DAJ CYNK

Mobile Vikings kończą w Holandii

08.06.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6391

Ważne 9

2

MVNO Mobile Vikings kończy działalność w Holandii. Ostatnim dniem ważności kart SIM będzie 30. listopada.

MVNO Mobile Vikings kończy działalność w Holandii. Ostatnim dniem ważności kart SIM będzie 30. listopada.

MVNO w Holandii działa na sieci KPN. To jedyny oprócz Polski i Belgii kraj, w którym działa Mobile Vikings.

Zobacz: Bekkers: 30 tys. aktywnych użytkowników daje zysk Mobile Vikings.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2015-06-09 08:20:22

jeszcze brakuje opinii jasnowidza Jackowskiego co on czuje

Odpowiedz

31. ~bolo
-3

2015-06-08 20:52:30

18@, 29@ no właśnie a gdzie oferta dla dużo gadających i surfujących? dodajesz dychę i masz no limit voice w VM...Jakby MV dał za te 19 zł no limit voice i 2 GB to mógłby w Polsce zaszaleć. Ciekawe jakie miał warunki w Holandii?

Odpowiedz

30. ~
0

2015-06-08 19:48:02

W polszy nie zakończą działalności. Słynny Techno Viking na to nie pozwoli.

Odpowiedz

29. ~draco
0

2015-06-08 19:41:34

Ich oferta za 19 zł jest idealna dla kogoś kto sporadycznie rozmawia, a sporo używa netu i masowo pisze sms/''y. Co ważne kasa zostaje. Mi brakuje pakietu na sms/''y i pakiet netu który można by było odpalić po wygaśnięciu bonusu. Wiadomo nie można mieć wszystkiego. Co do zaginięcia się ich biznesu to nie ma co wyrokować i martwić na zapas. Czas pokaże co jest dla nich wart nasz rynek.

Odpowiedz

28. wlo
-2

2015-06-08 17:38:06

26 - to mało ważne jest kto jest właścicielem spółki i gdzie płacą podatki... Że Luksemburg? Solorz wyprowadza polskie ciężko zarobione przez klientów pieniądze na Cypr... A to widać gorsze niż Luksemburg ;-)

Odpowiedz

27. wlo
-1

2015-06-08 17:32:35

24 - nieaktualne... Prawdziwy operator nigdy nie kończy ;-)

Odpowiedz

2

2015-06-08 16:49:29

@25. Ojojoj.... cóż za emocjonalny komentarz. Serduszko zabolało? Udał Ci się żart, niepowiem.... no ale Ty wiesz przecież wszystko. To co Ciebie będę poprawiaĺ...

Odpowiedz

25. ~
-1

2015-06-08 16:33:14

@20. słoneczny - jakbys nie zauwazyl Play "zbankrutowal" jakies 2 latat temu, gdy calosciowo sprzedal sie Chinczykom. W tej chwili Play nalezy do chinskich dziwnych orgazniacji i funduszy, oraz oczywiscie bankow. Oczywiscie mozesz sobie tam protestowac, nie zgadzac sie, wykrzykiwac "tak wcale nie jest" ale akurat Twoje zdanie nikogo nie obchodzi.

Odpowiedz

24. ~Leszek Miller
0

2015-06-08 16:27:31

Prawdziwego operatora poznaje się nie po tym, jak zaczyna, lecz po tym, jak kończy.

Odpowiedz

23. Remington
0

2015-06-08 16:04:18

@16: nie upadek tylko sprzedaż, po to te eurosy wpakowali - a z tych 40 mln mniej niż połowa podobno przypadła na Polskę (większość na Turcję)@18: zobacz jaką mają ofertę, a nie piszesz banialuki. Vikings ma ofertę dla fanów net+SMS czyli kogoś innego niż korzystający z pakietów w Virginie

Odpowiedz

0

2015-06-08 15:54:08

właśnie przeszedłem do mobile vikings, bo mają dla mnie najlepszą ofertę. Pakiet danych nie przepada, bonusy są za samo doładowanie, ale środki pozostają Ci na koncie i możesz całość wydać na sms premium,mmsy czy rozmowy poza play. Minuta 19 gr, mmsy tylko drogie, bo po 50 gr. Obsługa świetna potwierdzam. Przecież ta oferta miażdży formułę play 3 w 1, virgin za 19 czy play lubię to.

Odpowiedz

21. Nomedaj
2

2015-06-08 15:16:41

W kategorii prepaid do 20 zł miesięcznie Vikings mają najlepszą kompleksową ofertę na polskim rynku. Brata już namówiłem na przejście, jest zachwycony że mu LTE śmiga bez żadnej łaski (czego nie miał u różowych zdzierców), sam planuję przejście, jak tylko wyczerpię środki u dotychczasowego operatora. Dlatego będę zły, jeśli z Polski też się wycofają.

Odpowiedz

1

2015-06-08 15:13:33

Gdzie Holand a gdzie Poland? O naszych nie ma się co martwić. W koñcu bankrutują razem z Playem od lat i jakoś zbankrutować nie mogą. To teraz na który rok przesunęliście przepowiednie o bankructwie? 2016 czy już 17?

Odpowiedz