DAJ CYNK

Motorola Droid XTreme

06.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Jak poprawić Motorolę Droid / Milestone? Najmodniej chyba dodając lepszy aparat fotograficzny i funkcję nagrywania wideo jakości HD. Tak właśnie uczyniła Motorola w nowej generacji smartfonu, który nazwała Droid XTreme.

Jak poprawić Motorolę Droid / Milestone? Najmodniej chyba dodając lepszy aparat fotograficzny i funkcję nagrywania wideo jakości HD. Tak właśnie uczyniła Motorola w nowej generacji smartfonu, który nazwała Droid XTreme.Po sukcesie Motoroli Droid i jej europejskiej edycji Milestone, długo nie trzeba było czekać na pierwsze informacje na temat następcy urządzenia. Do sieci trafiły kolejne zdjęcia, które potwierdzają pierwsze plotki - zgodnie z panującym na świecie trendem, poważny lifting przeżyła multimedialna strona telefonu.

Nowa Motorola mieć ma ekran o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości WVGA (854 x 480 pikseli). Wbudowany aparat z podwójną diodą LED pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 8 Mpix oraz rejestrację materiałów wideo w jakości HD (1280 x 720 pikseli).

Według wcześniejszych plotek urządzenie otrzyma też więcej pamięci RAM (512 MB) i szybszy procesor (TI OMAP 3630 720 MHz) niż pierwszy Droid (ARM Cortex A8 550 MHz), w tej kwestii nie mamy jednak jeszcze potwierdzenia.

Źródło tekstu: Android-Life, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy