DAJ CYNK

Moto DROID Pro: Android i stała QWERTY

07.10.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Podczas targów CTIA, Motorola zaprezentowała swoją najnowszą propozycję w kategorii smartfonów - model DROID Pro. Wyposażony on będzie m.in. w sprzętową, stałą klawiaturę QWERTY.

Podczas targów CTIA, Motorola zaprezentowała swoją najnowszą propozycję w kategorii smartfonów - model DROID Pro. Wyposażony on będzie m.in. w sprzętową, stałą klawiaturę QWERTY.Motorola DROID Pro zaoferuje wielodotykowy ekran o przekątnej 3,1 cali i rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli). Znajdujący się na pokładzie aparat fotograficzny z autofokusem i podwójną diodą LED pozwoli na wykonanie zdjęć w rozdzielczości 5 Mpx oraz rejestrację materiałów wideo w jakości HD.

Łączność ze światem zapewni technologia HSPA, a o multimedialność stron WWW przeglądanych w telefonie zadba środowisko Flash w wersji 10.1. Wszystkie pobrane z sieci treści będzie można zapisać w pamięci wewnętrznej o wielkości 2 GB lub na dołączonej do zestawu karcie microSD o tej samej wielkości.

Telefon pozwoli również na jego zamianę w przenośny punkt dostępowy, z którego jednocześnie będzie mogło korzystać do pięciu innych urządzeń. O jego zasięg zadba podwójna konstrukcja anteny.

Za dostarczanie energii do działania odpowiadać będzie ogniwo o pojemności 1420 mAh. Gdyby jednak było jej za mało, to producent przewidział możliwość dokupienia większej baterii o pojemności 1860 mAh.

Wszystkimi tymi dobrami zawiadywać będzie procesor OMAP, taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz. Napędzać on będzie system Google Android w wersji 2.2 (Froyo), który otrzyma do dyspozycji 512 MB pamięci operacyjnej.

Źródło tekstu: Motorola, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy