DAJ CYNK

Mobilny router LTE w ofercie sieci Plus

16.01.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12667

Ważne 0

0

Plus rozszerzył ofertę mobilnego internetu LTE o przenośny router Wi-Fi Samsung GT B3800, pracujący w technologii LTE, ale też HSPA+, EDGE i GPRS.

Plus rozszerzył ofertę mobilnego internetu LTE o przenośny router Wi-Fi Samsung GT B3800, pracujący w technologii LTE, ale też HSPA+, EDGE i GPRS.



Do urządzenia można jednocześnie podłączyć do dziesięciu urządzeń, np. komputery, drukarki, kamery. Możliwe jest też korzystanie z niej przez kilku użytkowników Internetu. LTE umożliwia przesyłanie danych z sieci do komputera z prędkością do 100 Mb/s oraz wysyłanie danych z komputera z prędkością do 50 Mb/s.

Samsung GT B3800 ma wymiary 90 × 59 × 11,7 mm i masę 81 gramów. Technologia przyłączenia do sieci wybierana jest automatycznie. Litowo-jonowa bateria o pojemności 1650 mAh oferuje czas gotowości do 4,6 h przy LTE, do 3,3 h w 3G. Zasięg wewnątrz pomieszczeń to ok. 30 m, a na zewnątrz do ok. 90 m.

Router WiFi LTE Samsung GT B3800 jest dostępny dla osób prywatnych i firm podpisujących nową umowę lub przedłużających umowę dotychczasową.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
29. ~bob
0

2012-06-14 15:27:02

Miałem neostradę oraz HSPEA+ w plusie. Teraz mam lte w polsacie. Po prostu szok. Filmy w hd chodzą płynnie odtwarzane prosto z internetu. Zmierzona największa prędkość 69,0 Mb/s. Strony przewijają się jak w bajce.Niesamowita oszczędność czasu.

Odpowiedz

28. ~Grigorij
0

2012-01-23 14:46:50

Dodatkowo, jeżeli ktoś ma już internet LTE w Plusie (z modemem E398) i dokupi sobie ten router, to musi zmienić kartę USIM, bo ta z modemu nie działa z tym routerem :P

Odpowiedz

27. ~Grigorij
0

2012-01-23 14:44:25

Jeżeli ktoś chce się zapoznać z materiałem Plusa odnośnie tego routera to proszę http://www.sendspace.pl/file/5415ae99196832cbddf7b3e

Odpowiedz

26. ~Głodny 66
0

2012-01-19 16:51:22

Biorę podoba mnie się. Ruterek jak się paczy :)

Odpowiedz

25. ~Janek X
0

2012-01-18 15:48:05

Taki ruter to ja rozumiem. Gratulację Plus...

Odpowiedz

23. ~user8888
0

2012-01-17 18:43:11

@5 LTE Polsatu, które akurat tym razem słabo wypadło: http://www.speedtest.net/result/1713067184.png http://www.speedtest.net/result/1713073108.png Dwa testy, akurat tym razem słabe wyniki, gdyż bez problemu prędkość pobierania dochodziła do ok. 65 Mbit, a wysyłania od ok. 35 Mbit.

Odpowiedz

22. ~as
0

2012-01-17 00:12:25

Podoba mi się ten ruterek, cena też ujdzie - ale czekam na zasięg :)

Odpowiedz

21. ~koles
0

2012-01-16 23:53:31

przeciez to dopiero poczatek, dajcie im chwile sie rozwinac. Koles zaryzykowal i jako pierwszy od wielu lat cos w koncu wnosi do mobila a tu ciagle zle.Fajnie , ze w ogole cos drgnelo w tym kraju do przodu, a jeszcze lepsze, ze to Polska firma.

Odpowiedz

20. ~pabloki
0

2012-01-16 22:22:32

oj szaleja ze hej. mikro zasieg lte jest tak porazajacy ze az dwa modemy oferuja.

Odpowiedz

19. Vincenzo
0

2012-01-16 21:53:42

Calkiem niezle cacko. Trzeba jednak poczekac az w koncu zatwierdzony zostanie jakis standard obslugi Voice w LTE bo narazie Data Only. CO do routera to cacuszko nawet mimo, ze nie ma HandOveru i trzeba manualnie przelaczac sie miedzy 3G i 4G

Odpowiedz

18. ~jasiek
0

2012-01-16 21:48:16

po pierwsze primo żeby internet był w LTE muszą być wymienione anteny

Odpowiedz

17. andruszka82
0

2012-01-16 21:30:15

dziwne parametry ten router ma lte 4,6h a w 3G juz tylko 3,3h. a wszyscy mowili ze to lte jest pradozerne. chyba ze wkradl sie blad w artykule. jak to z tym jest w rzeczywistosci? co do samego lte to jestem za. nawet mimo ze mam iPlus 160 i nie moge skorzystac bo to tylko dla nowych.. a mi zostal prawie rok. moze zerwac umowe,zaplacic kare (jeszcze ok 800zl) i wziazc nowa z netbookiem (na pokrycie kosztow kary sprzedac) ? jak nie zmienia polityki to chyba bede musial tak zrobic tylko nie wiem co plus na tym zyska

Odpowiedz

2012-01-16 21:23:29

ciesze sie, ze to cale LTE nie jest mi potrzebne, mam wifi w domu i w pracy, a zeby sprawdzic o ktorej odjezdza pociag, czy co graja w kinie albo jakis adres, to wystarcza mi 100MB/m-c

Odpowiedz

14. ~
0

2012-01-16 21:21:54

Działa na tym aero2? Testował ktoś?

Odpowiedz

12. ~mirekb
0

2012-01-16 20:38:27

lte 2km od masztu,świetokrzyskie powiat kielecki jak sprawdzalem nie wyciaga wiecej niz 15Mbs..jade na hspa+ i w tych samych lokalizacjach max 3Mbs.trudno mi narzekac na plusa poza tym ze w umowach sim only nie daja wielkiego wyboru,18mies mnie porazilo a po okresie okreslonym cena abo wraca do standardowego i jakby malo tego nie gwarantuja jakiejkolwiek przeplywnosci..moze uokik cos poradzi?

Odpowiedz