DAJ CYNK

Mini Wifi w Orange

30.11.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4905

Ważne 0

0

Od 26. listopada w salonach Orange nabyć można nowy modem HSPA - Huawei E5832s, znany też jako Huawei E5, a w Orange ochrzczony na "Mini Wifi". Niewielki modem ma wbudowaną baterię i prosty router WiFi.

Od 26. listopada w salonach Orange nabyć można nowy modem HSPA - Huawei E5832s, znany też jako Huawei E5, a w Orange ochrzczony na "Mini Wifi". Niewielki modem ma wbudowaną baterię i prosty router WiFi.

Główne zalety urządzenia to jego wymiary: 86 x 46,5 x 10,5mm i masa tylko 90g, dzięki którym zmieści się nawet w kieszeni spodni czy damskiej torebce. Dzięki możliwości podłączenia do niego 5 komputerów jednocześnie za pomocą WiFi (nie posiada portów Ethernet) może służyć jako dostawca sieci dla małych zespołów roboczych.
Podłączony kablem USB do komputera sprawdza się również jako tradycyjny modem HSDPA/HSUPA. Mini WiFi posiada wewnętrzny slot na karty micro SDHC (do 32GB) co umożliwia udostępnianie danych przez sieć WiFi - zainstalowana karta może być udostępniona jako dysk sieciowy dla osób korzystających z urządzenia.

Router posiada wbudowaną baterię 1500mAh pozwalającą na nawet 4 godzinny dostęp do Internetu bez zasilania. Modem wspiera standard GSM/3,5 G i pozwala na osiągnięcie prędkości pobierania do 7,2 Mb/s.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~gorogoro
0

2011-04-07 19:53:41

jak ktoś ze chce mi podpowiedziec to prosze o kontakt na gg 2999320

Odpowiedz

18. ~gorogoro
0

2011-04-07 19:43:17

czy taki router moge podłączyć przez kabel USBdo kompa stacjonarnego i odbierać sygnał w notebooku??

Odpowiedz

17. ernov
0

2010-12-01 04:50:18

Mini, ale ciągle USB, czyli wciąż coś będzie sterczeć z portu w laptopie... Miną wieki zanim to zadziała pod "innymi" systemami, o ile w ogóle...

Odpowiedz

16. ~darek
0

2010-11-30 16:48:25

czyli to jest router do mobilnego iternetu, tak? wifi+darmowy transfer w nocy? calkiem przyjemne.

Odpowiedz

15. ~alastar
0

2010-11-30 15:03:35

Router gadżet bym powiedział, dla użytku domowego bez większego znaczenia. Dla grup roboczych - czyli rozumiem dla biznesu,hm Centa też pewnie będzie odpowiednia.

Odpowiedz

14. ~maxo
0

2010-11-30 11:17:08

@12: Tak, możesz.

Odpowiedz

13. ~a-go
0

2010-11-30 11:16:09

Chcialbys miec w takim malenstwie LAN? Nie po to robi sie cos bezprzewodowego i autonomicznego by pozniej ciagnac od tego kable..

Odpowiedz

12. ~
0

2010-11-30 11:14:37

To znaczy że moge go położyć przy oknie i łączyć się z laptopem przez wifi zamiast kabla usb? /Marian

Odpowiedz

11. ~Loczek
0

2010-11-30 11:01:52

@bzz Jeśli chodzi o ładowanie, to ze 2 tygodnie temu kupiłam ładowarkę sieciową na allegro ok 20 zł z przesyłką. Poszukaj. osoboście nie rozumiem dlaczego polscy operatorzy sprzedają bez ładowarki sieciowej - zagraniczni dają ją w komplecie. Mam e5 - polecam.

Odpowiedz

10. ~hm
0

2010-11-30 10:35:02

cena?? mini wifi dla tych co w ostatnich 24 miesiacach doladowywali co miesiac za minimum 100zl (w ofercie na KARTE)w promocyjnej cenie 99zl

Odpowiedz

9. ~bzz
0

2010-11-30 10:32:16

Pięknie dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam;)

Odpowiedz

8. ~qbaja
1

2010-11-30 10:27:43

do ~bzz : W zestawie jest kabel USB. Ładowanie następuje bezpośrednio przez ten kabel. Modem ma wyświetlacz , który pokazuje ile baterii jeszcze zostało . Trochę kiepsko w tym modemie z zasięgiem . Nadaje się raczej dla osób , które mieszkają w większych miastach ( gdzie nagromadzenie nadajników jest większe) . Ogólnie sprzęt godny polecenia.

Odpowiedz

6. ~bzz
0

2010-11-30 10:20:17

4,5 - Czyli tak: modem działa niepodłączony do żadnego sprzętu, jak bateria zacznie padać - podłączamy pod USB? Czy jest jakaś ładowarka? Jak sygnalizowany jest stan baterii? Jest wyświetlacz, jak w telefonach?

Odpowiedz

5. ~
0

2010-11-30 09:55:29

a ja mam z playa:) tez polecic moge

Odpowiedz

4. ~rafik
0

2010-11-30 09:52:22

używam takiego modemu w Anglii z sieci "3".Rewelacyjne rozwiązanie !! POLECAM !!

Odpowiedz