DAJ CYNK

Mobini - wymiana plików przez telefon komórkowy

16.11.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3437

Ważne 0

0

Mobini to nowa, polska platforma mobilna, pozwalająca na przechowywanie, wymienianie i dzielenie się plikami pomiędzy użytkownikami telefonów komórkowych. To także portal społecznościowy skupiający ludzi młodych i otwartych na nowoczesne, komórkowe formy komunikacji.

Mobini to nowa, polska platforma mobilna, pozwalająca na przechowywanie, wymienianie i dzielenie się plikami pomiędzy użytkownikami telefonów komórkowych. To także portal społecznościowy skupiający ludzi młodych i otwartych na nowoczesne, komórkowe formy komunikacji.

Mobini daje możliwość nieodpłatnego przechowywania plików. Użytkownik jednym kliknięciem może wgrać lub pobrać wybraną treść, może to zrobić korzystając z komórki lub komputera, wszędzie tam, gdzie ma dostęp do sieci.

Użytkownicy mogą także dzielić się i wymieniać multimediami ze znajomymi - popularne wśród użytkowników jest dzielenie się tapetami, dzwonkami i filmikami na telefon. Mobini to także miejsce sprzyjające zawieraniu nowych znajomości. Dostępność takich mechanizmów jak blogi, czaty, grupy dyskusyjne sprawia, że społeczność jest aktywna i skłonna do interakcji.

Trzy miesiące po premierze serwis osiąga miesięcznie ruch o wielkości 300 tys. unikalnych użytkowników, a do końca roku liczba użytkowników serwisu ma przekroczyć pół miliona. W pierwszym kwartale działalności Mobini.pl użytkownicy umieścili ponad 25 tys. plików.

Źródło tekstu: Mobini

Komentarze
Zaloguj się
9. ~PRACOWNIK ORANGE
0

2010-11-17 23:26:23

Nie nie dają neta służbówki dają karty mamy minuty i wszystko lajt jest. Ale darmowego internetu nam na telefonie nie trzeba (Do celów służbowych to nie mamy)

Odpowiedz

8. ~pz
0

2010-11-17 18:31:23

@PRACOWNIK ORANGE no to słaby pracodawca jak nie daje neta do służbowego tela a moze nawet tela nie daje...

Odpowiedz

7. caurus
1

2010-11-17 16:33:57

@Majkel86 Nie wiem co byloby dziwnego w tym, ze podpisaliby umowe, z ktoryms z operatorow na wylacznosc. Malo jest takich ofert?

Odpowiedz

6. ~PRACOWNIK ORANGE
0

2010-11-17 11:04:01

Co ma JP hiphop do wymiany plików?? Polski serwis idealna sprawa. Ale ja wole darkwarez czy inne coś zawsze znajdę idealną aplikacje i za darmo do ściągnięcia nie muszę płacić ani zeta za to. Gdyż aplikacje nie licząc map Europy itd są małe. A i tak przez tela korzystać muszę za ściąganie danych z neta płacić a tak to kabelek i niema kosztów. Ale to moje prywatne zdanie. Wiem, że każdy chce zarobić na swojej aplikacji i to jest uczciwe. Ale płacić za ściąganie danych z neta to już na wpół uczciwe jest. Bo nie płace za czyjąś prace a za udostępnienie pliku. To mija się dla mnie z celem.

Odpowiedz

5. Majkel86
0

2010-11-17 10:41:11

Mnie to bardziej zastanawia kto jest właścicielem tego portalu czy przypadkiem, nie któryś z operatorów i czy niedłgo nie pokaże się w ofercie któregoś z operatorów darmowy dostęp do tej platformy lub po prostu opcja, iż będzie można kupić dostęp do tego portalu na dany okres czasu lecz bez opłaty za transfer.

Odpowiedz

4. ~Piotrek Mitura
0

2010-11-17 09:51:21

Pomysł, fajny czemu nie? Ja osobiście na co dzień używam i bardzo sobie chwalę Dropboxa http://www.mitura.net/2010/11/07/dropbox-8gb-za-darmo/

Odpowiedz

3. prze123
0

2010-11-16 23:52:14

haha ok nie taki straszny - jest kilka rzeczy ... :)

Odpowiedz

2. prze123
0

2010-11-16 23:25:09

lame box ? zostawiam dla nałogowców naszej klasy i fanów jp hiphopu co kolwiek to znaczy ! Al dobrze że jest polskie coś :) Takie :)haha hnie daje plusika ale minusika też nie !

Odpowiedz