DAJ CYNK

Ministerstwo Cyfryzacji jednak zostaje

09.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3163

Ważne 5

6

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Ministerstwo Cyfryzacji nie będzie zlikwidowane. Nie wiadomo jednak kto pokieruje resortem.



Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Ministerstwo Cyfryzacji nie będzie zlikwidowane. Nie wiadomo jednak kto pokieruje resortem.

Miejsce Ministerstwa Cyfryzacji miało zająć Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, którego szefem została Jadwiga Emilewicz, do tej pory związana z Ministerstwem Rozwoju.

Na czele Ministerstwa Cyfryzacji nie zobaczymy już Anny Streżyńskiej. Tymczasowo resortem cyfryzacji pokieruje premier Mateusz Morawiecki. Miejmy nadzieję, że nazwisko nowego Ministra poznamy jeszcze dzisiaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
36. ~
0

2018-01-10 07:37:38

@35 dlaczego mam godzić się na jakiekolwiek kopanie w d..pę, a szczególnie przez bandę jakiś prymitywów, ktorym wydaje się że mają do spełnienia jakąś wielką misję dziejową, a tak naprawdę chodzi im o monopol na władzę i o pieniądze?!

Odpowiedz

35. ~xxx
0

2018-01-10 02:53:11

a czy panstwo jest po to aby obywatelowi zylo sie lepiej?kto komu jest bardziej potrzebny?ktora partia jest warta zaufania tak aby pozwolic sie kierowac?co to za roznica z ktorej strony kopna Cie w d..e? czy zadalas/es sobie to pytanie???

Odpowiedz

34. ~
0

2018-01-09 23:47:21

Streżyńska niewygodna dla dobrej zmiany? Pstryk i już Jej nie ma. Nota bene szkoda - jedyna normalna w tej menażerii. :lol:

Odpowiedz

33. Gormar
0

2018-01-09 21:52:05

@32. Niestety nie każdy chce pomagać bez interesownie.

Odpowiedz

32. ~
0

2018-01-09 21:35:13

@ 30: Może coś się w tym temacie zmieniło, a nie bardzo chce mi się teraz studiować Ustawe PDoF, ale pamiętam jak bardzo byłem zbulwersowany, gdy w tej Ustawie uchwalonej w 1997 roku przez Unię Wolności, wśród innych zwolnień od podatku dochodowego umieszczono wynagrodzenie za pomoc udzieloną organom ścigania.

Odpowiedz

31. ~pabloki
0

2018-01-09 21:27:06

29 to jest normalne państwo które powinno pomagać obywatelom i wspierać w rozwoju? zamiast tego państwo czeka a donosy . urzędnik namwet jak nic nie wykryje a zniszczy człowieka to i tak nie ma konsekwencji . to nie jest normalne .28 gdzie sugeruję zwolnienia z podatku za donosy?

Odpowiedz

30. wlo
0

2018-01-09 21:23:30

28 - nie wiem o czym mówisz, bo nie interesuję się temtem (donoszę za darmo ;-)), ale wpadła mi w oczy informacja niedawno, że jakimś zryczałtowanym podatkiem te płatności były opodatkowane.

Odpowiedz

29. wlo
0

2018-01-09 21:21:57

27 - donosicielom (w sumie donosiciel to też szpieg) zawsze się płaciło, więc dla mnie do nic dziwnego (i nie mam na myśłi tu ostatnich lat czy dziesięcioleci a setki i tysiące lat).

Odpowiedz

28. ~
2

2018-01-09 21:21:11

@ 22 i 26: Wasze wpisy sugerują, że to obecna władza wprowadziła zwolnienie z podatku wynagrodzenie za donosy, więc przypominam, że to zwolnienie wprowadzono w 1998 roku, czyli wówczas, gdy wicepremierem i ministrem finansów był L. Balcerowicz!

Odpowiedz

27. ~pabloki
1

2018-01-09 21:15:17

26 ale widzisz są , a być nie powinno . to nie jest państwo godne dzisiejszego stanu rzeczy , to państwo inwigilacji i robienia z każdego wroga. poprzedni ustrój trzyma sie dalej. ma tylko inna , błędnie pojmowaną nazwę.

Odpowiedz

26. wlo
0

2018-01-09 20:49:20

22 - płatności za donosy zwolnili z podatku ;-)

Odpowiedz

25. mlb
0

2018-01-09 20:43:39

Kaczyński miszcz tragikomedi w dziedzinie teatrów kukiełkowych

Odpowiedz

22. ~pabloki
0

2018-01-09 20:40:11

20 wiesz co najważniejsze? powinni zabrac jakiekolwiek premie urzednikom skarbowym bo wielu zniszczyło firmy którym w efekcie nic nie udowodniono , zamiast tego ponoć wprowadzili płatności za donosy. to jest normalne państwo ?

Odpowiedz

21. ~pabloki
0

2018-01-09 20:36:16

20na bandytę nie ma dowodów , to za mocne stwierdzenie i nieuzasadnione. ale obecne działania np. dalej skomplikowany system fiskalny z różnymi interpretacjami , wprowadzenie jpk - tego nie można uzasadnić zwiększeniem ściągalności podatków bo to leży w normalnych kompetencjach służb skarbowych. zbyt duże ulgi dla przedsiębiorstw zagranicznych , zbyt niska płaca minimalna-nadal. płaca minimalna ma wpływ na inne wskaźniki ale ma też egatywny wpływ bo w rejonach większego bezrobocia dalej zbyt wielu zarabia minimum. można jeszcze wiele wymienić. no i zabijanie rozwoju gospodarki utrzymywaniem nadal 23 % stawki vat. nie chce mi sie wiecej pisać bo by powstał dośc duży wpis a kóry nikt mi nie zapłaci.

Odpowiedz