DAJ CYNK

Motorola MPx200 nagrodzony Certyfikatem Tygodnika Wprost

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1863

Nowy telefon Motoroli MPx200 został nagrodzony Certyfikatem Wprost 2004 w kategorii telekomunikacyjnej podczas II Konferencji "Infrastruktura telekomunikacyjna dla biznesu" organizowanej przez Centrum Promocji Informatyki i tygodnik "Wprost" w dniu 6 kwietnia br.

Nowy telefon Motoroli MPx200 został nagrodzony Certyfikatem Wprost 2004 w kategorii telekomunikacyjnej podczas II Konferencji "Infrastruktura telekomunikacyjna dla biznesu" organizowanej przez Centrum Promocji Informatyki i tygodnik "Wprost" w dniu 6 kwietnia br. Pamiątkowy dyplom w imieniu Motoroli odebrał Grzegorz Podgórski, dyrektor sprzedaży i marketingu działu telefonów komórkowych, Motorola Polska.

Motorola MPx200 to telefon typowo biznesowy. Jego największym wyróżnikiem jest fakt, że jest to pierwszy telefon na rynku z oprogramowaniem Windows Mobile firmy Microsoft, zapewniając użytkownikom nowoczesne rozwiązania organizacyjne i multimedialne. Menu i ekran przypominają wygląd ekranu na komputerze dzięki czemu użytkownicy mogą w prosty sposób dokonać synchronizacji z komputerem i uzyskać szybki dostęp do kontaktów, skrzynki odbiorczej i kalendarza. Możliwe jest także korzystanie z programu Outlook: wysyłanie e-maili, korzystanie z komunikatora internetowego, przeglądanie stron www. Zintegrowany serwis MSN® Messenger gwarantuje błyskawiczną i prostą wymianę wiadomości.
Dzięki MP3 można słuchać dobrej jakości muzyki, a za pomocą odtwarzacza MPEG oglądać klipy wideo. Port USB umożliwia bardzo szybkie przekazywanie danych z komputera do telefonu i odwrotnie.

Motorola MPx200 charakteryzuje duży wyświetlacz (65 tys. kolorów), z regulacją kontrastu obrazu, o przekątnej ekranu 2,2" i rozdzielczości 220x176. Bateria zapewnia do 310 min. rozmowy oraz do 110 godzin czuwania. Jego wymiary to 89x48x27mm, a waga 118g. Telefon ten posiada pamięć wewnętrzną 10MB i można ją rozszerzyć do 1GB poprzez karty pamięci SD / MMC.

Tygodnik "Wprost" w ramach konkursu pod hasłem "Certyfikat Wprost" promuje, zasługujące na szczególne wyróżnienie nowatorskie i nowoczesne projekty, mające największą szansę na rynkowy sukces, zgłoszone przez czytelników, firmy oraz specjalistów z branży informacyjno-technologicznej. Nagrodzony produkt otrzymuje prawo rocznego posługiwania się tytułem i znakiem graficznym Certyfikatu. W bieżącym roku nagrody zostały przyznane po raz czwarty.

Kontynuując sukces, jaki odniósł na świecie pierwszy telefon z serii MPx z oprogramowaniem Windows, Motorola przedstawiła podczas tegorocznej konferencji 3GSM w Cannes w lutym oraz na targach CeBIT w marcu kolejne modele z tej linii:

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Motorola

Przewiń w dół do następnego wpisu