DAJ CYNK

Motorola Atrix dostępna w Polsce

07.10.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3207

Ważne 0

0

10. października na polskie półki sklepowe trafi Motorola Atrix. Po podłączeniu jej do specjalnej stacji dokującej możliwe będzie stworzenie przenośnego laptopa.

10. października na polskie półki sklepowe trafi Motorola Atrix. Po podłączeniu jej do specjalnej stacji dokującej możliwe będzie stworzenie przenośnego laptopa.

Motorola Atrix zaoferuje pokryty szkłem Gorilla Glass ekran o przekątnej 4 cali, rozdzielczości qHD (540 x 960 pikseli) i gęstości około 275 PPI (pikseli na cal). Wbudowany aparat z autofokusem i stabilizacją obrazu pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5 Mpix oraz filmów wideo w jakości 720p i prędkości 30 klatek na sekundę.

HSDPA 14,4 i HSUPA 2 Mb/s oraz WiFi (a/b/g/n) i hotspot WiFi to możliwości Motoroli jeśli chodzi o łączność ze światem. Pozostałe możliwości multimedialne urządzenia to 16 GB pamięci wewnętrznej i obsługa kart microSD o wielkości do 32 GB, moduły Bluetooth 2.1 oraz AGPS, port HDMI oraz integrację z najważniejszymi sieciami społecznościowymi (Facebook, Twitter, MySpace).

Telefon pracować będzie pod kontrolą systemu Google Android 2.3 Gingerbread, a napędzany będzie dwurdzeniowym, 1 GHz procesorem Cortex A9. Za wydajność operacji graficznych odpowie dedykowany układ Tegra 2. Zasili je ogniowo wykonane w technologii litowo-polimerowej o pojemności 1930 mAh.

Motorola ATRIX dostępna będzie na rynku polskim w cenie 1999 zł. Cena stacji dokującej nie jest obcnie znana - według informacji TELEPOLIS.PL, wciąż trwają w tej sprawie rozmowy z polskimi dystrybutorami.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: motorola, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. Maniiiek
1

2011-10-07 16:02:27

@7 nie przekonuje mnie to tłumaczenie. Definicją laptopa jest to, że jest przenośny.

Odpowiedz

12. ~
0

2011-10-07 15:16:32

A nie lepszy bylby Asus Transformer? Moze by redakcja pokusila sie o porownanie tych dwoch urzadzen?

Odpowiedz

11. ~Miron
0

2011-10-07 11:57:39

Nawet czytac nie potraficie....Telefon mozna przez stacje multimededialna podlaczyc do kazdego monitora LCD z gniazdem HDMI i bezposrednio z telefonu miec na monitorze przegladarke www, e-mail itp I to w naturalnym rozmiarach monitora LCD..Czyli mamy taki maly przenosny komputerek..Oprocz tego mozna kupic stacje z ekranem 11.1'' i miec mini laptopa...

Odpowiedz

10. ~
0

2011-10-07 11:44:14

@6 ja mam nieprzenosnego laptopa z zepsutym modulem ladowania baterii, pada od raU po odlaczeniu laptopa od zasilacza:(

Odpowiedz

9. ~
0

2011-10-07 11:22:28

"przenośnego laptopa". A masło ma smak maślany, oby tylko nie maślane zastosowania.

Odpowiedz

8. ~hasz
0

2011-10-07 11:13:00

@5 "Po podłączeniu jej do specjalnej stacji dokującej możliwe będzie stworzenie przenośnego laptopa."

Odpowiedz

7. Q!
0

2011-10-07 11:05:34

@5 - stacja dokująca ma swój własny 11,6-calowy ekran. @Maniiiek - tak, są mniej i bardziej przenośne laptopy.

Odpowiedz

0

2011-10-07 10:54:21

Przenosny laptop? To sa nieprzenosne?

Odpowiedz

5. ~
0

2011-10-07 10:41:25

4calowy laptop!-smiesznosc moze byc kretynska ale nie az tak-a jednak!

Odpowiedz

4. danny93
0

2011-10-07 10:39:59

@2 no niestety najlepszy ten smartfon to nie jest.. jest dostepny od lutego, u nas dopiero teraz, w cenie 1999 (drozszy od SGS II) takze raczej szalu nie ma.. 100 razy bardziej wolalbym GS II:p

Odpowiedz

3. ~
0

2011-10-07 10:39:02

Motorola atrix mimo świetnego układu Tegra 2, jest dużo wolniejsza w testach od np. Galaxy R z tym samym układem, gdzie Galaxy R jest szybsza lub równa z Galaxy S2 mimo że ta ma szybszy o 200 mhz zegar. Atrix nie posiada radia. Zdecydowanie moim zdaniem wybrałbym tańszego Galaxy R.

Odpowiedz

2. ~x
0

2011-10-07 10:20:39

@1 Czyżby wyznawca kościoła SGS2?

Odpowiedz