 2 bilety kinowe w cenie 1.

Nowa edycja akcji Środy z Orange zostanie przeniesiona z sal kinowych Cinema City do Multikina. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.



Przypomnijmy, że od połowy grudnia Orange zniósł limit kodów objętych promocją. Jedynym limitem jest liczba dostępnych w kinie miejsc. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~
0

2012-01-02 09:13:41

Kody dostępne przez 6 minut? Hehe.. Chyba przez 6 sekund w praktyce! :-p

Odpowiedz

13. ~heniek
0

2012-01-02 07:38:56

Bzdura, w każdy grudniowy czwartek otrzymywałem sms o wyczerpaniu limitu kodów!

Odpowiedz

12. ~n
0

2011-12-30 11:24:07

Ci co chodzili do kina wiedzą, że w środy z orange na sali zawsze ponad połowa krzeseł była wolna. Możliwe, że będzie premiera i miejsc zabraknie ale zawsze można wybrać się na inny film a premierowy zaliczyć za tydzień. Obecna wersja promocji to polowanie o 24:00 na kod, który był dostępny 6 minut... Co do dostępności kin to zawsze będzie ktoś komu będzie bliżej albo dalej...

Odpowiedz

11. seba90
0

2011-12-30 09:59:27

@9 Multikino na Śląsku jest także w Rybniku :P

Odpowiedz

10. ~jola
0

2011-12-30 08:24:51

sweet!

Odpowiedz

9. ~P
0

2011-12-30 08:19:55

@8 tyacan a nie przewidujesz, że teraz jest ograniczona ilość kin i np. Na cały Śląsk jest tylko jedno w Zabrzu. Nawet nie opłaca sie jechać...

Odpowiedz

8. ~
0

2011-12-30 07:09:54

jednak marudery być muszą jakie to irytujące.wiecznie niezadowoleni.pacany!!!!!!

Odpowiedz

7. ~
0

2011-12-30 06:14:22

to prawdziwa rewolucja dotej pory przyczodził sms że kody się skończyły teraz nastopi dramatocznodiametralna zmiana będzie przychodził sms że miejsca w kinie sie skonczyły

Odpowiedz

6. ~BKX
0

2011-12-30 05:44:43

No przeciez przewaznie sale w srody nie byly pelne... Ostatnio jakims cudem udalo mi sie dostac kod, a na sali bylo raptem 6 osób. Teraz przynajmniej kazdy dostanie kod, a rezerwacje można zrobić dzien wczesniej, jesli boimy sie o dostepnosc miejsc.

Odpowiedz

5. Tidus
0

2011-12-30 03:17:51

@3 - od tego ile jest krzesełek na sali kinowej, miejsc stojących nie przewidują :P

Odpowiedz

3. ~
0

2011-12-29 23:38:02

zaraz zaraz....to czyli jak mam kod to nie mam pewności że w kinie czekają na mnie 2 bilety w cenie 1, skoro jest limit dostępnych miejsc na seansie. to od czego ten limit zależy?

Odpowiedz

2. ~BKX
0

2011-12-29 23:18:57

Odsetki za spóźnienia w opłacaniu faktur i blokady połączeń wychodzących...

Odpowiedz

1. ~Koboz
-1

2011-12-29 22:36:18

Jakie prezenty przygotował orange dla tych którzy nie lubią oglądać filmów a za to lubią pić wódkę?

Odpowiedz