DAJ CYNK

Microsoft chce mieć kilkudziesięcioprocentowy udział na polskim rynku smartfonów

13.11.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4480

Ważne 0

0

Mamy nadzieje, że nowe produkty dadzą nam między 20% a 30% udziału w rynku smartfonów w przyszłym roku - mówi Dariusz Piotrowski, p.o. dyrektora generalnego Microsoftu w Polsce w rozmowie z rpkom.pl.

Mamy nadzieje, że nowe produkty dadzą nam między 20% a 30% udziału w rynku smartfonów w przyszłym roku - mówi Dariusz Piotrowski, p.o. dyrektora generalnego Microsoftu w Polsce w rozmowie z rpkom.pl.

Według Piotrowskiego, już teraz kilkanaście procent obecnych na Polskim rynku smartfonów pracuje na systemie Windows Phone.


Źródło tekstu: rpkom.pl

Komentarze
Zaloguj się
34. ~mateusz
1

2012-11-13 23:49:04

U jakich operatorów?Nie pisz głupot człowieku.Nokia może miec Maks dwa dwa kwartaly konkursów lecz pozostałe to Samsung który serwuje najbardziej wartościowe nagrody lub wyjazdy.Dodatkowo wsparcie Samsunga za kazda sprzedana sztukę.Nie ma szans by Nokia osiągnęła taki wynik

Odpowiedz

33. ~PLANET
-1

2012-11-13 23:07:42

mi80: problemy ze zrozumieniem tekstu? Kilkadziesiat to ponad 19, od 20 wzwyz... Mr Piotrowski takze okreslil, kiedy chcieliby osiagnac taki udzial - w przyszlym roku. Wszystko sie zgadza. Takze to, ze M$ jest ujmujac to eufemistycznie, troszeczke oderwany od rzeczywistosci w swoich zamierzeniach i ocenie aktualnej sytuacji IMHO. Ale robic plany kazdy moze, troche lepiej lub troche gorzej.. Realizacja to inna sprawa ;)

Odpowiedz

32. ViNYL
1

2012-11-13 21:49:26

Gościu sobie mózgownicę trochę za bardzo przysmażył i głupoty opowiada. Gdzie on niby widzi kilkanaście procent udziału w rynku smartfonów? Tyle to on ma ale jak się porówna ilość smartfonów Nokii do wszystkich telefonów Nokii (większość pewnie to lowendy).

Odpowiedz

31. ~
1

2012-11-13 21:02:00

Piotrowski wie co mówi, ale nie wie co robi.wiadomo to tylko po a nie dg

Odpowiedz

30. mi80
1

2012-11-13 17:19:41

Tytuł niespójny z treścią - 20-30 to nie kilkadziesiąt, a o planach na dalszą przyszłość (kiedy te dziesiąt może planują osiągnąć), w treści artykułu ani słowa.

Odpowiedz

29. ~sqt
0

2012-11-13 17:04:37

A ja jestem przekonany że osiągną swoje sam używam i juz jestem przekonany:)

Odpowiedz

28. ~...
1

2012-11-13 16:27:45

A ja chce pizze na obiad.

Odpowiedz

27. marrcus
1

2012-11-13 16:25:58

ciekawe czy 1% mają,w sprzedaży to może ale udziału posiadanych nie ma szans. I nie ma co kłócić o firme bo mu niechodzi że te % osiągnąć z Nokią ale także Samsungiem i HTC. Mam nadzieję z tym im nie wyjdzie

Odpowiedz

26. ~
1

2012-11-13 16:22:39

Mieć nadzieję to sobie mogą.

Odpowiedz

25. ~
-1

2012-11-13 16:17:23

Ja bym nigdy Androida już nie wziął choć miałem już dwa telefony z nim, zdecydowanie wolę WP i nie patrzę na udziały systemu na rynku bo jest mi to obojętne, tylko na integracje ze wszystkimi urządzeniami Microsoft.

Odpowiedz

24. ~chmurek79
1

2012-11-13 16:17:06

z kilkuset osób które znam nikt nie ma windowsa- skąd on wziął te procenty ?

Odpowiedz

23. ~pablo
1

2012-11-13 16:15:29

Jest szansa, jeśli zaczną rozdawać telefony za darmo.

Odpowiedz

22. pacman
2

2012-11-13 15:36:37

divhashmorex - kupowanie tego samego drożej tj. droższych telefonów, które technicznie nie są lepsze to domena inteligentnych i dorosłych osób ?! A może upośledzony system, który jest właśnie taki nawet wobec WM czyli swojego poprzednika od tej samej firmy ?! Nokia, Nokią, ale jak ktoś ma 500, 750, 1000, 1500 czy 2000zł na telefon i wybiera w danej cenie telefon to w większości przypadków wybierze Androida (powiedzmy, że wykluczając iOS z tej "walki" i Symbiana bo ten jest już nie wiedzieć czemu skazany na śmierć..) bo ma tam dużo różnych modeli od Sony, HTC, LG, Samsunga i sobie na pewno poprzez porównanie coś znajdzie. Strasznie duża rozbieżność bo 30% to niby tylko 10 więcej niż 20%, ale to dziesięć to przecież połowa tych 20% czyli 50% różnicy przy dwudziestu! Jeśli coś zdobędą to chyba rozdawanym za złotówkę najniższym modelom z 256 MB tj. nowej wersji L610, ale jak tym razem ograniczą swój telefon ?! ;)

Odpowiedz