DAJ CYNK

Motorola Shadow następcą Milestone i Nexus One

04.05.2010

Dodane przez: Q!

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3597

Ważne 0

0

Motorola Shadow, do tej pory typowana na następcę Google Nexus One, okazuje się być młodszą siostrą modelu DROID. Jednak czy aby na pewno?

Według informacji dostępnych w sieci, Motorola Shadow ma się pojawić na rynku w dwóch wersjach. Jedna z nich ma być następcą telefonu Google Nexus One, druga - Motoroli Milestone.

Najnowsze niepotwierdzone informacje mówią o tym, że Motorola Shadow może się pojawić na rynku w dwóch wersjach: jako telefon całkowicie dotykowy oraz posiadający sprzętową klawiaturę QWERTY. Pierwsza wersja miałaby być następcą telefonu od Google, natomiast urządzenie wyposażone w klawiaturę sprzętową miałoby być następcą Motoroli Milestone.

Tak czy inaczej, nowa Motorola posiadać ma ekran o przekątnej 4,3 cali i rozdzielczości WVGA (854 x 480 pikseli). Wbudowany aparat z podwójną diodą LED ma pozwolić na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 8 Mpx oraz rejestrację materiałów wideo w jakości HD (720p). Na pokładzie nie zabraknie również wyjścia HDMI.

Pozostałe parametry urządzenia to również tylko plotki. Jednak znaleźć możemy wśród nich informacje o tym, że na pokładzie znajdzie się system operacyjny Android w wersji 2.1 (lub 2.2) z nakładką MOTOBLUR. Ma być on napędzany procesorem TI OMAP 3630 o częstotliwości 720 MHz, który wspomagany będzie 512 MB pamięci operacyjnej.

Źródło tekstu: gsmarena, wł

Komentarze
Zaloguj się