DAJ CYNK

Motorola RIZR Z8 w Play tylko w Empiku

20.10.2007

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5146

Ważne 0

0

Od 19. października dostępna jest w Play Motorola RIZR Z8, ale można ją kupić tylko w sieci Empik.

Od 19. października dostępna jest w Play Motorola RIZR Z8, ale można ją kupić tylko w sieci Empik.

Play od początku swojego istnienia stawia na multimedia, Empik to też świat gier i multimedialnych rozrywek. Nie jest więc specjalnym zaskoczeniem że supermultimedialny telefon, Play udostępnia swoim klientom właśnie w Empiku - uważa Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play

Telefon dostępny jest zarówno w ofercie abonamentowej, jak i prepaid.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~:)
0

2009-01-27 21:07:58

Ta komórka jes po prostu super ... nie zawiesz sie i działa idealnie

Odpowiedz

18. ~kolo
0

2008-02-05 20:48:23

zuperowa

Odpowiedz

17. ~bazyl
0

2007-11-03 21:06:51

trochę szkoda że tylko w empiku można kupić no i trochę za drogo

Odpowiedz

16. ~
0

2007-11-01 15:44:45

Nie wiem dlacego tu sie podniecać.co ten fon ma wiecej od innych w podobnej cenie? Przeciez nawet tak stara motorola jak A925 miala odtwarzacz filmow,mp3,przegladarke www,GPS wbudowany,ekran dotykowy,umts i wiele innych waźnych funkcji,i także symbian UIQ,w cenie Z8 można dostać rewelacyjny pocket pc HTC Tytn i jest napewno bardziej multimedialny od z8

Odpowiedz

15. ~motka
0

2007-10-30 14:36:29

niech nie narzekają na ten tel ci co go nie używają bo to dla mnie śmieszne :) najpierw coś sprawdź osobiście a potem obsmaruj :( ja mam fonik od jakichś 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona rozmowy na głośnomówiącym dobrej jakości i szczególnie polecam słuchawki bluetooth s9 są super :)

Odpowiedz

14. widmo82
0

2007-10-23 13:00:49

"Play od początku swojego istnienia stawia na multimedia" - tylko cos drogo trzeba za nie placic i zasieg HSDPA do dupy

Odpowiedz

13. ~hmmm
0

2007-10-23 10:17:29

a czemu N(% w erze kosztuje 4800zł ? ;)

Odpowiedz

12. kst7
0

2007-10-22 16:31:50

Robi niesamowite wrazenie przy rozsuwaniu, mozna to okreslic jako lamanie sie sluchawki co umozliwia lepsze przyleganie do "ucha" i twarzy

Odpowiedz

11. ~kantor
0

2007-10-21 12:52:07

''multimedialnosc'' playa ogranicza sie poki co do deklaracji i szumnej kampanii

Odpowiedz

10. ~issa
0

2007-10-20 23:02:10

Nie za bardzo rozumiem , o co chodzi z tą multimedialnością? Na symbianowe Nokie też można wrzucić skonwertowany film , bajkę Nokia Video Converterem i SmartMovie. Czy ona ma coś więcej?

Odpowiedz

9. ~mx2
0

2007-10-20 23:00:42

do 6: to chyba miałeś Nokię a Motorolę :-) ? Wczoraj odebrałem Z8, uruchamia się i działa błyskawicznie. Więcej wrażeń wkrótce. Na razie pełen pozytyw. Świetny telefon.

Odpowiedz

2007-10-20 22:51:52

jak widze na stronie jednego z operatorow cene za telefon bez umowy 200-300zl drozsza niz na oficjalnej stronie producenta to zastanawiam sie o co tu chodzi? telefon z simlockiem w takiej cenie? ale jak na stronie producenta jest wyzsza cena za telefon niz w jakim sklepie rtv to juz zupelnie sie gubie ...

Odpowiedz

7. kubik
0

2007-10-20 22:15:58

podobno Play najwięcej dopłaca do telefonów - np. Z400, cena w Play była/jest 10x niższa niż w Orange :)

Odpowiedz

6. yagi
0

2007-10-20 22:04:12

Telefon badziewie - dzisiaj sie nim bawilem i niby Symbian a obslugiwac sie praktycznie nie da. Muli niesamowicie... Jedyne co pochwale to wykonanie. Co do obslugi to sie zawiodlem maksymalnie :(

Odpowiedz

5. Szalony
0

2007-10-20 21:30:53

W MM Dla idiotów :) ta motorola jest za 1799zł !!!

Odpowiedz