DAJ CYNK

Mistrzostwa USA w pisaniu SMS-ów

15.07.2008

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2022

Ważne 0

0

Mistrzostwa USA w szybkości pisania SMS-ów, które odbyły się w Nowym Jorku, wygrał 20-letni student Nathan Schwartz. Główną nagrodą było 50 tys. dolarów ufundowane przez LG.

Mistrzostwa USA w szybkości pisania SMS-ów, które odbyły się w Nowym Jorku, wygrał 20-letni student Nathan Schwartz. Główną nagrodą było 50 tys. dolarów ufundowane przez LG.

W zawodach należało jak najszybciej bezbłędnie napisać zdanie: Does everybody here know the alphabet? Let's text. Here it goes ... AbcDeFghiJKlmNoPQrStuvWXy & Z! Now I know my A-B-C's, next time won't you text with me?. Zwycięzcy zajęło to 50 sekund.

W mistrzostwach krajowych wzięli udział zwycięzcy regionalnych eliminacji, które odbywały się w całym kraju. Trafiła tam też grupa zwycięzców konkursu zorganizowanego przez stację MTV.

W zeszłym roku zwyciężczynią została 13-latka, wygrywając 25 tys. dolarów. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: CNET

Komentarze
Zaloguj się
11. sq
0

2008-07-15 22:38:28

w polsce jaky zrobili to czas zszedłby ponizej 10 sekund ;)

Odpowiedz

10. jls
0

2008-07-15 12:10:05

8. zasponsorujemy Ci wyjazd za rok ;-))

Odpowiedz

9. LuiN
0

2008-07-15 11:46:51

Pisali na tym: http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2007-04/lg_vx9900.jpg

Odpowiedz

8. ~adamek
0

2008-07-15 09:46:21

Z nokią e61 miałem czas 45 sekund :) Wiec bym wygrał. nie ma jak pełna klawiatura w telefonie

Odpowiedz

7. dean_inter
0

2008-07-15 09:44:56

Ja tam wolę popisać z kimś na wapie-pisze z telefonu,a prawie nic to nie kosztuje:) Zapraszam na http://interwap.pl :) Tam sobie popiszecie do woli:)

Odpowiedz

6. ~radiooperator
0

2008-07-15 09:40:52

Słabiutko. Technologia przed ponad 100lat daje lepsze wyniki. Poszukajcie filmiku "SMS vs Morse Code".

Odpowiedz

5. ~
0

2008-07-15 09:37:29

w ameryce ludziom w dupach sie poprzewracalo

Odpowiedz

4. ~Feliks
0

2008-07-15 08:54:23

Znam kandydatkę do zwycięstwa w polskiej edycji - moja siostra. Ciągle tylko pisze i pisze te smsy! :> To kiedy ten konkurs?

Odpowiedz

3. ~l3vy
0

2008-07-15 08:42:24

na jakim sprzecie? qwerty czy bez?

Odpowiedz

2. ~hettman
0

2008-07-15 08:27:34

wiem ze orange zrobi takie cos,a nagroda to:50tys. ....sms-ow .....w sieci orange.... do wykorzystania w ciagu 5 dni... :)

Odpowiedz

1. spike815
0

2008-07-15 08:24:08

Ja tez chce. 50tys zielonych piechota nie chodzi. Ciekawe kiedy u nas cos takiego zrobia.

Odpowiedz