DAJ CYNK

MNI nagle znika z Radomia - klienci pozbawieni telefonów

16.05.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5805

Ważne 8

3

Telefony należące do firmy MNI w Radomiu przestały działać. Na telefony należące do firmy także nie można się dodzwonić, zamknięty jest także punkt obsługi klienta.

Telefony należące do firmy MNI w Radomiu (dawniej do Telefonii Pilickiej) przestały działać. Na telefony należące do firmy także nie można się dodzwonić, zamknięty jest także punkt obsługi klienta.

Jak informuje Echo Dnia Radomskie, klienci otrzymują też od komornika pisma, że opłaty za rachunki telefoniczne są objęte windykacją komorniczą związaną ze spółką Hyperion (powiązaną z MNI).

To nie pierwszy przypadek problemów. Podobnie stało się w Opolu. MNI to spółka giełdowa mająca swoje biura w wielu miastach kraju. Ze względu na problemy z publikacją sprawozdań finansowych, na żądanie KNF warszawska giełda zawiesiła notowania spółki.

Zobacz: MNI nagle znika z Opola - klienci odcięci od Internetu, rachunki nadal przychodzą

Źródło tekstu: echodnia.eu, wł

Tagi: mni radom
Komentarze
Zaloguj się
22. ~Ggrree
0

2017-05-17 10:14:45

Miałem u nich net we Wrocławiu, przerwy często trwaly po kilka dni. Biuro obslugi zlikwidowali w mieście przenieśli na zadupie. GGdy próbowałem rozwiązać umowę nie bylo gdzie wysłać papierów. Wysłałem do biura w opolu i Warszawie listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Przestałem opłacać rachunki, kabel wywalilem z mieszkania. Przez kilka miesięcy do mnie dzwonili i pisali, straszyli windykacją itp. Potem dali sobie spokój, radze omijać ich z daleka.

Odpowiedz

21. ~123
0

2017-05-16 21:08:20

W Chełmie sprzedali sieć a do ludzi wysyłają pisma aby im dalej płacili za internet którego czego nie dostarczają

Odpowiedz

20. ~Leniuch
0

2017-05-16 18:56:03

Hyperion/MNI w Zgierzu to jakieś nieporozumienie. Internet potrafił nie działać po 2-3 tygodnie, a serwis nie przyjeżdża. Totalna olewka. Na całe szczęście zrezygnowałem z ich usług, chyba jak 95% innych dawnych abonentów.

Odpowiedz

19. ~Marek
0

2017-05-16 17:43:12

A kto wystawia te rachunki objęte windykacją? Przecież operator zniknął, a komornik nie świadczy usług telekomunikacyjnych? Jakim cudem to jest w ogóle prawnie możliwe? Chyba, że chodzi o usługi zrealizowane w poprzednim okresie rozliczeniowym.

Odpowiedz

18. ~tak placić
0

2017-05-16 16:04:14

Za foremki i anonamenty trzea płacić komornikowi.

Odpowiedz

17. Gh0st
1

2017-05-16 13:56:06

Radom - najgorsze miasto w Polsce ? :D Czyli co ludzie mają płacić...za brak usług ? Głupota idźcie ludzie do sądu i za nic nie płaćcie.

Odpowiedz

16. ~Wally
0

2017-05-16 12:52:25

@14 Daj sobie spokój z takimi bucem jakiego przykładem jest Buli. Tylko go nakręcasz. On sam swoim wpisem poinformował nas o swojej głupocie.

Odpowiedz

15. ~Buli
0

2017-05-16 12:25:33

@14 - Właśnie to mam, że choćby poprawnie pisać nie umieją, czego jesteś dobitnym przykładem.

Odpowiedz

14. ~Bobi
1

2017-05-16 12:13:56

Do buli! CO masz do ludzi z Radomia??? Są tacy sami jak w innych miastach a burak to Ty jesteś

Odpowiedz

13. wlo
0

2017-05-16 12:06:24

12 no rzeczywiście...

Odpowiedz

12. ~
0

2017-05-16 12:02:05

Jakiś gruby przekręt na to wygląda coś ala ambergold.

Odpowiedz

11. ~Buli
-3

2017-05-16 11:17:09

Radomia to mi akurat nie szkoda. Szczerze? Wszyscy których stamtąd znam, to głupki, chamy lub oszuści.

Odpowiedz

10. ~dd
-2

2017-05-16 11:16:32

Hyperion? To ci z WSI?

Odpowiedz

9. ~
0

2017-05-16 10:45:30

MNI to jakaś piramida finansowa, pełno spółek córek, to chyba oni są właścicielem kanału ITV, Ezo tv ?To kolejny przykład, że lepiej trzymać się dużych firm, a nie operatorów krzaków, to samo dotyczy MVNO, pojawiają się i nagle znikają.

Odpowiedz

8. lee
2

2017-05-16 10:40:04

Ciąg dalszy opery mydlanej z mni. Takie rzeczy tylko w Polsce.

Odpowiedz