DAJ CYNK

Motorola MILESTONE XT720 w ofercie Play

06.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6125

Ważne 0

0

W ofercie na życzenie sieci Play pojawił się topowy smartfon Motoroli - model MILESTONE XT720. To obecnie jedyny dostępny na rynku smartfon z Androidem wyposażony w ksenonową lampę błyskową i wyjście HDMI.

W ofercie na życzenie sieci Play pojawił się topowy smartfon Motoroli - model MILESTONE XT720. To obecnie jedyny dostępny na rynku smartfon z Androidem wyposażony w ksenonową lampę błyskową i wyjście HDMI.

Według wcześniejszych zapowiedzi, telefon miał trafić na polski rynek w sierpniu w cenie 2200 zł. Play jest pierwszą siecią, która ma ten telefon w ofercie, jednak urządzenie nie trafiło póki co do oferty standardowej i jest dostępne jedynie "na życzenie".

Z tego tytułu telefon tani nie jest. W ofercie Play Premium INTERNET XT720 kosztuje 249 zł. W LongPlay INTERNET 99 zapłacić trzeba 399 zł. Czy warto? Względem konkurencyjnych konstrukcji Motorola przegrywa mocą obliczeniową procesora. Procesor ARM Cortex A8 taktowany zegarem 720 MHz trudno jest porównywać z gigahercowymi konkurentami, choć dołożony akcelerator graficzny PowerVR SGX530 rokuje całkiem dobrze.

Nie zachwyca ilość pamięci RAM, która wynosi 256 MB, podczas gdy w innych androidowych konstrukcjach często dostajemy dwukrotnie więcej RAM-u. Pozostałe funkcje są więcej niż zachęcające, szczególnie gdy chodzi o multimedia.

Mamy nagrywanie filmów w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, wysokiej jakości zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix, wyjście HDMI, wydajny moduł HSPA (HSDPA do 10,2 Mb/s i HSUPA do 5,76 Mb/s) i 3,7 calowy ekran o rozdzielczości 480 x 854 pikseli. Wszystko to producent zamknął w estetycznej metalowej obudowie o grubości 10,9 mm, nie zapominając przy tym o porządnej baterii (litowo-polimerowa, 1390 mAh).



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~larguss
0

2010-09-16 20:54:54

Zapraszam na forum o Motoroli Milestone XT720. Adres to www.xt720.pl . Dużo plików w dziale download. Pozdrawiam

Odpowiedz

18. ~xxx
0

2010-09-07 18:56:51

fajnie że ten telefon nagrywa. przyda się do czegoś. jako telefon wielkiego pola do popisu w Play mieć nie będzie. no i praktycznie brak dostępu do internetu w Play - chyba że ktoś będzie chodził do knajpek i szukał free wifi...

Odpowiedz

17. ~gienek
0

2010-09-06 18:13:05

Może i telefon fajny ale co z tego ? będzie w ogóle w Play ? nie z reklamy i zapowiedzi tylko czy fizycznie będzie. Ja to im nie ufam, Play to taki cwaniaczek, reklamuje wszystko ale jak coś chce się kupić to nie ma... Tak to reklamować wszyscy mogą.

Odpowiedz

16. ~wania
0

2010-09-06 14:34:11

No właśnie znając zaopatrzenie salonów, to nie da się Milestone''a dostać. Może rezerwują te tele dla najwyższych abo indywidualnych i biznesowych, a dla zwykłych śmiertelników brakuje. No tak jest niestety w Play.

Odpowiedz

15. ~Pietrek
0

2010-09-06 13:47:48

Na Śląsku jest C6 w salonach, za to jest problem z Wavem, Galazy S i Wildfire.

Odpowiedz

0

2010-09-06 13:28:10

@10: zamawiaj przez e-shop, przy okazji różne bonusy tam dają. W salonie się nie doczekasz, prędzej Ci ogon wyrośnie.

Odpowiedz

13. uzer
0

2010-09-06 13:04:30

9@ Właśnie że NIE, oferta telefon na życzenie w Play jest dostępna dla wszystkich.

Odpowiedz

12. ~
0

2010-09-06 12:14:56

@10. Jasiu wskocz do eShopu. Rano jeszcze widzialem HTC Wildfire.

Odpowiedz

11. ~Mateo
0

2010-09-06 12:11:20

Procesor w XT720 to nie jest popularny Snapdragon 1 Ghz, więc nie można tu patrzeć tylko na MHz. Ponadto akcelerator graficzny w Milestone ma osobną pamięć i nie zabiera pamięci RAM, tak jak to jest w większości innych telefonów.

Odpowiedz

10. ~JAsiu
0

2010-09-06 12:03:35

I tak go nie będzie.. PLAY aktualnie nie ma htcwildfire, nokii c6, bo takie mnie interesują. lecą ostro!!!

Odpowiedz

9. ~czachor
1

2010-09-06 11:24:19

@2 telefon na życzenie nie jest dla wszystkich - chyba tylko wysokie abo i biznes mogą sobie pozwolić na ten luksus, a i tak takich modeli nie jest nigdy za wiele. Ale Motorola i tak mi nie odpowiada, więc może być na życzenie:)

Odpowiedz

8. absolon
0

2010-09-06 11:15:27

@7 nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "oficjalny kanał" ale w EuroAGD widzę że jest M.Flipout i....nawet zapowiedz Defy.

Odpowiedz

7. LuiN
0

2010-09-06 10:59:30

3, w Polsce są dostępne oficjalnymi kanałami dystrybucji tylko 2 modele Motoroli z systemem Goole Android: Milestone i Milestone XT720. Jakiejś wielkiej różnorodności więc nie ma (a szkoda, bo taki np. Backflip i w PL mógłby się przyjąć). Widać Erze bardziej do taryf multimedialnych pasują iPhone''y, Samsungi i HTC.

Odpowiedz