DAJ CYNK

Microsoft Office dostępny dla Symbiana

10.04.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4549

Ważne 0

0

Nokia udostępniła dla wybranych telefonów z systemem Symbian pakiet biurowy Microsoft Office.

Nokia udostępniła dla wybranych telefonów z systemem Symbian pakiet biurowy Microsoft Office.

Dostępny do tej pory jedynie da platformy Windows Phone 7, pakiet doczekał się także wydania w wersji dla Symbiana. Skorzystać z niego będą mogli użytkownicy modeli 701, 700, 603, E7, X7, C7, Oro oraz C6-01.

Pakiet biurowy dla ww. modeli pobrać można poprzez narzędzie Nokia Software Update z poziomu telefonu lub poprzez aplikację Nokia Suite na komputerze. W ciągu kilku tygodni pakiet ma być dostępny do pobrania z poziomu Nokia Store.

Źródło tekstu: Nokia Conversations, wł

Komentarze
Zaloguj się
47. ~Szumi
0

2012-04-11 23:19:55

@wlo (46) Hm, nie mam tego pod ręką, ale chyba widziałem tam jakąś zakładkę PDF. Może i masz rację, zasugerowałem się zamiennikami (QuickOffice, OfficeSuite), które obsługują PDF, przynajmniej na Androidzie.

Odpowiedz

46. wlo
0

2012-04-11 23:04:05

trochę dziwne to ostatnie pytanie...

Odpowiedz

45. ~Szumi
0

2012-04-11 22:48:50

Czy ktoś wie, jak w tym Office''ie otworzyć plik PDF? Otwiera się przez Adobe Reader, a z poziomu Office''a nie widzę przeglądania plików.

Odpowiedz

0

2012-04-11 16:36:00

Ciekawe ile taki program ma objętości i ile kosztuje? Może w ogóle nie warto się o to kłócić. Szkoda, stracili sporą rzeszę posiadaczy Nokii 5230.

Odpowiedz

43. ~kroKODyl
0

2012-04-11 15:43:28

@ 41.: Nie no, w ogóle się nie kryłeś buuuahahaha - nie podpisujesz się, piszesz z różnych hostów no i może jeszcze napiszesz, że ten nick - "zadowolony 710 user" - to masz od początku twojej propagandowej działalności na telepolis - jednym słowem: bujasz. Natomiast jeśli wymienione przez ciebie osoby piszące z proxy sprowadzają cię do swojego poziomu to tym lepiej dla ciebie, ponieważ ich poziom jest wyraźnie wyższy od twojego.

Odpowiedz

42. ~kroKODyl
0

2012-04-11 15:25:39

@ 37.: Ha ha ha, moje proxy też jest ogólnie dostępne, tylko ty nie masz dostatecznej wiedzy w tym temacie żeby to ogarnąć oraz ewentualnie skorzystać i tu cię wyraźnie boli... :-) - widać to nawet po tym, że nie rozumiesz co oznacza termin "elite proxy". To jeszcze jakiś "Master" też ci dokopał w komentarzach?? Oj biedaczku, coś ci nie wychodzą te dyskusje skoro co chwila cię ktoś punktuje w postach :-) Do tego jeszcze za mocno węszysz w proxy jakiś spisek - a przecież to najnormalniejsza i do lat stosowana forma korzystania z Internetu! Na co liczysz? Na schedę po Macierewiczu - jako kolejny PIeS węszący sPISki? :-)

Odpowiedz

41. ~zadowolony 710 user
0

2012-04-11 15:19:39

Ale nie krylem sie z tym ze to ja, nie udawalem dwoch osob jak te trole proxowe. Mam dobra pamiec do adwersarzy. Troll proxowy sprowadza do swojego poziomu i pokonuje doswiadczeniem. Ma tez podobny styl wypowiedzi, zachowania, interpunkcji.

Odpowiedz

40. ~kroKODyl
0

2012-04-11 15:10:00

@ 34.: W drugim linku jest jeszcze ciekawiej - otóż wspomniany przez ciebie "JKBTBK" tak jak ty pisze z proxy Opery - czyli według twoich teorii obaj jesteście fanatykami broniącymi Nokii?? Ale rozśmieszasz ludzi "bez-podpisowy mini-operowcu" :-) Co więcej "JKBTBK" pisze tam w odpowiedzi na propagandę jednego z największych na telepolis fanatyków przeciwnych Nokii, czyli niejakiego "Kamil_K". Co więcej "JKBTBK" pisze tam z przekorą, ironią oraz inteligentnie punktuje swoich adwersarzy - coś mi się wydaje, że zostałeś przez niego wtedy "zgaszony", że tak rozpamiętujesz swoją porażkę z tamtego roku! Zaraz zaraz, przecież zapewne to ty wtedy pisałeś najpierw z hostu 178.183.144.178.dsl.dynamic.t-mobile.pl, a później przerzuciłeś się na "operę-mini". Żeby po tylu miesiącach pamiętać tą konwersację to musiałeś dostać bolesne lanie, co nie? Swoją drogą wyszło na to, że to nie ja, tylko ty używasz różnych serwerów do propagandy - stąd pewnie twoje wcześniejsze tego typu zarzuty pod moim adresem (mierzyłeś mnie swoją miarą).

Odpowiedz

39. ~zadowolony 710 user
0

2012-04-11 14:55:52

czyli zadowolony 710 user. Nie wiem czemu podpis sie nie dodaje.

Odpowiedz

38. ~
0

2012-04-11 14:54:27

37 ja napisalem

Odpowiedz

37. ~
0

2012-04-11 14:52:41

Moje proxy jest ogolnie dostepne, twoje jest elite proxy, tak jak Mastera sprzed paru dni: telepolis.pl/news.php?id=24729 , ktory potem typowo pisal w temacie o Playu telepolis.pl/news.php?id=24714. W temacie o Nokii: telepolis.pl/news.php?id=23799 znowu proxy elite. Za chwile przeczytam ze jestem pomylony, pomawiam cie, sam pisze a potem zwalam na ciebie itd.

Odpowiedz

36. ~kroKODyl
0

2012-04-11 14:39:26

@ 34.: Ok. pierwszy link sprawdziłem i odczytałem posty... a ty co, zatkało cię?! Co z tą twoją "lepszością" proxy Opery?? :-) No i co ci się tu - http://www.telepolis.pl/news.php?id=23204&limit=1000 - nie podoba??! Bo nie rozumiem twoich zarzutów. Jest tam wprawdzie jeden fanatyk - niejaki "BRENT", ale on nie pisze z proxy i bynajmniej nie broni Nokii, ale atakuje Windows Phone! Natomiast wspomniany przez ciebie "teletechnick" również nie broni Nokii (co więcej w jego wpisie nawet nie padło słowo Nokia!) Napisał on jedynie na temat WP i to same suche dane, które są powszechnie znane i ogólnodostępne (o dysku SkyDrive, o WP7 Marketplace, czy o korzystaniu z aplikacji na danych platformach OS-owych - pisano o tym nawet na telepolis). Te twoje "dowody" nadają się do wody... :-)

Odpowiedz

31. ~kroKODyl
0

2012-04-11 13:18:26

@ 29.: Usunęli, ponieważ po pierwsze był ad personam. Po drugie sformułowałeś w nim bezpodstawny i niczym nie poparty zarzut, a po trzecie zawierał epitet - "troll".

Odpowiedz

28. ~miro
0

2012-04-11 13:04:35

Mi na C7 z poziomu telefonu nie odnajduje żadnej aktualizacji natomiast z poziomu komputera tak, ale nie mogę zaistalować. Przyznać, że takie apl jak One Note, Doc Connect, Microsoft Ap., były już po zainstalowaniu Belle, może najwpierw trzeba te odinstalować? Zainstalował ktoś? śmiało :)

Odpowiedz

26. ~zadowolony 710 user
0

2012-04-11 12:41:22

Krokodyl - se nacisnij na taki czerwony znaczek to wymoderują.

Odpowiedz