DAJ CYNK

MMS w Idea POP na stałe

02.04.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11

Ważne 0

0

Od 5.04.br. w ofercie Preapid Idea POP dostępna jest na stałe usługa MMS.

Od 5.04.br. w ofercie Preapid Idea POP dostępna jest na stałe usługa MMS. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie telefonu z dostępną funkcją MMS oraz aktywną usługa MMS umożliwiającą wysłanie i odbieranie MMS-ów. Aktywacja usługi MMS odbywać się będzie w sposób następujący:
- Dotychczasowi klienci: w momencie startu usługi wszystkim dotychczasowym klientom usługa MMS zostanie aktywowana bezpłatnie
- Nowi klienci: wysłanie SMSa o tresci AKT MMS pod numer 1188 (oplata zgodna z planem taryfowym, dla POP:0,24 PLN netto, 0,29 PLN brutto)

Nie ma ograniczeń co do kierunków wysyłania MMSów. Klient może wysyłać i otrzymywać MMSy z/do sieci: Idei, Ery, Plusa GSM. Natomiast brak jest możliwości wysyłania MMS-ów na numery serwisów Premium Rate oraz brak możliwości wysyłania MMS-ów będąc w roamingu; brak możliwości odbierania MMSów z roamingu.

Klient, który nie aktywuje usługi MMS nie będzie mógł wysyłać ani odbierać MMSów na swój telefon, ale będzie mógł odbierać MMSy tak jak obecnie czyli przez www.idea.pl.

Deaktywacja usługi MMS odbywa się poprzez: wysłanie SMSa o tresci REZ MMS pod numer 1188 (oplata zgodna z planem taryfowym, dla POP:0,24 PLN netto, 0,29 PLN brutto)

Cena za wysłanie pojedynczego MMSa w POP: 1 zł bez VAT (1,22 zł z VAT).

Źródło tekstu: idea

Komentarze
Zaloguj się