DAJ CYNK

Motorola MILESTONE XT720 oficjalnie w Polsce

04.08.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9361

Ważne 0

0

Motorola wprowadza na polski rynek telefon Milestone XT720, jeden z najcieńszych na świecie smartfonów z Androidem i aparatem o rozdzielczości 8-megapixeli i lampą ksenonową.

Motorola wprowadza na polski rynek telefon Milestone XT720, jeden z najcieńszych na świecie smartfonów z Androidem i aparatem o rozdzielczości 8-megapixeli i lampą ksenonową.

Telefon został wyposażony w dotykowy ekran pojemnościowy o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości WVGA (480 x 854 pikseli), który obsługuje funkcję multitouch.

Za pomocą wbudowanego aparatu fotograficznego wykonamy zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix oraz zarejestrujemy materiał wideo w jakości HD (1280 x 720 pikseli). "Skuteczne" zdjęcia nocne zagwarantuje ksenonowa lampa błyskowa. Publikację multimediów w sieci ułatwią technologie HSDPA oraz WiFi.

Na pokładzie nie zabraknie również modułu GPS, kompasu cyfrowego, interfejsu Bluetooth, gniazda JACK 3,5 mm oraz wejścia na karty pamięci microSD. Zupełną nowością jest wyjście HDMI. W wolnych chwilach czas umili nam wbudowane radio FM.

Telefon pracować będzie pod kontrolą systemu Google Android w wersji 2.1 (Eclair). Za jego wydajność odpowiadać będą procesor ARM Cortex A8 taktowany zegarem o częstotliwości 600 MHz, 256 MB pamięci operacyjnej oraz 512 MB pamięci wewnętrznej.

Motorola MIELSTONE XT720 będzie dostępna w Polsce od sierpnia 2010 roku w cenie detalicznej ok. 2200 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Milestoneowiec
0

2010-12-05 13:07:22

Jak to nie ma qwerty jak ma? A zdarzyło Ci "rozsunąć" swoją motkę?

Odpowiedz

21. ~Milestone
0

2010-08-14 11:57:47

@ deLorean Ale z laptopa nie zadzwonisz i nie włożysz go do kieszeni Ta Motorola To nie jest Milestone tylko Milestone XT720 zwykła niema radia mniejsza matryce aparatu i niema QWERTY !

Odpowiedz

20. ~ablam
0

2010-08-11 12:23:07

Taka promocja w Euro, że obniżyli cenę z 2299 na 1999, ale usunęli z pakietu nawigacje Sygic, za którą wołają teraz 249.

Odpowiedz

19. ~deLorean
0

2010-08-08 14:56:51

2200zł - to już bardzo dobry Laptop - z kamerą, wifi, nagrywarką, wyjściem HDMI, 4 GB ram, 1 GB grafiki, conajmniej 300GB miejsca na dysku... albo lepiej - kupujemy za 1600 zł Laptop z tym samym ale bez hdmi i z 500MB grafiki i za resztę kupujemy aparat 12 MPx i jescze nam stówka lub dwie zostaje - a to już jest telefon z kolorowym wyświetlaczem i aparatem VGA.... Zgrzało ich z tymi cenami!!!!!

Odpowiedz

18. Colin Barbazync
0

2010-08-07 09:28:02

FroyoRedux by Alan90. Tylko wazne, zeby byl na stare radio (3.22) bo wtedy wszystko dziala.

Odpowiedz

17. ~
0

2010-08-05 21:51:11

@Colin Barbazync - Jaki masz ROM w Magicu?

Odpowiedz

16. Colin Barbazync
0

2010-08-05 08:57:31

Nie zapomnialem, tylko sprawdzilem dokladnie. O2 samo nie zrobi update a Motorola tego nie robi. I biorac pod uwage, ze Droid chyba juz update ma gotowe, to przygotowanie tego pod Milestone nie wymaga duzo pracy. Ale za to zmniejsza dystans do nowych modeli, wiec lepiej nie aktualizowac aby nowe sie dobrze sprzedaly.

Odpowiedz

15. ~Shiryu
0

2010-08-05 07:55:03

@Colin: już zapomniałeś o tej wiadomości? http://telepolis.pl/news.php?id=18960

Odpowiedz

14. Colin Barbazync
0

2010-08-04 23:44:48

Absolon: Pokaz mi prosze stanowisko Motoroli na temat aktualizacji do 2.2. Ostatnie jakie opublikowali mowilo, ze nie podjeli decyzji czy wogole to zrobia nie wspominajac juz o jakimkolwiek terminie. Wole deko dolozyc i miec Samsunga, ktorego kod zrodlowy bedzie dostepny i nawet jak Samsung go oleje, to zawsze sie znajda ludzie ktorzy cos fajnego wymysla. Tymsamym mam bardzo stabilny 2.2 na Magicu ze starym radiem i az zal mi sie go pozbywac.

Odpowiedz

13. ~Euro
0

2010-08-04 22:27:34

W Euro RTV AGD jest dostępna w przedsprzedaży za 1999 zł. Ilość limitowana.

Odpowiedz

12. ~boo
0

2010-08-04 21:51:20

Panowie zrozumiec musicie jedno, nie kazdy a nawet stwierdze ze ledwo nie 1/5 byc moze z posiadaczy telefonu z androidem szpera w bebechach telefonow tak jak wiekszosc piszacych tutaj i co wiecej takie telefony sprzedaja sie dobrze - koniec kropka.

Odpowiedz

11. absolon
0

2010-08-04 21:39:29

Porzucona? Wkrótce Milestone dostanie 2.2 więc nie wiem czy akurat określenie "porzucona" jest trafna.

Odpowiedz

10. Colin Barbazync
0

2010-08-04 21:21:16

Jaki godny? Niestety bootloader w motoroli jest zablokowany w przeciwienstwie do samsunga. Samsung bedzie dlugo zyl, motorola po kilku miesiacach zostanie porzucona jak to z milestone bylo.

Odpowiedz

9. ~Shiryu
0

2010-08-04 20:49:44

No, nareszcie godny konkurent Galaxy S :)

Odpowiedz