DAJ CYNK

MILESTONE XT720 - pierwszy Android z ksenonem

09.06.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7225

Ważne 0

0

Motorola oficjalnie zaprezentowała młodszego brata modelu MILESTONE - XT720. Będzie to pierwszy na rynku telefon z Androidem, który został wyposażony w ksenonową lampę błyskową.

Motorola oficjalnie zaprezentowała młodszego brata modelu MILESTONE - XT720. Będzie to pierwszy na rynku telefon z Androidem, który został wyposażony w ksenonową lampę błyskową.



Motorola MILESTONE XT720, wcześniej zapowiadana była jako XT720 MOTOROI i miała być dostępna jedynie w Azji. Telefon został wyposażony w dotykowy ekran pojemnościowy o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości WVGA (480 x 854 pikseli), który obsługuje funkcję multitouch.

Za pomocą wbudowanego aparatu fotograficznego wykonamy zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix oraz zarejestrujemy materiał wideo w jakości HD (1280 x 720 pikseli). "Skuteczne" zdjęcia nocne zagwarantuje ksenonowa lampa błyskowa. Publikację multimediów w sieci ułatwią technologie HSDPA oraz WiFi.

Na pokładzie nie zabraknie również modułu GPS, kompasu cyfrowego, interfejsu Bluetooth, gniazda JACK 3,5 mm oraz wejścia na karty pamięci microSD. Zupełną nowością jest wyjście HDMI. W wolnych chwilach czas umili nam wbudowane radio FM.

Telefon pracować będzie pod kontrolą systemu Google Android w wersji 2.1 (Eclair). Za jego wydajność odpowiadać będą procesor ARM Cortex A8 taktowany zegarem o częstotliwości 600 MHz, 256 MB pamięci operacyjnej oraz 512 MB pamięci wewnętrznej.

Motorola MILESTONE XT720 trafi do Europy przed końcem czerwca. Jeszcze w maju RTV-EURO-AGD zapowiedział dystrybucję tego telefonu w Polsce, o czym szerzej pisaliśmy tej wiadomości.



Źródło tekstu: Motorola, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~PioreceQ
0

2010-08-03 14:11:01

Super ! :) No to teraz kupno Satio stoi pod znakiem zapytania ;)

Odpowiedz

14. ~
0

2010-06-25 13:23:27

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-xt720.bhtml za 2300PLN - za duuuuuzzzoo :/

Odpowiedz

0

2010-06-09 20:51:16

Rewolucja ;) Szkoda tylko, że QWERTY nie ma, ale cóż - ideału nigdy nie będzie ;) Motorola poszerza swoją ofertę, to dobrze. Ale za dużo jest w portfolio Moto Androidów. Przynajmniej według mnie.

Odpowiedz

12. hellomotoluke
2

2010-06-09 13:35:48

Jesli cena bedzie wmiare rozsadna to zapowiada sie hit...po pierwsze oryginalny wyglad, duzy ekran, sprawdzony system android , szybki < mam milestona i smiga jak nic wystarczy zmienic fabrycznego lunchera na na ADWluncher!! jest genialny smiga wszyskko jak błyskawica> rewelacyjny aparat ktorym mozna wkoncu robic jakies normalne foty noca ps. atakich wykonujemy sporo min. puby , koncerty itp !!Milestone sie sprawdzila na rynku i ma juz utarta pozycje. A to temu modelowi tylko pomoze :) Fajnie ze motka nawet robiac dotykowce potrafi sie wyruznic i miec swoj wlasny styl wsrod tych wszytskich dotykowcow łudzaca do siebie podobnych. HelloMoto

Odpowiedz

11. hellomotoluke
1

2010-06-09 13:29:34

Na dzien dzisiejszy jesli chodzi o aparat ta motka niema konkurencji jako jedyna ma xenon!!!!!! a pierwsze foty z tej motki wygladaja obłednie !!!!! zobaczcie http://www.eurodroid.com/2010/06/photo-samples-pics-taken-with-t he-motorola-milestone-xt720/

Odpowiedz

10. ewqaewqa
0

2010-06-09 13:04:21

Bodo nie, bo przez NPCS mnie wywala, słyszałam, że na iPlusie tak bywa. Nie mam stałki, nie próbowałam, przez Odina błędy, coś muszę wykombinować, ale nie chcę z niego zrobić cegły, a ja mam takie zdolności:)

Odpowiedz

9. ~marttuśka
0

2010-06-09 12:42:10

super telefon sie zapowiada :) wsrod klientow i tak duzym powodzeniem cieszy sie motorloa milestone. mam nadzieje ze ta bedzie troszke tansza :)

Odpowiedz

8. Bodo
0

2010-06-09 12:31:01

ewqaewqa masz już może aktualizacje na 2.1 w i5700 ??

Odpowiedz

7. ewqaewqa
0

2010-06-09 12:06:07

LuiN tak, myślę nad tym, ale na razie mam I5700 i jestem zadowolona, Android bardzo mi przypasował. A Bada na razie jest troszkę niewiadomą, obawiałabym się go wziąć.

Odpowiedz

6. LuiN
0

2010-06-09 11:31:03

5, ewqaewqa - to może warto zainteresować się Samsungiem Wave. Jest bardzo niepozorny - bo malutki jak na tę klasę sprzętu, a tak w sumie to niewiele mu brakuje do topowych konstrukcji, ba często je przewyższa. No i cena całkiem znośna.

Odpowiedz

5. ewqaewqa
0

2010-06-09 10:51:58

Kurczę wszystko fajnie, też bym się skusiła kiedys, ale dla mnie coraz większe przekątne ekranu to nie jest dobre rozwiazanie, po prostu mam za małą dłoń. Przy 3,2 cala to już mam problemy, przy 3,5 nie potrafię swobodnie obsługiwać. Ale zapowiada się bardzo ciekawie... Nawet uraz do Motek mi mija;)

Odpowiedz

4. ~Piotrek
-1

2010-06-09 10:45:18

Plus napewno nie będzie miał. Będzie miał Play. Szkoda ze tak mało ramu.

Odpowiedz

3. Bodo
1

2010-06-09 10:33:53

Już wiem na co wymienie swoją V9 :D mam nadzieje że Plus będzie ją miał.

Odpowiedz

2. ~Bogie
0

2010-06-09 10:30:13

Gdybym miał na coś zamienić i5700 to właśnie na niego. Tylko cena pewnie będzie z kosmosu. Gdyby kosztował tak z 1300-1500zł, to na allegro za 700-800 można by go pewnie kupić. Ale w taką cenę nie wierzę.

Odpowiedz