DAJ CYNK

Motorola RAZR w ofercie Play

02.12.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6542

Ważne 0

0

Motorola RAZR trafiła dziś do oferty na życzenie dostępnej w sklepie internetowym sieci Play. Zmieniły się też ceny wybranych innych modeli.

Motorola RAZR trafiła dziś do oferty na życzenie dostępnej w sklepie internetowym sieci Play. Zmieniły się też ceny wybranych innych modeli.

Oprócz premiery kewlarowej Motoroli RAZR, ofercie RePlay oraz sklepie internetowym obniżone zostały ceny następujących modeli: BlackBerry Curve 8520, HTC Desire HD, HTC Cha Cha, HTC Gratia, HTC Wildfire S, LG P970 Swift Black, Samsung S8500 Wave i HTC HD7.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: zmiany w cennikach telefonów sieci Play (plik .pdf; 72 kB).

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~luk
0

2011-12-03 10:41:05

iphone juz jest tyle ze tylko 4 na 4s tzreba poczekac

Odpowiedz

16. ~abo słuchawka abo nic
0

2011-12-03 08:52:49

@12 Ja wolę albo telefon ze słuchawką albo prepaid z własnym telefonam ale zawsze ze słuchawką musi być, ze względu na ochronę przed szkodliwym promieniowaniem radiowym.

Odpowiedz

15. ~P
0

2011-12-02 20:34:07

Dla mnie ceny telefonów w Play to nieporozumienie Przecież takiego wawe kupię taniej na allego

Odpowiedz

14. ~r
-1

2011-12-02 17:31:51

słaba seksistowska reklama :-P

Odpowiedz

13. ~Shadow_82
0

2011-12-02 13:55:50

Hehe! Na pewno "wchodzi" do oferty Playa? http://www.play.pl/pl/telefony/motorolarazr/index.html xD Balaganiarze w Playu pracuja :D

Odpowiedz

12. ViNYL
0

2011-12-02 13:06:39

10: nie mowie o prepaid, tylko o abo bez sluchawki, np. wspomniany przez @11 (krótsza umowa, a 2x wiecej minut lub 2x taniej).

Odpowiedz

11. ~irek793
0

2011-12-02 11:53:02

Zgodze sie tu z opinia nie ktorych osob ze ceny telefonow z abonamentem sa zbyt wysokie. Konkurencja posiada tansze telefony ale tez nie zawsze. Jezeli chodzi o minuty wliczone do abonamentu to play wypada najlepiej (glownie chodzi mi o minuty do wszystkich).Ciekawa opcja jest oferta bez telefonu, okres umowy to 12 m-cy, mniejszy abonament lub rowny ale 2 razy wiecej minut.

Odpowiedz

9. ~rrr
0

2011-12-02 10:32:54

co polecacie? ok 400 min/mc tel. android najlepiej z wizją upgade-u do 4.0 i nagrywaniem HD (720p), mniejszy niż większy. Abo bez tel i kupić na allegro. Abo z tel. wyżej wymienionym , Abo z innym tel sprzedać i kupic właściwy jaki ?

Odpowiedz

8. ~Sopocianin
-1

2011-12-02 10:04:46

Ja czekam na iPhona4s lub nawet zwykla 4. Udalo mi sie 1,5roku temu wyrwać z playa 3gs ale kończy mi sie umowa i przydała by się 4:) kiedy iPhone w play? wiadomo coś?

Odpowiedz

7. ~
-2

2011-12-02 09:55:26

@4 rozumiem że chciałbyś ten tel za złotówkę w ofercie za 29 zł...

Odpowiedz

6. ViNYL
1

2011-12-02 09:55:20

Ja od jakiegoś czasu korzystam z prepaida, a że mój telefon dąży do śmierci klinicznej pomyślałem sobie, że podpiszę w końcu umowę, żeby jakiś telefon wyrwać. Problem w tym, że w abonamentach poniżej 100zł nic ciekawego nie ma, niezależnie od operatora. Tak jak @1 stwiedził sytuacja, w której przy podpisaniu umowy cena telefonu jest taka sama, wyższa lub niewiele niższa od ceny na wolnym rynku, jest chora i ludzie którzy to kupują to debile (a sądzę że takich jest wieeeeeelu). W końcu zamiast takiego przykładowego Blacka kupić w Playu można kupić aparat luzem, a umowę podpisać w wersji bez telefonu, dodatkowo dostając kupę bonusowych minut/usług, umowę podpisać na krótszy okres i/lub dostać na abo rabat.

Odpowiedz

5. ~3m
0

2011-12-02 09:53:24

Jedynym atrakcyjnym elementem oferty play jest duża ilość minut w abo, w aspekcie cen telefonów już przeskoczyli konkurencję

Odpowiedz

4. ~3m
0

2011-12-02 09:45:48

Ceny z kosmosu, komuś tam kompletnie odbiło:(

Odpowiedz

3. ~rrr
0

2011-12-02 09:27:54

to co tam atrakcyjnego wg was jest teraz..

Odpowiedz

1. ~
0

2011-12-02 09:04:38

Swift Black za 849 przy abo 59 zł? :D Za tę kasę kupiłem P970 na allegro, przy czym jakąś nędzną Nokię, którą dostałem od Playa sprzedałem za 500 zł :D Oferta fatalna.

Odpowiedz