DAJ CYNK

Migracja prepaid-postpaid w Idei

06.06.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1446

Ważne 0

0

Już we wszystkich salonach firmowych Idei w Warszawie można migrować z oferty prepaid do postpaid.

Już we wszystkich salonach firmowych Idei w Warszawie można migrować z oferty prepaid do postpaid.

Do końca czerwca usługa będzie dostępna we wszystkich salonach w kraju. Opłata wynosi 25 zł.

Migracja z postpaid do prepaid możliwa jest w ramach programu ProPozycja od 25. stycznia.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~pitus
0

2005-06-08 08:33:00

idea chce nalapac klientow kartowych na abonament i chce zeby im jeszcze za to placic kolejny do dupy pomysl idei

Odpowiedz

15. ~ksad
0

2005-06-07 16:40:00

Hermes: spytaj, proszę, w Idei. Tam potwierdzą to, co napisałem.

Odpowiedz

14. ~Hermes
0

2005-06-07 16:35:00

ksad: niby czem? 200 zł. to trzeba, żeby przystąpić do Profitu. Najgorzej, jak ktoś się nie zna i szerzy dezinformację... ;P

Odpowiedz

13. ~ksad
0

2005-06-07 16:13:00

Do radeczko: przypominam, że migracja obejmuje tylko klientów zarejestrowanych. Tak więc, jeśli kupisz sobie np. na Allegro, fajny numer w POPie, musisz go zarejestrować przez www. Idei, odczekać trzy miesiące i doładować konto określoną kwotą (nie pamiętam dokładnie, ale chyba jest to 200 zł.). Dopiero potem możesz przejść do abonamentu.

Odpowiedz

12. ~rb
0

2005-06-07 14:55:00

ale w plusie nie przejdziesz z abo do simplusa z tym samym numerem.

Odpowiedz

11. ~radeczko
0

2005-06-07 11:11:00

do 2012: jak to po co? na allegro kupujesz w Popie fajny numer, łatwy do zapamiętania i teraz wchodzisz na post-paid. Nie każdy liczy tak grosz do grosza jak Ty. Pozdr.

Odpowiedz

10. ~maze
0

2005-06-07 10:33:00

w pozostalych sieciach juz od pewnego czasu mozesz sobie swobodnie i w jedna i w druga strone, a w idei dopiero zapowiadaja...

Odpowiedz

9. ~james.c
0

2005-06-07 09:10:00

Zgadza sie IDEA nadaje sie tylko do dzwonienia.... wszelkie ich nowinki tego typu to kielbasa marketingowa.

Odpowiedz

8. ~ksad
0

2005-06-07 02:14:00

Do WitkaT: Dzięki. - O ile pamiętam, ta usługa miała być aktywana w roku ubiegłym, potem mówiono, że od marca. Teraz "już we wszystkich salonach firmowych Idei w Warszawie". Oby rzeczywiście "do końca czerwca usługa była dostępna we wszystkich salonach w kraju". Oby!!!

Odpowiedz

7. ~czoko
0

2005-06-06 22:41:00

Super. Kolejna reklama IDEII bez możliwości z korzystania z tego. Ja chciałem przejść z abonamentu na POPa i po zgłoszeniu tego 1,5 miesiaca przed rozwiązaniem umowy telefon przestał działać i nie mogą tego zrobić. A chwalili się tak jak teraz. Pani w obsłudze klienta powiedziała że przy takim przejściu maja zawsze reklamacje. Powiem jedno IDEA to TPSA i odwrotnie. Nie polecam.!

Odpowiedz

6. ~2012
0

2005-06-06 22:08:00

tylko po co? mając pre-paid ma się już telefon i przechodzić jeszcze do abo, pewnie jeszcze na dwa lata, żeby po 1,5 roku prepaidowcy śmiali się ze stawek taryfowych z dnia podpisania abo (po takiej migracji).

Odpowiedz

5. ~radeczko
0

2005-06-06 21:54:00

No doczekałem się! super :)

Odpowiedz

4. ~WitekT
0

2005-06-06 21:41:00

ksad: dokładnie. Albo z POP-a. :)

Odpowiedz

3. ~ksad
0

2005-06-06 21:37:00

WitkuT: to powiedz, o czym piszesz? Bo się pogubiłem... Chodzi o przemarsz z np. JI na Kartę do Abo, tak?

Odpowiedz

2. ~WitekT
0

2005-06-06 20:37:00

ehmmm: stosownie poprawiłem wiadomość. :)

Odpowiedz