DAJ CYNK

MNI parafował umowę z Centertelem o MVNO

27.04.2007

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1883

Ważne 0

0

27. kwietnia MNI Telecom poinformował o zakończoniu negocjacji warunków i parafowaniu umowy z Centertelem o MVNO.

27. kwietnia MNI Telecom poinformował o zakończoniu negocjacji warunków i parafowaniu umowy z Centertelem o MVNO.

W szczególności przyjęte uzgodnienia dotyczą stawek rozliczeniowych za korzystanie z infrastruktury oraz usług udostępnianych przez Centertela.

Zgodnie z harmonogramem, umowa zostanie podpisania najpóźniej do 31. maja, po przeprowadzeniu przez strony niezbędnych uzgodnień wewnątrzkorporacyjnych oraz wprowadzeniu ewentualnych wymaganych korekt.

Źródło tekstu: MNI, wł

Komentarze
Zaloguj się
7. ~
0

2007-05-02 01:22:05

z raportu BM PKO BP "nadal nie zakoñczy³y siê negocjacje MNI z Centertelem w sprawie roamingu wewnêtrznego - trwa to tak d³ugo, bo umowa ma nietypowy, niespotykany jeszcze w Polsce charakter - operatorzy maj¹ wspó³uczestniczyæ w przychodach, zamiast prostej hurtowej odsprzeda¿y minut i abonamentów"

Odpowiedz

6. ~Bartek
0

2007-04-28 16:41:58

Czekamy na info o stawkach w MNI Telecom :)

Odpowiedz

5. ~Longman
0

2007-04-28 09:34:19

@anonim, Ay-Yildiz to taki kapitał turecki jak pizzerie w Polsce to kapitał włoski. To że to raczej jednak w większości kapitał niemiecki świadczą cokwartalne sprawozdania na Deutsche Boerse i bardziej namacalnie wszelkie reklamy "e-plus verbindet" (nawet logo na głównej stronie http://www.ayyildiz.de !). Jest pozamiatane, bo nie chodzi że jest niewielu MVNO tylko to jest możliwe się przyjąć i z jakim modelem biznesowym (no właśnie - pomysłem na biznes...). Jakie to usługi poza tanimi połączeniami na linii Polska - wyspy chce błysnąć ten nowy MVNO, bo o niczym innym nie słyszałem? Taki Meteor od prawie dwóch lat ma nawet stronkę i wszelkie instrukcje po polsku, a ceny w prepaidzie do Polski zaczynają się od 9 eurocentów (25 na komórki) za minutę http://www.meteor.ie/Translation/PL/anytime_international.html (eurocentów czyli 38 groszy, bez pakietów i o każdej porze). Siostra prowadząca badania naukowe w Londynie dzwoni do mnie na komórkę w Polsce za około 55 groszy w ramach prepaida. Łopatologicznie napiszę posługując się analogią - w Polsce nie ma już miejsca na żadną samodzielną bankowość elektroniczną. Ci którzy wskoczyli do pociągu (mBank, VW Bank i Inteligo) to pewnie sobie będą, wydeptali swoją niszę i bedą lepiej czy gorzej funkcjonować. Zadaj sobie pytanie jednak dlaczego następnych nie będzie.

Odpowiedz

4. ~
0

2007-04-28 03:01:47

longman a o czym ty tu smucisz?? ay-yildiz to kapital turecki to po pierwsze. po drugie nie ma operatora w uk i irlandii wykonujacego uslugi ktorymi chce zablysnac MNI (podobnie jak Karkosikowy extreme mobile). MVNO pozamiatany??? heh ladne zarty. w polsce dziala dopiero jeden. faktycznie pozamiatany na ament.

Odpowiedz

3. ~Longman
0

2007-04-27 23:03:39

Too little and too late - MNI podobnie jak polskie banki przespały swoja okazję. Z tego co wiem MNI planuje coś a la niemiecki Ay-Yildiz czyli telefon dla Polaków w Irlandii i UK. Rzecz w tym, że stawki z jakimi się przymierza są zupełnie niekonkurencyjne do irlandzkiego Meteora czy brytyjskiego Hutchisona czy w drugą stronę na przykład SS plus VoIP. Sprawę trzeba było udeptywać już wcześniej, bo teraz jest po zawodach. Takie samo odczucie miałem jak usłyszałem o planach otwarcia placówek PKO w Londynie. Taa, a HSBC już od dwóch lat ma ofertę dla Polaków, w tym zdalne otwarcie konta przez Net, z Polski, tak że ono "czeka". Przygotowali się do tego PRZED wejściem Polski do UE. Obawiam się wieć, że już jest pozamiatane.

Odpowiedz

2. ~
0

2007-04-27 21:41:04

Ciekawe, kiedy będą działać, bo ostatnio zrobił się wysyp WLR, BSA i LLU, z czego nieliczni rzeczywiście świadczą usługi.

Odpowiedz

1. blom
0

2007-04-27 21:09:50

czyli po 81gr w mni:)

Odpowiedz